Ремонт взуття Хмельницький

ТОП 20 компаній по ремонту взуття за відгуками та оцінками хмельничан

Що робити, якщо ще не дуже зношені чоботи починають підтікати? Або в улюблених лакованих туфель на вихід... Показати ще

Що робити, якщо ще не дуже зношені чоботи починають підтікати? Або в улюблених лакованих туфель на вихід пошкодилася поверхня? А в фірмових кросівок з’явилася тріщина на підошві?

Спочатку, звичайно, виникає радість від перспективи шопінгу на вихідних, але, згадавши, скільки грошей у кишені і що до зарплати ще півмісяця, гарний настрій поволі згасає. Залишається лише ремонт взуття.

Насправді ж, візит до майстерні взуття – це вже давно не показник бідності, а бажання потурбуватися про улюблену пару черевиків. Тим більше, хороший чоботар може так відремонтувати взуття, що воно виглядатиме не гірше, ніж нове!

Сучасні майстерні взуття значно розширили асортимент своїх послуг і тепер їх правильніше було б називати «взуттєвими салонами краси». Ремонт взуття може передбачати:

  • заміну блискавки, бігунка, резинок, липучок, фурнітури, устілки, утепленої устілки або напівустілки, кишені на п’яті;
  • підклеювання устілки або напівустілки;
  • установку внутрішньої латки;
  • відновлення шва;
  • ушивання халяв чобіт;
  • професійну чистку від соляних розводів, чистку взуття з рельєфної шкіри;
  • відновлення і ремонт взуття з лакованої шкіри;
  • виведення плям;
  • підфарбовування і оновлення кольору.

Особливим попитом останнім часом користується послуга, яка називається «розтяжка взуття». Багато людей, що купили черевики у магазині або на базарі, довго не можуть до них звикнути, простіше кажучи, розносити. В такій ситуації потрібен не ремонт взуття, а розтяжка взуття. Деякі випробовують народні методи: носять деякий час товсті бавовняні шкарпетки, намочені у теплій воді, з новим взуттям. Інші купляють у взуттєвих магазинах спрей для розтяжки взуття. Але більшість звертається до майстерні взуття. У майстерні взуття чоботар робить все швидше: надягає взуття на гарячі металеві колодки і поступово розтягує.

Реставрація взуття – ще один дуже потрібний сервіс, що пропонують майстерні взуття. Якщо немає бажання розлучатися з дорогою парою черевиків, можна повернути їй колишній лиск. Треба враховувати, що реставрація взуття – це більше, ніж ремонт взуття і вимагає не лише професійності, а ще й творчості. Тільки талановитий майстер, здатний виконувати копітку роботу, поверне взуттю первозданний вигляд і, як художник, підкреслить його сильні сторони.

Тому, не впадайте у відчай, якщо з вашим взуттям сталася неприємність. Шукаючи на сайті 20.ua гарного спеціаліста, що пропонує відремонтувати взуття, не забувайте читати відгуки інших користувачів. Це дозволить зробити ремонт взуття так, щоб ви залишилися задоволені.