Все для саду у Хмельницькому. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Все для саду у Хмельницькому

Далеко не всі дачники і власники присадибних ділянок знають від «а» до «я», як висадити плодові дерева, які добрива підібрати для рослини, який садовий інвентар знадобиться, щоб кущі з ягодами не тільки милували око, а й приносили гарний врожай. Багато хто довіряє власній інтуїції або порадам сусідів, хоча набагато краще звернутися до садоводів-спеціалістів з багаторічним досвідом селекціонування і догляду за рослинами.

Для цього слід шукати відділи з табличкою «все для саду» у торговельних центрах, садовий магазин або садовий центр. В таких місцях є можливість купити все для саду і городу: садовий інструмент, насіння овочевих і садових культур, саджанці плодових дерев і культурних рослин. Окрім того, це прекрасна можливість отримати повноцінну консультацію по догляду за рослинами.

Огородники, що приходять у садовий центр, найчастіше цікавляться правильним вибором добрив. І це дійсно важливо. Дію добрив, що вносяться у ґрунт, можна порівняти з впливом прийнятих ліків на організм людини: позитивний ефект досягається лише за умови грамотного і адекватного застосування. Але надмірна доза або неправильні ліки лише шкодять.

На ринку представлені чотири види добрив.

  • Комплексні добрива – містять суміш різних корисних елементів в оптимальній пропорції. Комплексні добрива вносяться у ґрунт весною і восени. Ці добрива дуже зручні для дачника-початківця – пропорції елементів розраховані. Залишається лише засипати вміст упаковки і підгорнути землю, використовуючи садовий інвентар.
  • Мінеральні добрива – препарати для рослин, що робляться на основі хімічних речовин: азоту, фосфору, калію і кальцію. Це речовини, які містяться у ґрунті в меншій кількості, потрібні рослинам для активного і правильного розвитку. Досвідчені садоводи і огородники вміють по зовнішньому вигляду рослини виявити ознаки дефіциту того чи іншого мінерального елементу, а потім порадити мінеральні добрива у конкретному випадку.

Одним з найрозповсюдженіших і надійних мінеральних добрив вважається сечовина або карбомід. Мінеральні добрива, що містять карбомід, являються практично універсальними, підходять для будь-якого ґрунту і вирощування різних видів сільськогосподарських культур. Карбомід містить азот – хімічний елемент. що бере участь у побудові біомолекул і входить до складу важливих кислот і білків. Таким чином, мінеральні добрива, що включають карбомід, стимулюють ріст рослин.

  • Мікродобрива – борні, мідні, марганцеві, цинкові, кобальтові добрива, що відносять до неорганічних і використовують у комплексі з мінеральними добривами для постійної підкормки рослини.
  • Органічні добрива – добрива, що містять органіку: гній, торф, компости, солому, промислові і господарські відходи. Зараз популярний комплекс, що містить як органічні добрива, так і мінеральні добрива, на основі чорного низинного торфу обробленого за спеціальною технологією. Він робиться у формі торф’яних гранул з корисними речовинами всередині.

Щоб мати абсолютно все для саду і городу, знадобиться ще садовий інвентар. Придбавши добрива, не забудьте попросити:

  • садовий інструмент для роботи з ґрунтом (лопату, вили, мотики);
  • садовий інструмент для догляду за рослинами (секатор, садові ножі, сучкорізи);
  • супутній садовий інвентар (відра, шланги для поливу тощо).

Таким чином, вірно обрані органічні добрива, мінеральні добрива і садовий інвентар допоможуть правильно доглядати за рослинами і підвищити урожайність.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Rain Bird г. Хмельницкий
Rain Bird
На сьогоднішній день наша компанія є офіційним дилером найбільшого світового виробника устаткування для систем зрошення Rain Bird.Ми вважаємо своїм обов'язком, використовувати технології, які ефективно використовують воду. Протягом останніх сімдесяти років новаторські ідеї компанії «Rain Bird» в...
0.0
27 листопада 2015 "not know not know not know not know"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон