Стоянки, гаражі, парковки у Хмельницькому
ТОП 20 за відгуками та оцінками хмельничан

Кількість автомобілів в українських містах без міри зростає, а тому виникає гостра потреба в місцях для... Показати ще

Кількість автомобілів в українських містах без міри зростає, а тому виникає гостра потреба в місцях для паркування і стоянки - раніше забудовники не приділяли цьому питанню належної уваги. Сьогодні власники автомобілів мають не так вже й багато варіантів, де можна б було залишити свого залізного коня. Це:

  • залишити авто на стоянці або парковці, бажано найближчих до місця проживання;
  • зняти гараж - в Хмельницькому є гаражні кооперативи, гаражі, розташовані в будинках (переважно нові забудови) або біля будинків, мобільні металеві конструкції;
  • поставити машину у дворі під під'їздом, в спеціальній кишені або спеціально облаштованій стоянці (якщо є місце, мешканці будинку можуть облаштувати її для себе).

Гаражі в Хмельницькому особливо популярні взимку серед власників більш дорогих машин, оскільки так можна бути впевненим в більш надійному захисті транспортного засобу не тільки від негоди і опадів, але і від злодіїв. Але оренда гаража - найдорожчий варіант з усіх можливих. Вартість її в Хмельницькому залежить від місця розташування приміщення і його типу.

Парковки, відгуки в Хмельницькому про які зустрічаються дуже різні, бувають платними і безкоштовними. Перші облаштовуються біля супермаркетів, торгово-розважальних центрів, громадських будівель. Це відкриті майданчики, тому автомобіль не захищений від опадів, Але якщо це паркінг підземний або багатоярусний, то останній недолік зникає. Безкоштовні парковки в Хмельницькому не охороняються і часто не мають навіть розмітки.

Автостоянки в Хмельницькому розташовані у всіх районах міста і відгуки про них зустрічаються і хороші, і негативні,. До переваг і парковок, і стоянок, відноситься:

  • доступна ціна за місце на добу, місяць;
  • територія охороняється, а в'їзд/виїзд здійснюється за перепустками;
  • автовласник не буде без крайньої необхідності заводити машину.

До недоліків варто віднести постійну графу витрат на оплату послуг паркінгу, відсутність місця, віддаленість від будинку, відкриті майданчики (при бажанні можна недорого спорудити навіс над своїм транспортним засобом).

Знайти інформацію про всі стоянках, гаражах і парковках в Хмельницькому можна на сайті 20.ua. Вибирати місце для авто необхідно ретельно, враховуючи його вартість в місяць, відстань до місця проживання, наявність системи безпеки й огородження, характер розмітки і захищеність від негоди.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Агора, парковка г. Хмельницкий
Агора, парковка
Зона для паркування авто – 2000 кв.м.
Логотип Автосервис ЭлектроПлюс СТО Диагностика г. Хмельницкий
Логотип Агровик, гаражний кооператив м. Хмельницький
Логотип Західний, гаражний кооператив м. Хмельницький
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Логотип Гаражний кооператив №13 м. Хмельницький
Логотип Рибалко, гаражний кооператив м. Хмельницький
Логотип Центральний, гаражний кооператив м. Хмельницький
Логотип CTO TIR & Parking м. Хмельницький
Логотип Центральний гаражний масив № 1 м. Хмельницький
Логотип Автостоянка № 2 м. Хмельницький
Логотип Автостоянка на Пілотській м. Хмельницький
Логотип Раково-1, гаражный кооператив г. Хмельницкий
Логотип Новінтех-М, автостоянка м. Хмельницький
Логотип Стоянки г. Хмельницкий