Доставка води Хмельницький

ТОП 20 компаній по доставці води за відгуками та оцінками хмельничан

Чиста вода в Хмельницькому, як і в будь-якому іншому місті планети, є обов'язковою... Показати ще

Чиста вода в Хмельницькому, як і в будь-якому іншому місті планети, є обов'язковою умовою для здоров'я людини. Вона необхідна не тільки людям, а й рослинам і тваринам. Вода з шкідливими добавками, розчиненими хімічними речовинами, нітратами і т.д. є причиною багатьох хвороб. Природна мінеральна питна вода в Хмельницькому також існує, і її вживання благотворно впливає на організм, зцілюючи від багатьох захворювань, в тому числі і хронічних.

Населення міст не забезпечене хорошою водою в достатній кількості. Водопровідна рідина для пиття непридатна, що б там не казали комунальні служби. Її можна використовувати для побутових потреб, але для приготування їжі краще привезти акву з криниці чи перевіреного джерела. Якщо поїхати самостійно не виходить чи немає можливості, то виручить доставка води - в Хмельницькому такий сервіс вже працює не один рік.

Замовити воду в Хмельницькому легко, досить звернутися в компанію, яка спеціалізується на даній послузі. Аква, яка привозиться нею, проходить обробку і фільтрацію, озонування, тому може відразу вживатися всіма членами сім'ї без обмежень. Рідина не потребує кип'ятіння і відстоювання, вона набирається з перевірених джерел. Крім того, зробивши замовлення води, ви позбавляєте себе від необхідності носити важкі ємності в квартиру - все зробить кур'єр. Вода питна в Хмельницькому доставляється в зручних бутлях не тільки в приватне житло, але і в дитячі сади, школи, ВНЗ, офіси.

Доставка питної води в Хмельницькому здійснюється різними компаніями, і вони пропонують рідини різних торгових марок. Яка з них більше подобається - вибирати користувачеві, так як вартість її практично однакова. Різниця тільки в ємностях, в яких здійснюється доставка і розмірі застави, яку вимагають за бутель. Вибрати компанію допоможе сайт ТОП 20юа, де зібрана вся інформація про організації міста, що надають дану послугу. Тут можна почитати або залишити свої відгуки про співпрацю з однією з них, знайти контактні дані, графік роботи, тарифи.

Знайдено компаній з
Топ 20 Рейтинг Кількість відгуків А-Я
ЕКО, офіційний представник артезіанської води - фото 4
Дякуємо, ми перевіримо
Подільська доставка
Доставка природньої артезіанської води додому та в офіс.
Дякуємо, ми перевіримо
Щедрий край, служба доставки бутильованої води - фото 1
Щедрий край, служба доставки бутильованої води
Доставка бутильованої води в зручний для Вас час.
Дякуємо, ми перевіримо
IDS Aqua Service - фото 1
IDS Aqua Service (ТМ Аляска)
Доставка бутильованої питної води по всій Україні.
Дякуємо, ми перевіримо
Аквасервіс, компанія доставки питної води - фото 1
Аквасервіс, компанія доставки питної води
Служба доставки питної води в офіс або додому.
Дякуємо, ми перевіримо
GoodWater, автомати питної води
Автомати з продажу питної води
Дякуємо, ми перевіримо
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Свіжі відгуки про Доставка води у Хмельницькому
Надія Свінціцька
Надія Свінціцька
01 лютого 2019
5.0
Персонал
5.0
Відмінно
Ціна
5.0
Відмінно
Якість
5.0
Відмінно
Давно замовляю цю воду. Дуже подобається її смак. В чайнику після кип'ятіння осаду та накипу не має, а це свідчить лише про високу якість очищення води. Працівники компанії завжди ввічливі і привітні, доставка вчасно. Сподіваюсь, що такий сервіс та я...
Ірина
09 лютого 2019

Нажаль, відсутність осаду у чайнику після кип'ятіння води не свідчить про якість води. Це лише говорить про те, що тимчасова жорсткість води незначна. Якість води засвідчує лише сертифікат якості, тобто на бутелі обов'язово має бути зазначен склад води? А на бутилях які вам привозять він є? Як що склад не заявлен, то про якість води говорити не можна.

Кристина Иконникова
Кристина Иконникова
13 грудня 2018
1.0
Місце знаходження
1.0
Жахливо
Персонал
1.0
Жахливо
Ціна
1.0
Жахливо
Якість
1.0
Жахливо
Вода смачна, а ось персонал жахливий. Хлопці які доставляють воду грубіянити, з затримкою відкриємо двері вони бурчать. І кожного разу чимось незадоволені!!!
Василь Галюк
Василь Галюк
11 липня 2018
3.8
Місце знаходження
5.0
Відмінно
Персонал
4.0
Добре
Ціна
3.0
Непогано
Якість
3.0
Непогано
вода смачна, проте якість обслуговування бажає кращого
Olga Olghina
Olga Olghina
06 квітня 2018
4.5
Місце знаходження
5.0
Відмінно
Персонал
5.0
Відмінно
Ціна
4.0
Добре
Якість
4.0
Добре
Ціни на сайті компанії не актуальні .