Автошколи у Хмельницькому. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Автошколи у Хмельницькому

Кожна людина, яка мріє сісти за кермо власної машини і промчати з вітерцем, повиннан отримати водійські права. Для цього й існують автошколи в Хмельницькому, по закінченню яких можна складати іспит в ДАІ.

Автошкола – це не просто місце, де проводять курси водіння. У Хмельницькому ці заклади пропонують широкий спектр послуг, до числа яких належить наступне:

  • навчання водінню з нуля, яке проводить досвідчений інструктор;
  • теоретичний курс правил дорожнього руху (ПДР);
  • відновлення та удосконалення навичок водіння.

В якому закладі краще брати уроки водіння, в Хмельницькому адже працює відразу кілька автошкіл? Вибираючи заклад, варто дізнатися, водіїв яких категорій готує школа. Більшість з них допомагають отримати посвідчення категорії В, що дає право на управління легковиками і бусами, в які вміщається не більше 1,5 т вантажу і не більше восьми пасажирів. Навчання для управління мотоциклетним транспортом, фурами або вантажівками доступно не у всіх закладах.

Інструктор з водіння в Хмельницькому і його компетентність також дуже важливий критерій вибору. Вибирайте людину з пристойним досвідом як керування транспортним засобом, так і навчання інших. Поцікавтеся інформацією про те, скільки аварій на рахунку у вашого вчителя і які були наслідки. Але пам'ятайте, що від інструктора залежить тільки половина успіху, а друга половина залежить від вас і вашої уважності.

Важливим фактором є віддаленість автошколи від місця проживання або роботи, вартість занять, якість автомобільного парку. Адже якщо школа водіння в Хмельницькому має старенькими машинами, наприклад, «Жигулі» сумнівного стану, то вчитися буде складніше і неприємно, а ще нові автомобілі істотно відрізняються і конструкцією, і можливостями, тому вам заново доведеться вчитися, сівши за кермо власного авто.

Не зайвим буде розпитати знайомих і друзів про курси водіїв в Хмельницькому, які вони відвідували, почитати рекомендації на міських форумах та ресурсах. Автошкола, відгуки про яку вам сподобалися більше за інших, допоможе зробити крок назустріч вашої мрії.

На нашому сайті 20.ua ви знайдете не тільки контактні дані та адреси всіх автошкіл міста, а й зможете почитати відгуки і написати свої власні.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Автошкола "Ін-Авто" г. Хмельницкий
Ін-Авто, автошкола
Професійна автошкола "Ін-Авто" запрошує на водійські курси бажаючих навчитися професійному керуванню та отримати права категорій А, А1, В, С, С1, D, D1, BE, CE, C1, E. Зручні графіки навчання, поетапна оплата, професійні інструктори та комфортні автомобілі. Курси водіння можуть пройти як приватні о...
4.6
07 листопада 2016 "дуже сподобалось навчатись в цій школі.Рада,що мені порадили саме "ін-авто".Теорія викладається цікаво і доступно..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Автошкола "Л'М" г. Хмельницкий
Л'М, автошкола
Хочете навчитися правильному та безпечному керуванню автомобілем? Автошкола «Л’М» Вам в цьому допоможе! Ми пропонуємо для Вас: Оплата частинами Навчання в зручний для Вас час Сучасна матеріально-техні...
4.6
26 листопада 2016 "Дуже рада, що навчалася в автошколі «ЛМ» на Озерній. Теорія підноситься викладачем доступно і зрозуміло, те що..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Автошкола "Актив Драйв" г. Хмельницкий
Актив Драйв, автошкола
​Вибирайте зручний для Вас графік навчання​.​ Вигідні умови Можливість поетапної оплати та безготівкового розрахунок. Досвідчені викладачі У нас працюють кваліфіковані викладачі та інструктори з великим досвідом водіння. Обладнані аудиторії Комфортабельні, обладнані за останнім слово...
4.1
26 листопада 2016 "Спасибо огроменное школе "Актив-Драйв"! Обучение прошло легко, как на одном дыхании. Замечательный преподаватель..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Хмельницкий ОСТК ОСОУ г. Хмельницкий
Хмельницький ОСТК ТСОУ
Хмельницький ОСТК ТСОУ проводить навчання водіїв автотранспортних засобів категорій: Підготовка А1 A - до 2 міс В - від 1 до 1,5 міс С і В - від 3 до 3,5 міс Перепідготовка С1 С - до 2 міс СЕ - до 1,5 міс Д1 Д - до 2 міс Надання 20-годинного курсу навчання з практичн...
4.7
13 квітня 2016 "Усі ми люди і повинні ставитися із розумінням кому куди потрібно! Викладачі та інструктора майстри своєї справи..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Автошкола
4.0
02 жовтня 2014 " Хороший преподавательский состав и инструктора. Экзамен по теории и вождению сдал с первого раза, лекции проходили..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Автомобильная школа Хмельницкой областной организации Всеукраинского союза автомобилистов г. Хмельницкий
Автомобільна школа Хмельницької обласної організації Всеукраїнської спілки автомобілістів
Підготовка водіїв транспортних засобів категорії А1, А, В Перепідготовка водіїв для відкриття категорії С1,С з категорії В Надання 20-годинного курсу навчання з практичного керування для відкриття нижчих категорій Надання навчання з практичного керування для осіб, які втратили навики керува...
4.0
04 січня 2015 " Доступно викладають правила дорожнього руху. Компетентні викладачі."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Авто-Сяйво, автошкола г. Хмельницкий
Авто-Сяйво, автошкола
Автошкола "Авто-Сяйво" проводить набір учнів на категорії: Категорія А1, А Категорія B1,В Категорія D1,D Також ви можете відновити навики водіння, поетапно оплачувати навчання. У нас нові сучасні авто та працюють лояльні програми навчання. Графік навчання: ПН, СР, ПТ з 18.00-20.00...
3.7
19 березня 2016 "Отличный преподавательский состав и инструктора. Экзамен по теории и вождению сдал с первого раза, лекции проходили..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Хмельницкий городской комитет "ОСОУ" г. Хмельницкий
ДОСААФ, автошкола
Хмельницький міський спортивно-технічний клуб ДТСААФ автошкола надає продуманий теоретичний курс навчання в поєднанні з унікальною методикою навчання практичного водіння автомобіля, розрахований на абітурієнтів з різними початковими навичками водіння, сприяє не тільки успішному складанні іспиту в МР...
3.5
01 червня 2014 " Отличный преподавательский состав и инструктора. Экзамен по теории и вождению сдал с первого раза, лекции проходили..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ОАО "Подолье-Плюс" г. Хмельницкий
Поділля-плюс, автошкола
Графік роботи роботи: Понеділок 08:00 до 17:00 Вівторок 08:00 до 17:00 Середа 08:00 до 17:00 Четвер 08:00 до 17:00 П'ятниця 08:00 до 16:00
3.3
14 грудня 2014 " Отличный преподавательский состав и инструктора. Экзамен по теории и вождению сдал с первого раза, лекции проходили..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ВСА Автошкола г. Хмельницкий
ВСА, автошкола
На даний момент немає детального опису цієї компанії
3.3
22 грудня 2014 " Профессиональный преподавательский состав и инструктора. Экзамен по теории и вождению сдал с первого раза, лекции..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон