Бази відпочинку Івано-Франківськ

Рейтинг кращих баз відпочинку в Івано-Франковську по відгукам івано-франківців

Івано-Франківська область чарує своєю природою, дещо первісною та не займаною індустрією... Показати ще

Івано-Франківська область чарує своєю природою, дещо первісною та не займаною індустрією. Тому відпочинок тут особливий, навіть без креативних нововведень. Бази відпочинку на екологічно чистих місцевостях допоможуть вдихнути по-новому у прямому сенсі слова. Адже повітря не таке забруднене, як у великих містах. А підтримується воно таким лісними масивами та близькістю гір. Тут немає набридливого шуму машин, а тільки дзвінкі джерела. Вони також слугують для оздоровлення та оновлення організму.
Це чудова можливість познайомитися ще з давнішніми традиціями нашого народу та спробувати всі відтінки української кухні.
Відпочинок за містом у Івано-франківську має і звичні для всіх розваги. Сауна з ароматерапією, що слугує для різних цілей. Для укріплення фізичного чи психічного здоров’я, чи передбачає косметичні процедури. Кінні прогулянки з інструктажем або катання в бричці, якщо боїтеся їздити верхи.
Не дивлячись на дещо первісну природу, номери для відпочинку обладнані не гірше столичних. Кімнати різних зручностей, побутова техніка та інші привілегії розвитку, до яких ми так звикли. Єдине, що база за містом може складатися з екологічно дерев’яних будиночків. Деякі побудовані зі смолами дерев, що надає приміщенню неповторний запах і сприяє міцному сну. Таке нікого не залишить байдужими.
Про бази відпочинку, контакти, відгуки читайте у нас на сайті. Аби провести незабутній відпочинок та поділитися теплими враженнями з іншими.
 

4.7
35 відгуків
Рік побудови – 2009 р. Загальна територія – 0.3 га. Кількість місць – 16-24. Кількість...
5.0
3 відгука
Відпочинок на природі, ресторан, готель, сауна, настільні ігри, альтанки.
3.8
7 відгуків
Ресторан: +38 (050) 373-82-71 Сауна: +38 (050) 209-55-91Відпочинковий комплекс «Фараон» має...
4.2
4 відгука
Українська та європейська кухня, банкетний зал, більярдний зал, паркінг.
0.0
1 відгук
Вишуканий реторан, готель, колиба з живою музикою та українською кухнею.
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її