Все для саду Хмельницький

Рейтинг кращих компаній для сільського господарства в Хмельницькому по відгукам хмельничан

Далеко не всі дачники і власники присадибних ділянок знають від «а» до «я», як висадити плодові дерева, які добрива підібрати для рослини, який садовий інвентар знадобиться, щоб кущі з ягодами не тільки милували око, а й приносили гарний врожай. Багато хто довіряє власній... Показати ще

Далеко не всі дачники і власники присадибних ділянок знають від «а» до «я», як висадити плодові дерева, які добрива підібрати для рослини, який садовий інвентар знадобиться, щоб кущі з ягодами не тільки милували око, а й приносили гарний врожай. Багато хто довіряє власній інтуїції або порадам сусідів, хоча набагато краще звернутися до садоводів-спеціалістів з багаторічним досвідом селекціонування і догляду за рослинами.

Для цього слід шукати відділи з табличкою «все для саду» у торговельних центрах, садовий магазин або садовий центр. В таких місцях є можливість купити все для саду і городу: садовий інструмент, насіння овочевих і садових культур, саджанці плодових дерев і культурних рослин. Окрім того, це прекрасна можливість отримати повноцінну консультацію по догляду за рослинами.

Огородники, що приходять у садовий центр, найчастіше цікавляться правильним вибором добрив. І це дійсно важливо. Дію добрив, що вносяться у ґрунт, можна порівняти з впливом прийнятих ліків на організм людини: позитивний ефект досягається лише за умови грамотного і адекватного застосування. Але надмірна доза або неправильні ліки лише шкодять.

На ринку представлені чотири види добрив.

  • Комплексні добрива – містять суміш різних корисних елементів в оптимальній пропорції. Комплексні добрива вносяться у ґрунт весною і восени. Ці добрива дуже зручні для дачника-початківця – пропорції елементів розраховані. Залишається лише засипати вміст упаковки і підгорнути землю, використовуючи садовий інвентар.
  • Мінеральні добрива – препарати для рослин, що робляться на основі хімічних речовин: азоту, фосфору, калію і кальцію. Це речовини, які містяться у ґрунті в меншій кількості, потрібні рослинам для активного і правильного розвитку. Досвідчені садоводи і огородники вміють по зовнішньому вигляду рослини виявити ознаки дефіциту того чи іншого мінерального елементу, а потім порадити мінеральні добрива у конкретному випадку.

Одним з найрозповсюдженіших і надійних мінеральних добрив вважається сечовина або карбомід. Мінеральні добрива, що містять карбомід, являються практично універсальними, підходять для будь-якого ґрунту і вирощування різних видів сільськогосподарських культур. Карбомід містить азот – хімічний елемент. що бере участь у побудові біомолекул і входить до складу важливих кислот і білків. Таким чином, мінеральні добрива, що включають карбомід, стимулюють ріст рослин.

  • Мікродобрива – борні, мідні, марганцеві, цинкові, кобальтові добрива, що відносять до неорганічних і використовують у комплексі з мінеральними добривами для постійної підкормки рослини.
  • Органічні добрива – добрива, що містять органіку: гній, торф, компости, солому, промислові і господарські відходи. Зараз популярний комплекс, що містить як органічні добрива, так і мінеральні добрива, на основі чорного низинного торфу обробленого за спеціальною технологією. Він робиться у формі торф’яних гранул з корисними речовинами всередині.

Щоб мати абсолютно все для саду і городу, знадобиться ще садовий інвентар. Придбавши добрива, не забудьте попросити:

  • садовий інструмент для роботи з ґрунтом (лопату, вили, мотики);
  • садовий інструмент для догляду за рослинами (секатор, садові ножі, сучкорізи);
  • супутній садовий інвентар (відра, шланги для поливу тощо).

Таким чином, вірно обрані органічні добрива, мінеральні добрива і садовий інвентар допоможуть правильно доглядати за рослинами і підвищити урожайність.

0.0
0 відгуків
  • done інструменти для саду
Металошукачі, садовий інвентар, магніти пошукові та неодимові.
Rain Bird фото
0.0
0 відгуків
  • done засоби захисту рослин
Офіційний дилер найбільшого світового виробника устаткування для зрошення.
Засоби захисту рослин
Показати всі chevron_right
Інструменти для саду
Показати всі chevron_right