Dev Academy, навчальний центр

9 відгуків Додати відгук
Dev Academy, навчальний центр - фото 1
Dev Academy, навчальний центр - фото 2
Dev Academy, навчальний центр - фото 3
Dev Academy, навчальний центр - фото 4
Навчальний центр "Dev Academy" пропонує навчання на курсах програмування за різними напрямками і рівнями підготовки слухачів. Індивідуальний підхід до кожного студента. У нас можна не тільки... Дізнатися більше
Львівське... Показати
gm
(068) 852 25 xx Показати
Відправити e-mail
facebook.com
vk.com
http://programer.pro/
$ $ $
Відгуки (9)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Pritikosa Riccardo 5.0
13 жовтня 2016
Все супер. Очень понравилось. Всем рекомендую.
Поскаржитися
Aksiom Buimiser 5.0
17 вересня 2016
Проходил курс Ruby on rails. Образование педагог. 6 лет учебы и после 2 года работы по специальности ... развития нет, надоело. Учил сам верстку в интернете плюс друг программист помогал. После по видеоурокам начал разбирать вордпресс и модыкс. Друг подкидвал иногда части работы с его проектов. Времени это все самообучение у меня потягнуло примерно года полтора пока я не начал получать больше чем в 2 раза денег чем моя ставка в школе. Соотвецтвенно кинул основную работу и продолжил развиватся в этой сфере )) Время от времени просматривал ваканси местных компаний на наличие вакансий и заметил что на позицию руби он реилс программиста хорошие деньги предлагают. Сначала конечно сам учил, потом понял что дела не будет и начал искать курсы. Вот и в этой компании прошел собеседование и взяли учить меня. Через месяца полтора очебы мне хватило знаний устроится пока удаленно в Киевскую компанию, я рад развитию себя как ИТ программиста особенно в руби он реилс! Хочу сказать одно, если есть немного опыта в разработке и голова на плечах, рекомендую не пожалеете.
Поскаржитися
Неля Казимирова Петрук 5.0
17 вересня 2016
Казали мої знайомі що мені в 36 років економісту програмувати вже пізно... Але я спробувала, записалась на перший курс. Закінчивши знайшла віддалену роботу на біржі віддаленої роботи та працюю. Мені зручно тому що можу вдома працювати та доглядати за дитиною. Що до свмого курсу, напевне перші тижні півтора - два я думала що друзі були праві, не було того розуміння якого я очікувала. Але потім відбувся якись прорив у мене і все пішло більш менш.
Поскаржитися
Бумаженко Даша 5.0
08 вересня 2016
Хочу додати до попереднього коментаря свій відгук.. особисто я вважаю, що навчання у Dev Academy проводять досить якісно. Матеріал викладають чітко та доступно, закріплюючи виникші питання актуальними прикладами. Усі не зрозумілі моменти розбираються колективно усією групою. Тому я вважаю, що якщо комусь курси і не зрозумілі, то лише через власну неуважність, лінь, та небажання навчитись. Курси рекомендую!!
Поскаржитися
kinder 1.8
23 серпня 2016
+ швидко, - як за цей час можна стати спеціалістом? Ціни ппц... але якщо б отриманні знання їм відповідали, то добре. А так... Загітував товариш, майже не записався, а через 3 місяці сам товариш їх і проклинав - гроші внікуди. З отриманими знаннями не те що працювати не можна, навіть на базовому рівні створити нічого не можна. Сидить мій товариш в неті та вчить все по відеоурокам - навчили((( Радий що не встиг записатися, і всім не рекомендую.
Поскаржитися
Кшецький Олександр 5.0
20 квітня 2016
Очень советую начинающим web-разработчикам, чтобы получить хорошую базу знаний и продолжить развиваться в дальнейшем. Действительно актуальные примеры, хорошо изложенный материал. Отличный старт в этой теме!
Поскаржитися
Александр Малюк 5.0
20 квітня 2016
Прошел курс. Получил необходимые знания. Кто хочет добиться успеха в жизни и развиться, как профессионал (и как личность), тот не ошибётся, начав свой путь перемен в Dev Academy. Рекомендую активнее решаться, потому что время не ждет, а группы набираются в геометрической прогрессии. Возможно, завтра Ваше место уже будет кем-то занято...
Поскаржитися
Костевич Костя 5.0
20 квітня 2016
Пришел на курсы с нулевыми знаниями, но курсы помогли мне поднять свои знания на достаточно высокую планку, всем рекомендую.
Поскаржитися
Гирей Роман 5.0
20 квітня 2016
Спасибо за курс.. Все понравилось. Очень радует индивидуальный подход к каждому студенту, коллективный разбор домашнего задания и работа над ошибками! Рекомендую!
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Курси, тренінги

Дивитися