Ремонт взуття Хмельницький

Рейтинг кращих компаній по ремонту взуття в Хмельницькому по відгукам хмельничан

Що робити, якщо ще не дуже зношені чоботи починають підтікати? Або в улюблених лакованих туфель на вихід пошкодилася поверхня? А в фірмових кросівок з’явилася тріщина на підошві? Спочатку, звичайно, виникає радість від перспективи шопінгу на вихідних, але, згадавши, скільки... Показати ще

Що робити, якщо ще не дуже зношені чоботи починають підтікати? Або в улюблених лакованих туфель на вихід пошкодилася поверхня? А в фірмових кросівок з’явилася тріщина на підошві?

Спочатку, звичайно, виникає радість від перспективи шопінгу на вихідних, але, згадавши, скільки грошей у кишені і що до зарплати ще півмісяця, гарний настрій поволі згасає. Залишається лише ремонт взуття.

Насправді ж, візит до майстерні взуття – це вже давно не показник бідності, а бажання потурбуватися про улюблену пару черевиків. Тим більше, хороший чоботар може так відремонтувати взуття, що воно виглядатиме не гірше, ніж нове!

Сучасні майстерні взуття значно розширили асортимент своїх послуг і тепер їх правильніше було б називати «взуттєвими салонами краси». Ремонт взуття може передбачати:

  • заміну блискавки, бігунка, резинок, липучок, фурнітури, устілки, утепленої устілки або напівустілки, кишені на п’яті;
  • підклеювання устілки або напівустілки;
  • установку внутрішньої латки;
  • відновлення шва;
  • ушивання халяв чобіт;
  • професійну чистку від соляних розводів, чистку взуття з рельєфної шкіри;
  • відновлення і ремонт взуття з лакованої шкіри;
  • виведення плям;
  • підфарбовування і оновлення кольору.

Особливим попитом останнім часом користується послуга, яка називається «розтяжка взуття». Багато людей, що купили черевики у магазині або на базарі, довго не можуть до них звикнути, простіше кажучи, розносити. В такій ситуації потрібен не ремонт взуття, а розтяжка взуття. Деякі випробовують народні методи: носять деякий час товсті бавовняні шкарпетки, намочені у теплій воді, з новим взуттям. Інші купляють у взуттєвих магазинах спрей для розтяжки взуття. Але більшість звертається до майстерні взуття. У майстерні взуття чоботар робить все швидше: надягає взуття на гарячі металеві колодки і поступово розтягує.

Реставрація взуття – ще один дуже потрібний сервіс, що пропонують майстерні взуття. Якщо немає бажання розлучатися з дорогою парою черевиків, можна повернути їй колишній лиск. Треба враховувати, що реставрація взуття – це більше, ніж ремонт взуття і вимагає не лише професійності, а ще й творчості. Тільки талановитий майстер, здатний виконувати копітку роботу, поверне взуттю первозданний вигляд і, як художник, підкреслить його сильні сторони.

Тому, не впадайте у відчай, якщо з вашим взуттям сталася неприємність. Шукаючи на сайті ТОП 20юа гарного спеціаліста, що пропонує відремонтувати взуття, не забувайте читати відгуки інших користувачів. Це дозволить зробити ремонт взуття так, щоб ви залишилися задоволені.

0.0
1 відгук
Швидкий та якісний ремонт на нормальну ціну.
0.0
0 відгуків
Різноманітний ремонт взуття, кросівок, сумок не дорого, якісно з гарантією.
0.0
0 відгуків
Ремонт взуття будь-якої складності.
0.0
0 відгуків
Ремонт взуття. Ремонт сумок, гаманців. Ремонт курток.
0.0
0 відгуків
Ремонт та реставрація взуття. Заміна фурнітури.
0.0
0 відгуків
Заміна набойок, підметок, каблуків і підошов
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Часто шукають: