Поштові відділення Хмельницький

ТОП 20 поштових відділень за відгуками та оцінками хмельничан

Раніше поштові відділення в Хмельницькому, як і у всій Україні, вважалися стратегічними... Показати ще

Раніше поштові відділення в Хмельницькому, як і у всій Україні, вважалися стратегічними об'єктами, тому зустрічалися в кожному населеному пункті і були обладнані всіма можливими засобами зв'язку. Сьогодні, незважаючи на розвиток техніки і більш оперативних методів комунікацій, пошта може похвалитися найбільшим присутністю на ринку.

Як правило, в селах і невеликих містечках відкрито одне поштове відділення. У Хмельницькому та в інших населених пунктах їх працює набагато більше. Практично в кожному мікрорайоні відкрито заклад, в якому можна відправити кореспонденцію, телеграму, переплатити друковані видання, отримати посилку, бандероль, купити конверти, листівки, календарі, лотереї ... Кожне з них має свій індекс, який сприяє швидкому процесу пересилання і номер. Дізнатися номер поштового відділення в Хмельницькому, який є частиною індексу, просто: він вказаний біля кожного віконця.

Укрпошта, відділення в Хмельницькому якої розташовуються в окремих приміщеннях, надає населенню і юридичним особам цілий комплекс послуг:

  • продаж періодичних видань, їх доставка по адресу;
  • пересилання кореспонденції по Україні та за кордон;
  • послуги телеграфу;
  • здійснення грошових переказів, прийом платежів від населення;
  • виплата соціальних платежів, в тому числі і з доставкою додому;
  • рекламні та офісні послуги;
  • реалізація різного товару.

У поштових відділеннях Хмельницького ситуація не сильно змінилася з радянських часів, хіба що персонал став більш чемним. Але позитивні моменти все ж є - зникли довгі черги, відправлення приходять набагато швидше і їх можна відстежити за допомогою інтернету і трек-коду, співробітники працюють на новій апаратурі. Такі зміни були необхідні, щоб боротися з конкурентами, яких раніше не було. Але якщо в швидкості роботи поштамт поступається «Нової Пошти», «Інтайм», «Автолюкс», то по функціоналу і вартості послуг пошта впевнено лідирує. Та й графік роботи Укрпошти в Хмельницькому дуже зручний.

Дізнатися, де знаходяться поштові відділення, контакти їх в Хмельницькому, просто, якщо зайти на сайт ТОП 20юа.

Знайдено компаній з
Топ 20 Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Укрпошта
Національний оператор поштового зв’язку.
Дякуємо, ми перевіримо
Кур’єрська служба Від А до Я
Доставка кореспонденції та невеликих вантажів.
Дякуємо, ми перевіримо
Свіжі відгуки про Поштові відділення у Хмельницькому
Katze
Katze
18 лютого 2019
1.0
Місце знаходження
1.0
Жахливо
Персонал
1.0
Жахливо
Ціна
1.0
Жахливо
Якість
1.0
Жахливо
Найжахливіше місце, де, нажаль, доводиться бувати регулярно 😱 Постійні кілометрові черги, жахливе обслуговування, усі як сонні мухи; хамське спілкування та недбале відношення до роботи; регулярні проблеми із доставкою, посилку можна чекати кілька міс...