АЗС і ГАЗС Хмельницький

ТОП 20 азс і газс за відгуками та оцінками хмельничан

З розвитком транспорту і збільшенням кількості машин, в місті зросла потреба в заправних... Показати ще

З розвитком транспорту і збільшенням кількості машин, в місті зросла потреба в заправних станціях. Сьогодні АЗС в Хмельницькому відкрито в усіх мікрорайонах, але найбільша їх кількість зосереджена біля головних магістралей і виїздів, а також поблизу окружної дороги.

АЗС України (в Хмельницькому їх адреси яких можна знайти на сайті 20.ua) пропонують бензин різних марок і дизельне паливо. Практично кожен заклад має магазин, де можна купити різні аксесуари, товари для догляду за машиною, напої і продукти харчування. Також на території заправної станції можуть розташовуватися парковка і безкоштовний туалет.

Заправки бувають мережевими і місцевими, несистемними, які зустрічаються тільки в регіоні. Мережеві АЗС відгуки в Хмельницькому збирають найкращі. Тут відвідувачів чекає хороший сервіс, комфортні умови, чистота, але найголовніше, це якість палива, яке буде однаковим в різних закладах мережі. Торгові мережі жорстко регулюють якість бензину і дизеля, а також мають корпоративну політику ведення бізнесу. Іноді вони пропонують додаткові послуги, наприклад, безкоштовний помив лобового скла і фар. Але несистемні закладу найчастіше пропонують більш низькі ціни - не набагато дешевше, але 0,5-1 грн. на літрі палива відчутно в умовах кризи.

Але не всім транспортним засобам потрібні АЗС в Хмельницькому. Якщо машина працює не на бензині і не на дизелі, а на газі, то вони шукають заправки, де пропонують пропан і бутан. Таких закладів також досить в місті. Допоможуть вибрати кращі ГАЗС відгуки в Хмельницькому.

Бувалі водії часто заправляються на одних і тих же станціях і з побоюванням ставляться до нових закладів. Вони пояснюють це тим, що впевнені в якості палива, що воно відповідає заявленій марці і не містить різні домішки. Деякі автовласники звертають увагу на те, що навіть на одній і тій же заправці паливо може відрізнятися по буднях і вихідних. І ще: заправивши машину дешевшим паливом, можна помітити, що вона поводиться гірше, гуде, давиться, збільшується витрата. А при поганій якості палива є ризик, що взагалі далеко не заїдеш, а потім потрібно буде лагодити паливну систему. Тому варто вибирати тільки ті заклади, яким довіряють водії. Інформація про АЗС, ГАЗС, контакти у Хмельницькому є на сайті ТОП 20юа.

Знайдено компаній з
Топ 20 Рейтинг Кількість відгуків А-Я
АГНКС, автозаправка газова
Зручне розташування заправок на головних магістралях
Дякуємо, ми перевіримо
Лотос-енергія
Якісне пальне - бензин, дизель, газ
Дякуємо, ми перевіримо
WOG
Якісне паливо для автомобіля, магазин автотоварів, магазин з напоями та снеками.
Дякуємо, ми перевіримо
Веста-Сервіс
Автозаправна станція.
Дякуємо, ми перевіримо
Свіжі відгуки про АЗС і ГАЗС у Хмельницькому
Виталик Рыжук
Виталик Рыжук
27 січня 2017
4.0
Місце знаходження
4.0
Добре
Персонал
4.0
Добре
Ціна
4.0
Добре
Якість
4.0
Добре
Нормальна газова. Мінус, що буває проскакує тиск близько 150 атмосфер, а це печально