Ремонт та виготовлення меблів Хмельницький

Рейтинг кращих компаній по ремонту та виготовленню меблів в Хмельницькому по відгукам хмельничан

Атмосфера будинку багато в чому створюється завдяки меблям. Не має значення їх стиль... Показати ще

Атмосфера будинку багато в чому створюється завдяки меблям. Не має значення їх стиль і колір, важливо, щоб вони гармонійно поєднувалися з іншими предметами інтер'єру, були зручними для господарів і їх гостей. Рано чи пізно гарнітур приходить в непридатність, навіть якщо за ним ретельно доглядають. Не потрібно поспішати викидати його і замовляти новий. Набагато вигідніше провести ремонт меблів - в Хмельницькому багато людей так роблять. Надають таку послугу і приватні майстер, і компанії.

Реставрація меблів в Хмельницькому коштує відносно недорого, але за короткий час застарілим речам дарується друге життя. Можна сміливо стверджувати, що при правильно проведених роботах гарнітур ніхто не впізнає, всі думатимуть, що ви купили нові меблі. Але майстри можуть оновити і не дуже стару, але порядком обридлу обстановку при мінімальних фінансових витратах.

Меблі бувають двох видів - корпусні та м'які. Оновлення та ремонт перших виробів - шаф, тумб, кухонних гарнітурів - найпростіше зробити, замінивши фасади і стільниці (так реставрують меблі для кухні в Хмельницькому). Також можна змінити кромку, фурнітуру (ручки, петлі, скла), встановити підсвічування. Легко провести такий ремонт меблів на дому - багато чоловіків впораються з таким завданням. А якщо сильних чоловічих рук не вистачає, то завжди можна звернутися до майстра.

Ремонт м'яких меблів в Хмельницькому складніший і складається з декілька етапів, які виконуються в строгій послідовності:

  • розбір виробу на складові частини;
  • виготовлення нової викрійки з обраної тканини;
  • лагодження каркаса в разі необхідності, заміна фурнітури;
  • заміна набивки, підкладкової тканини, поролону;
  • перетяжка меблів, тобто закріплення нового чохла на деталях;
  • складання виробу.

Перетяжка меблів в Хмельницькому може включати в себе також зміну конфігурації підлокітників, спинки, а для оббивки можна вибрати різну тканину, штучну або натуральну шкіру, замшу. Фактично, замовник отримає майже нові меблі на замовлення.

Багато компаній Хмельницького пропонують дану послугу. Роботи можуть виконуватися у клієнта вдома або в майстерні (якщо процес складний і трудомісткий). У разі, коли потрібна транспортування, то співробітники самі організовують доставку, самі завантажують виріб.

Щоб провести ремонт і реставрацію меблів, необхідно мати якісні матеріали, відповідні інструменти, вмілі руки. Інформацію про досвідчених майстрів можна знайти на сайті ТОП 20юа. тут же можна знайти компанії, котрі пропонують виготовлення меблів в Хмельницькому.

KUHNI-Nami, меблі на замовлення - фото 1
Кухні, дитячі, спальні, шафи, стінки, прихожі.
Дякуємо, ми перевіримо
Кухні, шафи купе та інші корпусні меблі під індивідуальне замовлення.
Дякуємо, ми перевіримо
Виготовлення корпусних меблів з екологічних матеріалів.
Дякуємо, ми перевіримо
Клімат інсайд - фото 1
Обладнання з нержавіючої сталі для підприємств громадського харчування.
Дякуємо, ми перевіримо
Дякуємо, ми перевіримо
Виготовлення меблів за індивідуальними мірками і дизайном.
Дякуємо, ми перевіримо
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Виготовлення та проектування меблів під замовлення.
Дякуємо, ми перевіримо
Дякуємо, ми перевіримо
Меблі на Ваш смак - фото 1
Для Вашого дому та офісу, широкий асортимент сучасних меблів.
Дякуємо, ми перевіримо