Курси іноземних мов у Хмельницькому. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Курси іноземних мов у Хмельницькому

Знання чужого говору завжди цінувалося в народі. Сьогодні вільне володіння різними іноземними мовами відкриває чудові перспективи – вигіднішу зарплату, можливості побачити світ, познайомитися з новими цікавими людьми. Напевно, тому курси іноземних мов в Хмельницькому переживають справжній бум. Навчання тут стане в нагоді мандрівникам, журналістам, дипломатам, бізнесменам, менеджерам, блогерам і всім, хто хоче читати в оригіналі твори Шекспіра, Сервантеса, Гюго, Кафки та інших класиків світової літератури.

Левова частка припадає на курси англійської мови – в Хмельницькому саме її хочуть вивчити в будь-якому віці. Мову викладають для початківців, людей із середнім і високим рівнем знань. Такі уроки дозволяють дізнатися нові слова, закріпити отримані знання, попрактикуватися в розмовному і письмовому жанрі. Інгліш вибирають по одній простій причині: це найпоширеніша мова на всій земній кулі. Починати вивчати її бажано якомога раніше, тож англійська для дітей доступна для малюків з 4-5 років.

Окрім англійської мови, котра є найуживанішою у всьому світі, в місті користуються популярністю уроки з вивчення інших мов. Наприклад, з німецької, котра дуже поширена у Євросоюзі, французької та італійської мови (у Хмельницькому дуже багато людей мають родичів на сонячних Апеннінах). Крім них в українських містах є бажаючі вивчити іспанську, грецьку, японську та китайську, затребувана надзвичайно в Хмельницькому польська мова. Причина популярності її в тому, що Польща – найближча країна Євросоюзу, де можна отримати диплом західного зразка, підписати вигідний контракт на роботу. Курси польської мови набагато дешевші, ніж уроки англійської, а саму мову вивчити легше.

Учнів збирають в невеликі групи, що дозволяє лектору приділити увагу кожному слухачеві. Групування виконується за віком учнів і рівнем їх знань.

Вибираючи курси іноземних мов в Хмельницькому, варто врахувати кілька моментів:

