Гарант-Інфо, агентство з працевлаштування

7 відгуків Додати відгук
Агентство з працевлаштування "Гарант-Інфо" активно працює в сфері підбору персоналу. Займається: швидким та якісним підбором персоналу; працевлаштуванням за всіма спеціальностями;... Дізнатися більше
вул. Соборна... Показати
gm
(098) 300 24 xx Показати
Відправити e-mail
facebook.com
vk.com
$ $ $
Відгуки (7)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Ника 5.0
15 жовтня 2016
Ми сімейна пара, що переїхала з іншого міста. Обходили купу співбесід, ходили в центр зайнятості, нічого путного не знайшли. В газеті Є знайшли оголошеня від Гарант-Інфо. Прийшли до них і взяли направленя на різні вакансії. Чоловік працює на фірмі по виробництву взуття (в Гречанах), а я працюю продавцем-консультантом в магазині одягу (ТЦ Променад). Поки все влаштовує. Агентство реально помогло. Не обманули, як в нашому колишньому місті. Всім, всім радимо, не лохотрон. Вакансій в них багато.Вистачить всім. Гарант -Інфо, дякуємо вам.Удачі вам і процвітання. Дякуємо за допомогу.
Поскаржитися
Антон 5.0
05 жовтня 2016
Дуже хароша компанія, роботи море, погано шо часу після неї нема.
Поскаржитися
Ирина 5.0
06 серпня 2016
Нормальное агенство. Обращалась к ним еще в 2014 году.Тогда помогли, искала подработку на лето. Дали работу продавцом мороженого на лето. В этом году, после окончания учебы тоже к ним обратилась. Сейчас работаю от них продавцом кофе, чая ( "Твоя Кава"). Пока довольна. Конечно хотела сама найти сначала, без посредников, но увы ...найти работу самой очень тяжело. Сейчас все идет через агенства. Мне они уже два раза помогли. Так что ничего плохого про агенство "Гарант- Инфо" сказать не могу.
Поскаржитися
аня 5.0
28 липня 2016
Мені агенстство "Гарант-Інфо" допомогло знайти роботу. Влаштувалась від них касиром-оператором на фірму. Працюю другий місяць. Зарплату вже отримувала і оформили. Поки все влаштовує. Дуже вдячна дівчатам, а особливо пані Марині. Буду радити це агенство.
Поскаржитися
сергей 4.8
30 червня 2016
Хочу оставить отзыв о агенстве "Гарант- Инфо". Я вернулся недавно с Польши.Работу найти оказалось очень сложно. Пошол в горотской центр зайнятости.Нечего у них там нет. Позвонил к девочкам в агенство. Пригласили в офис. вакансий много, работа есть. Направили на фирму "Основа" , работаю уже второй месяц.Вроде ничего. Договор с агенством у меня подписан на 6 мес., если что девочки сказали, что могу приходить и смотреть другие варианты столько раз сколько мне надо. Мне помогли, а главное, что не предлагают никаких разводняков,( типа Лыбидь - плазы 3 эт.). Девочки вам спасибо, удачи и процветания.
Поскаржитися
вера 5.0
25 червня 2016
Реально хороше агентство.Дуже задоволена якістю надання послуг. Прийшла до них, одразу направили на роботу. Хоча сама шукала перед цим роботу цілий місяць! Про них дізналась від подруги.Вона ще в минулому році влаштувалась від них менеджером в турфірму.До речі, досі працює.Персонал привітний.Вакансій багато.Раджу всім.
Поскаржитися
Вероника 5.0
23 січня 2016
Хороше агентство. Знайшла через них роботу.
Поскаржитися
Топ 20 компаній напрямку

Кадрові агенції

Дивитися