АЗС і ГАЗС у Хмельницькому. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про АЗС і ГАЗС у Хмельницькому

З розвитком транспорту і збільшенням кількості машин, в місті зросла потреба в заправних станціях. Сьогодні АЗС в Хмельницькому відкрито в усіх мікрорайонах, але найбільша їх кількість зосереджена біля головних магістралей і виїздів, а також поблизу окружної дороги.

АЗС України (в Хмельницькому їх адреси яких можна знайти на сайті 20.ua) пропонують бензин різних марок і дизельне паливо. Практично кожен заклад має магазин, де можна купити різні аксесуари, товари для догляду за машиною, напої і продукти харчування. Також на території заправної станції можуть розташовуватися парковка і безкоштовний туалет.

Заправки бувають мережевими і місцевими, несистемними, які зустрічаються тільки в регіоні. Мережеві АЗС відгуки в Хмельницькому збирають найкращі. Тут відвідувачів чекає хороший сервіс, комфортні умови, чистота, але найголовніше, це якість палива, яке буде однаковим в різних закладах мережі. Торгові мережі жорстко регулюють якість бензину і дизеля, а також мають корпоративну політику ведення бізнесу. Іноді вони пропонують додаткові послуги, наприклад, безкоштовний помив лобового скла і фар. Але несистемні закладу найчастіше пропонують більш низькі ціни - не набагато дешевше, але 0,5-1 грн. на літрі палива відчутно в умовах кризи.

Але не всім транспортним засобам потрібні АЗС в Хмельницькому. Якщо машина працює не на бензині і не на дизелі, а на газі, то вони шукають заправки, де пропонують пропан і бутан. Таких закладів також досить в місті. Допоможуть вибрати кращі ГАЗС відгуки в Хмельницькому.

Бувалі водії часто заправляються на одних і тих же станціях і з побоюванням ставляться до нових закладів. Вони пояснюють це тим, що впевнені в якості палива, що воно відповідає заявленій марці і не містить різні домішки. Деякі автовласники звертають увагу на те, що навіть на одній і тій же заправці паливо може відрізнятися по буднях і вихідних. І ще: заправивши машину дешевшим паливом, можна помітити, що вона поводиться гірше, гуде, давиться, збільшується витрата. А при поганій якості палива є ризик, що взагалі далеко не заїдеш, а потім потрібно буде лагодити паливну систему. Тому варто вибирати тільки ті заклади, яким довіряють водії. Інформація про АЗС, ГАЗС, контакти у Хмельницькому є на сайті 20.ua.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип ТОВ "Лотос-енергія" м. Хмельницький
ТОВ "Лотос-енергія"
На даний момент немає детального опису цієї компанії
3.8
16 червня 2015 "Заправляюсь на этой ГАЗС уже больше 2х лет. Топливо неплохое. Высокий уровень обслуживания."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Автозаправка газова "АГНКС" м. Хмельницький
Автозаправка газова "АГНКС"
На даний момент немає детального опису цієї компанії
3.8
15 березня 2015 "Заправляюсь тутбольше 2х лет. Все устраивает."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Веста-Сервіс м. Хмельницький
Веста-Сервіс
Автозаправна станція.
3.5
05 лютого 2015 "Моя самая любимая заправка в городе. Всегда отличный бензин. Цена отличная."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип WOG м. Хмельницький
WOG
На даний момент немає детального опису цієї компанії
3.5
10 жовтня 2014 "Заправляюсь на Воге уже. Топливо качественное. Персонал доброжелательный."
Показати адресу
Показати телефон