Біржі у Хмельницькому. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Біржі у Хмельницькому

Більшість українців діляться на три категорії, коли мова заходить про біржі. Люди першої категорії, коли чують новини про те, що фондова біржа або валютна біржа обвалилися, розуміють – сталося щось погане. Другі знають, що зміни на фінансовому ринку, наприклад, умови, що висувають товарні біржі – логічний наслідок тих чи інших економічних і політичних процесів у світі. Представники третьої категорії синтезуючи знання першої і другої, заробляють на біржі.

Проте валютна біржа або фондова біржа – це не просто гра в рулетку. Біржі можна назвати фінансовими рушійними силами світової планетарної системи.

Залежно від торговельних інструментів біржа виконує різні завдання.

  • Товарні біржа – це оптові ринки, на яких укладаються угоди купівлі-продажу товарів.
  • Фондові біржі – сукупність правил і механізмів, які дозволяють вести операції по купівлі-продажу цінних паперів. Фондова біржа України, як перший в Україні організований ринок цінних паперів, працює з 1991 року. Фондові біржі України зіграли важливу роль у процесах приватизації на початку становлення незалежної української економіки, виступивши піонером грошової приватизації із застосуванням біржового механізму ціноутворення. На сьогоднішній день фондові біржі України поступаються впливовістю і кількістю операцій Форекс.
  • Ф'ючерсні біржі – біржі, на яких ведеться торгівля на поставку товарів або цінних паперів, укладених на майбутнє.
  • Валютні біржі – це місце, де здійснюється купівля-продаж національних валют за визначеним курсом.

Валютна біржа є однією з найбільш ліквідних, що привертає трейдерів і спекулянтів. Основне завдання, яке виконує валютна біржа, полягає в тому, щоб визначати валютний курс, проте останнім часом значимість національних валютних бірж відійшла на другий план через все більшої популярності глобального валютного ринку під назвою Форекс.

В Україні компанія Форекс надає клієнтам послуги інтернет-трейдингу на ринках Форекс і CFD, аналітику, фінансові новини, демо-рахунку і навчання. Ця валютна біржа надає можливість почати роботу на Форекс з відкриття демо-рахунку, щоб згодом перейти до реальної торгівлі на біржі.

Фондова біржа України, як і Форекс, і будь-які інші біржі України і світу – це структури, які працюють по заведеним правилам, надаючи можливість заробити трейдерам і інвесторам. Проте перш ніж пробувати гру на біржі, слід пам’ятати, що як Форекс, так і інша валютна біржа отримують відгуки на форумах і сайтах, прочитавши які, можна покласти на гальки вагів всі аргументи “за” і “проти” , аби бути готовим до жорстоких, але справедливих законів ринку.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Profit г. Хмельницкий
PROFIT, компанія
На даний момент немає детального опису цієї компанії
3.4
19 жовтня 2016 "Постоянно биржа предоставляет зарплату. По сравнению с другими неплохо."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Подольская товарная биржа г. Хмельницкий
Подільська товарна біржа
Послуги: Проводить торги на принципах публічності і рівноправності всіх учасників, об'єктивного формування рівня цін Інформаційні послуги по рівню цін на біржових торгах товарних бірж України, світових ринках Консультативні послуги по правилах торгівлі, членства на біржі, з питань прив...
3.0
09 грудня 2014 "Работают быстро ."
Показати адресу
Показати телефон