Мототехніка, велосипеди Хмельницький

ТОП 20 мототехніки, велосипедів за відгуками та оцінками хмельничан

У західному світі свідомі громадяни давно пересіли на велосипеди, у Хмельницькому... Показати ще

У західному світі свідомі громадяни давно пересіли на велосипеди, у Хмельницькому поки на них їздять діти, підлітки та молоді люди. Але тенденція така, що на двоколісний транспорт прагнуть пересісти багато. По-перше, це корисно для здоров'я, по-друге, бензин і обслуговування автомобіля дуже дорогі, а по-третє, він зможе проїхати скрізь - і між пробками, і в центральній частині міста, і в парках, де в'їзд машині категорично заборонений. Якщо новий транспорт не по кишені, то велосипед б/у в Хмельницькому доступний усім.

Купити велосипед у Хмельницькому хочуть не тільки прихильники активного відпочинку, а й люди, яким небайдужа доля навколишнього світу. Адже двоколісний транспортний засіб не викидає в атмосферу вуглекислий газ, а якщо це байк з моторчиком, то кількість відпрацьованих газів в рази менша, ніж у авто. У продажу є різні велосипеди: у Хмельницькому популярні моделі для міста, гірської місцевості та бездоріжжя, з передачами. Слідом за модною тенденцією, в Хмельницькому почали активно облаштовувати велодоріжки і парковки - біля шкіл і ВНЗ, супермаркетів.

Крім велосипеда, в місті зустрічається і більш потужне двоколісне диво. Скутери, мотоцикли в Хмельницькому вибирають люди, які не мають можливості або бажання купити автомобіль, хочуть переміщатися швидко, а не стояти в пробках, шукають спосіб знизити витрати на паливо або не хочуть крутити педалі велосипеда. Любителів такого транспорту називають байкерами і у них є власна культура, вони регулярно збираються на зльоти та фестивалі. Купити мотоцикл в Хмельницькому можна новий і був у вжитку.

До мототехніки відносять і інші транспортні засоби, наприклад, мотоблоки в Хмельницькому та області активно використовуються в сільському господарстві. До них виробники пропонують всіляке навісне обладнання, яке дозволить виконати всі аграрні операції на невеликих площах. Для промислових масштабів вони не підійдуть - не витримають інтенсивних навантажень.

Мотоцикл, велосипед, мотоблок в Хмельницькому можна придбати вітчизняного або імпортного виробництва. Вибираючи продавця, запитуйте про гарантії, перевіряйте наявність сертифікатів, пошукайте відгуки про постачальників. На сайті ТОП 20юа розміщена інформація про кращі магазини міста разом з їх адресами і контактами.

Знайдено компаній з
Топ 20 Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Веломан Екстрім, салон-магазин
Спорядження для активного відпочинку.
Дякуємо, ми перевіримо
- фото 1
Grandmoto, мотомагазин
Мотоекіпіровка, запчастини та аксесуари для мотоциклістів і їх мотоциклів.
Дякуємо, ми перевіримо
Велопрокат на Староміській - фото 1
Велопрокат на Староміській
Прокат велосипедів для різних подій.
Дякуємо, ми перевіримо
ВелоБайк - фото 1
ВелоБайк
Широкий вибір німецьких велосипедів відомих марок.
Дякуємо, ми перевіримо
ПРЕСТИЖ МОТО, мотосалон
Скутери, мопеди, мотоцикли, квадроцикли, снігоходи.
Дякуємо, ми перевіримо
Велоімперія, веломагазин
Широкий асортимен велосипедів та аксесуарів.
Дякуємо, ми перевіримо
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Вест Сіті Кар Україна
Посередництво у торгівлі автомобілів вітчизняного та іноземного виробництва.
Дякуємо, ми перевіримо