Коледжі, училища, технікуми Хмельницький

Рейтинг кращих коледжів, училищ, технікумів в Хмельницькому по відгукам хмельничан

Освіта - це не тільки спосіб розвитку людини, це можливість бути корисним суспільству... Показати ще

Освіта - це не тільки спосіб розвитку людини, це можливість бути корисним суспільству, а також спосіб прогодувати себе і свою сім'ю. Не всі хочуть витрачати кілька років на навчання в інститутах, академіях, університетах. Багато людей прагнуть отримати спочатку середню освіту в Хмельницькому, щоб почати працювати і заробляти. А вже потім можна і в ВНЗ вступати, щоб продовжити навчання в стаціонарі або на заочному відділенні.

Диплом, який дає можливість отримати першу роботу, видають в Хмельницькому коледжі, технікуми, професійні училища. Вступити в них мають можливість всі учні, які закінчили дев'ять класів загальної школи. Коледж в Хмельницькому - заклад, який головний акцент робить на теоретичну підготовку. Нерідко він готує студентів до подальшого навчання в певному ВНЗ, від якого він працює. Учні відвідують лекції та практичні заняття, проходять практики, здають сесії.

Технікум гарний тим, що його програма розрахована на більш короткий термін (на рік менше, ніж в коледжі) і більший акцент тут робиться саме на практичних знаннях. Як правило, тут отримують дипломи робочих спеціальностей, але є і інтелектуальні види професій. Навчальний процес займає три роки або більше і по організації нагадує звичайну школу.

Училища, відгуки в Хмельницькому про які дуже різні, також обіцяють диплом за кілька років старанного навчання. Самі заклади бувають професійними, технічними, педагогічними, спеціальними і т.д. Тут учні освоюють і теорію, і практику, тому після закінчення можуть йти працювати за фахом.

Вибрати місце для навчання після 9 класу в Хмельницькому нескладно. В першу чергу варто визначитися зі спеціальністю, а потім вирішити, чи на цьому навчання буде закінчено або є бажання продовжувати його і далі. Дізнайтеся відгуки про заклади, то, на скільки складно вступити в бажані з них. Важливо знати заздалегідь розмір оплати (річний і загальної), чи є гуртожиток і т.д.

Наш сайт ТОП 20юа допоможе вибрати в Хмельницькому коледжі після 9 класу, технікуми та училища. Шукайте адреси та графік роботи приймальної комісії, телефони та іншу корисну інформацію.

4.3
22 відгука
Програмування. Комп'ютерні системи. Інженерна механіка.
4.6
7 відгуків
Акушерська справа. Лікувальна справа. Сестринська справа. Фармація.
0.0
4 відгука
Економіка та підприємництво. Менеджмент і адміністрування.
4.6
17 відгуків
Навчання на базі 9-11 класів.
4.3
10 відгуків
Фізика та математика. Хімія та біологія. Економіка. Прикладна лінгвістика.
4.3
8 відгуків
Фортепіано. Струнні інструменти. Теорія музики. Спів.
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
3.8
5 відгуків
Підготовка спеціалістів різних напрямів навчання.
5.0
2 відгука
Державний навчальний заклад.
4.0
1 відгук
Навчальний заклад підготовки майстрів ремонтних робіт.
3.6
9 відгуків
Опанування професій на базі 9-ти та 11 класів.
3.0
4 відгука
Економіка. Фінанси. Підприємництво. Торгівля.
0.0
2 відгука
Готує кваліфікованих фахівців для сфери побутового обслуговування населення .