Ломбарди Хмельницький

ТОП 20 ломбардів за відгуками та оцінками хмельничан

Досить часто зустрічаються ломбарди в Хмельницькому. Вважається, що такі заклади утворилися в п'ятнадцятому... Показати ще

Досить часто зустрічаються ломбарди в Хмельницькому. Вважається, що такі заклади утворилися в п'ятнадцятому столітті, коли король Франції дарував монополію лихварям регіону Ломбардія. Але сам рід діяльності існував в стародавні часи - в Вавилоні, Греції і Римі. Лихварство і сьогодні актуально, оскільки людям часто необхідні додаткові гроші на їх потреби за короткий час.

Ломбарди, відгуки в Хмельницькому про які зустрічаються різні, користуються попитом завдяки своїм перевагам. До таких належить:

  • простота оформлення угоди, оперативність;
  • відсутність необхідності збирати різні довідки і документи;
  • повна конфіденційність, оскільки про позику не впізнає ніхто, крім співробітників закладу і вас;
  • здаючи речі, наприклад, в ломбард техніки в Хмельницькому, їх можна з часом викупити;
  • при бажанні закладені речі можна зовсім не викуповувати;
  • на руки позичальник отримує приблизно половину вартості заставленого товару, навіть дуже дорогого. У банку великий кредит видають довго, часто клієнту відмовляють у позитивному вирішенні.

Універсальний ломбард в Хмельницькому приваблює не тільки людей, які відчувають необхідність в грошах. Сюди приходять і за вигідними покупками, так як ціни тут на закладені речі набагато нижчі. Тому практично за безцінь можна купити золото в ломбарді, коштовності, побутову техніку та інструменти, антикваріат, обладнання, предмети мистецтва. Те, на що зазвичай не вистачає коштів, але чого сильно хочеться. Приймають під заставу ломбарди і дуже дорогі речі - нерухомість, транспорт. Тільки в такому випадку слід дуже уважно вивчати договір, бажано з компетентним юристом. Інакше може трапитися так, що викуп майна в майбутньому не передбачений.

Допоможуть вибрати ломбард відгуки в Хмельницькому. Перед тим як звернутися до закладу, варто ретельно вивчити, що говорять люди, перевірити наявність ліцензії у лихваря, упевнитися, що за угодою укладається договір. Оформлення паперів обов'язково навіть якщо мова йде про зовсім маленькою сумою грошей.

Знайти хороший, надійний ломбард, контакти в Хмельницькому допоможе сайт 20.ua, де зібрана інформація про всі подібні заклади міста.

Ломбард Партнер
0.0
середній бал на основі
Ломбард "Партнер" в місті Хмельницькому пропонує: Максимально високу...
ПромЛомбард
0.0
середній бал на основі
Автотовари Комп'ютери та переферія Наручні годинники Побутова техніка...
Мега-ломбард
0.0
середній бал на основі
Всі види заставних послуг: Ювелірні вироби. Побутова техніка. Автотранспорт...
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Гарант капітал, ломбард
0.0
середній бал на основі
Ломбард "Гарант" пропонує кредити під заставу: Ювелірні вироби з...
Комод, мережа ломбардів
0.0
середній бал на основі
Кредити під заставу на вигідних умовах.
Подільський ломбард
0.0
середній бал на основі
Кредити. Персональний сейф.
Ломбард-скарбниця
0.0
середній бал на основі
Кредити під заставу.