Стоянки, гаражі, парковки Хмельницький

Рейтинг кращих стоянок, гаражів, парковок в Хмельницькому по відгукам хмельничан

Кількість автомобілів в українських містах без міри зростає, а тому виникає гостра... Показати ще

Кількість автомобілів в українських містах без міри зростає, а тому виникає гостра потреба в місцях для паркування і стоянки - раніше забудовники не приділяли цьому питанню належної уваги. Сьогодні власники автомобілів мають не так вже й багато варіантів, де можна б було залишити свого залізного коня. Це:

  • залишити авто на стоянці або парковці, бажано найближчих до місця проживання;
  • зняти гараж - в Хмельницькому є гаражні кооперативи, гаражі, розташовані в будинках (переважно нові забудови) або біля будинків, мобільні металеві конструкції;
  • поставити машину у дворі під під'їздом, в спеціальній кишені або спеціально облаштованій стоянці (якщо є місце, мешканці будинку можуть облаштувати її для себе).

Гаражі в Хмельницькому особливо популярні взимку серед власників більш дорогих машин, оскільки так можна бути впевненим в більш надійному захисті транспортного засобу не тільки від негоди і опадів, але і від злодіїв. Але оренда гаража - найдорожчий варіант з усіх можливих. Вартість її в Хмельницькому залежить від місця розташування приміщення і його типу.

Парковки, відгуки в Хмельницькому про які зустрічаються дуже різні, бувають платними і безкоштовними. Перші облаштовуються біля супермаркетів, торгово-розважальних центрів, громадських будівель. Це відкриті майданчики, тому автомобіль не захищений від опадів, Але якщо це паркінг підземний або багатоярусний, то останній недолік зникає. Безкоштовні парковки в Хмельницькому не охороняються і часто не мають навіть розмітки.

Автостоянки в Хмельницькому розташовані у всіх районах міста і відгуки про них зустрічаються і хороші, і негативні,. До переваг і парковок, і стоянок, відноситься:

  • доступна ціна за місце на добу, місяць;
  • територія охороняється, а в'їзд/виїзд здійснюється за перепустками;
  • автовласник не буде без крайньої необхідності заводити машину.

До недоліків варто віднести постійну графу витрат на оплату послуг паркінгу, відсутність місця, віддаленість від будинку, відкриті майданчики (при бажанні можна недорого спорудити навіс над своїм транспортним засобом).

Знайти інформацію про всі стоянках, гаражах і парковках в Хмельницькому можна на сайті ТОП 20юа. Вибирати місце для авто необхідно ретельно, враховуючи його вартість в місяць, відстань до місця проживання, наявність системи безпеки й огородження, характер розмітки і захищеність від негоди.

0.0
5 відгуків
Зона для паркування авто – 2000 кв.м.
0.0
1 відгук
Станція техобслуговування з першокласними фахівцями
0.0
1 відгук
Автопаркінг з цілодобовою охороною і відеоспостереженням.
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
0.0
0 відгуків
Автостоянка, парковка, паркінг