Міранда, школа краси

5 відгуків Додати відгук
Перукарська школа "Міранда" проводить практичне навчання за затвердженими програмами. У школі "Міранда" є можливість здобути професію перукар-універсал та майстер манікюру. В... Дізнатися більше
вул. Зарічанська... Показати
gm
(0382) 70 90 xx Показати
$ $ $
Відгуки (5)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Александра 5.0
21 березня 2016
Школа дуже класна. Викладачі супер! Вперше, я прийшла на курс манікюру, вивчилася, отримала диплом і вже працюю майже рік. Майстер манікюру все доступно пояснює; є практика, що важливо. Перше, ніж піти вчитися, я переглянула весь інтернет і тільки на сайті школи краси «Міранда» були найкращі відгуки.
Поскаржитися
Александра 5.0
21 березня 2016
Бажаю безпроблемних учнів, вдячних клієнтів; розвитку у всіх починаннях і напрямках. А все інше є: хороший колектив, доброзичливі і комунікабельні люди, організований персонал, прекрасне і доброзичливе спілкування. Із задоволенням прийду до вас ще!!!
Поскаржитися
Александра 5.0
21 березня 2016
Дякую школі краси “Міранда” за увагу, турботу, за корисні і цікаві знання! Кращі знання - знання, отримані від успішних, цікавих особистостей, якими є всі співробітники даної школи. Дякую Марині Іванівні (директору) за привітність, чуйність та уважність. Дякую майстрам, а особливо Броніславі Францівні за захопленість своєю справою, глибокими знаннями, харизмою, бажанням поділитися своїми знаннями і практичним досвідом; а також терпінням, чуйністю, відкритістю, позитивним настроєм до життя, що в сукупності сприятливо відбилося на заняттях. Хочу побажати Вам удачі, творчого розвитку. Всім величезне спасибі за теплий прийом!
Поскаржитися
Vikysik--- 5.0
18 березня 2016
Майстри-викладачі з багатолітнім стажем роботи, які дають змістовну і вичерпну інформацію, із задоволенням навчають та відповідають на запитання. З самого першого дня є можливість практики; теорія – одна година на день. Моделі приходять різні, з різними побажаннями, тому є можливість виконувати різні стрижки та зачіски. Також є можливість привести власну модель для практики. Чудова школа, вимогливі і кваліфіковані майстри, цілком прийнятна цінова політика, зручне місце розташування. Якщо є бажання то «Міранда» дає вам таку можливість! Рекомендую всім!!!
Поскаржитися
Анонім 0.0
29 квітня 2015
В цій школі навчають тільки писати теорію а з практичних заннять тільки стрижки гасон на песіонерах та стрижка машинкою під 1 насадку один з майстрів взагалі нічого непояснює і непоказує.Директор описує в красках про навчання а в дайсності все навпаки після цієї школи учні постійно шукають де довчитись у справжніх майстрів.не раджу навчатись і не витрачати власні кошти за неякісне навчання!!!
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Курси, тренінги

Дивитися