ЖЕК № 7

3 відгука Додати відгук
Графік прийому: Вівторок — з 8.00 до 12.00 та з 14.00 до 17.00 години. Четвер — з 8.00 до 12.00 та з 14.00 до 17.00 години. Субота та неділя — вихідні дні. Дізнатися більше
вул. Панаса... Показати
gm
(0382) 77 36 xx Показати
$ $ $
Відгуки (3)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Любов 0.0
30 вересня 2014
Звертаємося ще до Вас по допомогу. Ми вже багато років ходимо по тому самому колу. Здавалося, що складного у тім, щоб зробити звичайний ремонт будинку. Дожилися, що щілини в стіні(тильна сторона) запихали ганчірками, залишилася верхня частина, де ми не можемо дістати. Наш будинок старий, протікає дах, зовні потріскалася фарба і вигляд просто жахає. Ми б із великим задоволенням щось зробили, але не маємо обладнання, коштів та робочої сили. До ЖЕКу зверталися тисячі раз, але щоразу нам відмовляли. Скоро настане зима і нам необхідна Ваша допомога. Прикро , що ніхто не спостерігає за умовами проживання простих людей.
Поскаржитися
ггг 1.8
29 вересня 2014
Я живу на проспекті, а ЖЕК на озерній,ще й в дворах, що не місцеві не знайдуть - це як, нормально??? Моя бабуся в 84 роки мусила туди пертися. І що це за вирубування дерев під будинками без дозволу екології? Одна неадекватна особа скаржиться, а ЖЕК вирубає. Вирубали три нормальних дерева, тепер у нас в квартирі - пекло. Хто таке робить? Ви взагалі, з законами ознайомлюєтесь?
Поскаржитися
я 3.0
29 вересня 2014
после смерти бабушки брала справку о составе семьи. дважды "похоронили" меня и раз - маму. правильных данных добилась только с 4-ого раза. (убуханные они там все, что ли?...) весной текла крыша, вода буквально хлынула в подъезд и квартиры - пришли после третьего заявления и скандала. НО! уточняю - пришли, посмотрели, потоптались, покурили и та-дам! - ушли... дважды вызывали электрика - оба раза приходил пьяный. именно пьяный, в хлам. это наш ЖЕК №7!
Поскаржитися
Топ 20 компаній напрямку

ЖЕКи

Дивитися