Релігійні організації Хмельницький

Рейтинг кращих релігійних організацій в Хмельницькому по відгукам хмельничан

Людина не може існувати без надії на краще, без віри в сильного покровителя. Віра... Показати ще

Людина не може існувати без надії на краще, без віри в сильного покровителя. Віра в Бога об'єднує, допомагає долати випробування на життєвому шляху, як окремої людини, так і цілого народу. Ось чому церква в Хмельницькому зустрічаються на кожному кроці. Належать будівлі різним концесіям, але незмінно вражають величною архітектурою, багатим оздобленням і багатолюдністю у свята та неділі.

У Хмельницькому діє багато культових споруд. Багато з них ведуть свої історію з давніх часів, але втратили свій первісний вигляд в ході пожеж, воєнних кампаній та інших обставин. Тому те, що зараз бачать люди, є перебудовою святинь, здійсненої в дев'ятнадцятому-двадцятому столітті. Активно будують і зараз в Хмельницькому релігійні будівлі.

Люди можуть прийти в:

  • православні церкви Київського, Московського патріархату, УАПЦ;
  • греко-католицькі храми;
  • римсько-католицькі костьоли (в Хмельницькому це прихід Христа Царя Всесвіту, старі споруди були втрачені);
  • дім молитви (в Хмельницькому їх кілька);
  • синагоги.

З кожним роком кількість святинь в місті змінюються. Звичайно, сьогодні ніхто не руйнує їх, навпаки, їх зводять практично в кожному мікрорайоні, щоб зростаюче населення могло задовольнити свою потребу в молитві та спілкуванні з Богом. При багатьох храмах діє недільна школа - в Хмельницькому її можуть відвідувати і дітки, які готуються в першого причастя, і дорослі, які хочуть вивчити більш глибоко Святе Письмо. При церквах відкрито класи для роботи з молоддю, підготовки до шлюбу, хрестин, нерідко вони співпрацюють з благодійними організаціями.

Будь-яка церква в Україні вважається неприбутковою організацією, яка існує тільки на пожертвування її прихожан та меценатів. Кожен бажаючий може допомогти облаштувати храм, територію навколо нього матеріально або фізично. Питання віри і вибору культової споруди дуже особистий. Можна приходити абсолютно вільно в будь-який з них, але дотримуватися вимог. Наприклад, в православні храми жінкам потрібно йти з покритою головою, плечима і в довгій спідниці.

На сайті ТОП 20юа розміщена інформація про всі релігійні організації та споруди в Хмельницькому разом з контактами і адресами.

5.0
5 відгуків
Богослужіння, вінчання, хрещення
4.5
32 відгука
Налічує близько 6 тисяч парафіян
4.0
33 відгука
Вінчання, хрещення, богослужіння
5.0
2 відгука
Релігійна організація.
0.0
0 відгуків
Богослужіння, сповідь, хрещення, вінчання
0.0
0 відгуків
Об’єднання людей за релігійними переконаннями
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
0.0
0 відгуків
Благодійний фонд для задоволення духовних потреб дітей-сиріт.
0.0
0 відгуків
Релігійна організація.
0.0
0 відгуків
Релігійна організація.
0.0
0 відгуків
Релігійна організація.