Школи танців Харків

Рейтинг кращих шкіл танців в Харкові по відгукам харківчан

Те, що допоможе вивільнити енергію і зарядитися новою, те що розкаже про почуття... Показати ще

Те, що допоможе вивільнити енергію і зарядитися новою, те що розкаже про почуття та надасть сили нічого не соромитися. Це — танці, пристрастні, запальні, спокійні та чутливі. Школи танців надають вам можливість пізнати себе та виразити все наболіле мовою тіла.
Існує дуже багато видів та форм танцю. А вибір залежить тільки від вас. Адже зараз танцювальні школи пропонують такі види, як:

  • народний танець(гопак, метелиця, полька та ін)
  • балет
  • бальні танці(вальс, танго, фокстрот та ін)
  • свінг(бугі-вугі, джайв)
  • танці Латинської Америки(румба, ча-ча-ча, самба та ін)
  • вуличні(хіп-хоп, брейк-данс та ін)
  • сучасні танці
  • еротичні

Чи це буде запальна румба, чи елегантний та надихаючий вальс. Чи, може, ви наспівуєте “Стиляг” з їхнім запальним бугі-вугі? Та приготуйтеся до того, що навчання — це виснажливий процес, а уроки танцю можуть даватися не так легко. Хоча, споглядаючи на цих майтрів руху, забуваєш про всі складності.
Уміння танцювати завжди стане у пригоді. Навіть, якщо ви будете тільки тоді використовувати свій досвід, як готуєте котлетки на кухні, то гарна фігура та чудовий настрій гарантовано. Також, це стане незамінним у найважливіший день вашого життя — весіллі. Адже скільки прекрасного та незабутнього додає весільний танець до цієї події.
Що найважливіше, для танців немає вікових обмежень. Від найменших до найстарших. Танці для дітей змалку навчать любові до активного способу життя. А для дорослих допоможуть розслабитись та відпочити від усіх турбот.
Так як і двісті, п'ятсот , тисячі років тому, танець слугував об’єднуючим стимулом для людей різного віку, так і зараз. Помінялися музика, рухи, але це досі зближує та єднає людей, допомагає зняти психологічну втому та забути про буденні турботи. Відпочинок душі та тіла — гарант спокою та ясності.

4.7
41 відгук
Танці на пілоні для чоловіків і жінок, стрип пластика, тверк, стретчинг.
4.3
13 відгуків
Студія танцю: пол-денс, джаз-фанк, стрип, контемп, полотна, стретчінг.
4.5
8 відгуків
3.8
24 відгука
Заняття для дітей та дорослих. Сучасна та класична хореографія. Літній табір.
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
4.0
4 відгука
Два зали. Стречінг, TRX-тренування, стрип-пластика, повітряна гімнастика.
5.0
1 відгук