  • вартість навчання, адже це додаткові щомісячні тратти;
  • віддаленість школи від місця проживання/роботи, що буде забирати час на дорогу туди і назад;
  • час уроків – багато закладів пропонують денні і вечірні курси;
  • наявність сертифікатів у педагогів і школи, що свідчить про професіоналізм і досвід співробітників;
  • підписання договору, що має місце в кожній хорошій школі і є певною гарантією;
  • безкоштовний пробний урок, який продемонструє роботу педагога з учнями;
  • наявність позитивних відгуків, які можна знайти на сайті 20.ua.
Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Школа английского языка "Freedom" г. Хмельницкий
Freedom, школа англійської мови
Школа англійської мови "FREEDOM" – це твій шанс якісно та весело опанувати English й розкрити свій особистісний потенціал для нових можливостей. Не обов'язково вчити море граматики й виконувати нудні вправи!!! Приходь та зреалізуй свою мрію ЗАГОВОРИТИ англійською!
5.0
31 жовтня 2016 "Приємні, доброзичливі, знаючі свою справу викладачі; завжди цікава організація свят, круті вечори безкоштовного..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Мовна студия А+ г. Хмельницкий
А+, мовна студія
Бажаєте легко, весело та ефективно вивчити іноземну мову? У такому випадку Вам до нас! Ми раді запропонувати Вам: англійська, польська, німецька мови навчання; підготовка до ДПА, ЗНО, DaF, IESLTS; бізнес курс, мова спеціальності; майстер-класи від носіїв мови; різноманітні свята, куль...
4.9
03 січня 2017 "Вважаю найкращою школою в місті! Ходжу вже рік і з вересні почала до нас приходити Ешлі, американка, і уроки стали..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Языковая школа "ОЛА" г. Хмельницкий
OLA, мовна школа
Мовна школа OLA (ОЛА) пропонує постійне спілкування з носіями мови, продовження навчання за кордоном, різноманітні програми вивчення мови, вивчення не лише мови, а й культури, менталітету її народу. Вивчення англійської, іспанської, німецької, польської, латини, китайської, японської, арабської мов...
4.9
15 листопада 2016 "Класна школа! Єдине, чого не вистачає - італійської на постійній основі (курсу тривалістю 2 місяці малувато)."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип WunderKind, курси іноземних мов м. Хмельницький
WunderKind, курси іноземних мов
Спеціалізований центр з вивчення іноземних мов WunderKind пропонує Вашій увазі: Курси іноземних мов для дітей та дорослих Німецька Польська Англійська Бюро перекладів Навчання за кордоном WORK & TRAVEL у Німеччині
5.0
24 жовтня 2016 "Дуже класні курси. На уроках ми спілкуємося німецькою мовою, що допомагає нам удосконалити нам наші знання. Кожний..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Языковой центр "Товмач" г. Хмельницкий
Товмач, мовний центр
Послуги: Курси іноземних мов Індивідуальні послуги
5.0
01 листопада 2016 "Задоволена роботою мовного центру.Вдячна за гарну підготовку мого сина."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Мовний Центр Article г. Хмельницкий
Article, мовний центр
На даний момент немає детального опису цієї компанії
5.0
19 січня 2017 "Дуже гарні викладачі, особливо з англійської..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Курсы иностранных языков "Наша Школа" г. Хмельницкий
Наша Школа, курси іноземних мов
На даний момент немає детального опису цієї компанії
3.7
19 серпня 2016 "Чудовий навчальний заклад, у якому діти зможуть відчути себе як удома"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Языковая школа Team America г. Хмельницкий
Team America, мовна школа
Підготовка до TOEFL, IELTS, ЗНО, виїзду за кордон, бізнес-англійська. Прогресивна методика, Skype-викладання! Заняття для дорослих і дітей віком від 2 років.
4.8
12 вересня 2016 "Отличные и разнообразные занятия для детей и взрослых"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Школа английского языка "Flash" г. Хмельницкий
Flash, школа англійської мови
Англійська для дітей (з 7 р.) Англійська для дорослих Корпоративне навчання. Методика школи "Навчання через спілкування"відрізняється від більшості пропонованих на сьогоднішній день.
4.8
23 листопада 2016 "Недавно окончила 3 уровень. Приятно осознавать, что английский - это все-таки действительно просто. Наконец-то..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Первые Киевские курсы иностранных языков г. Хмельницкий
Перші Київські курси іноземних мов
Перші Київські курси іноземних мов пропонує відвідування мовних курсів: англійська німецька французька італійська іспанська польська
4.6
04 лютого 2017 "Некоторое время изучала английский. Брала уроки индивидуально. Цены в сравнении с другими курсами ниже, но и качество..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип You Can г. Хмельницкий
You Can, курси вивчення іноземних мов
За допомогою курсів іноземних мов "YOU САN" Ви можете отримувати не тільки успішні знання, а й задоволення від вивчення тієї чи іншої мови. До кожного ми застосовуємо індивідуальний підхід, який базується на підборі індивідуальної програми. Наші спеціалісти мають відповідну освіту, досвід у виклада...
5.0
18 серпня 2016 "Із задоволеням йду на кожне заняття, уроки проходять в творчій атмосфері, що сприяє вивченю англійсько мови. ..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип KIDS г. Хмельницкий
KIDS, курси іноземних мов
KIDS - це ефективне вивчення іноземних мов шляхом всебічного вивчення та "Повного занурення". Запрошуємо школярів та студентів, їх батьків та друзів на ефективне навчання у комфортних умовах. Ми пропонуємо: Групові заняття для дітей від 4-х років та дорослих Індивідуальні заняття Підгот...
5.0
24 жовтня 2015 "Дуже подобаються викладачі!індивідуальний підхід до кожної дитини!діти відвідують уроки англійської мови з великим..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Фирма "Интертест" г. Хмельницкий
ІнтерТест
Послуги: Підготовка слухачів для складання міжнародних іспитів - для отримання міжнародного сертифікату. Кембриджського університету для навчання і роботи в інофірмах за кордоном і в Україні. Курси іноземних мов. Підготовка випускників шкіл для здачі ЗНО з англійської мови. Курси з офо...
5.0
30 серпня 2016 "На мою думку, найкращі курси у м. Хмельницькому з підготовки до IELTS. Коли я обирав, на які курси ходити, я розглядав..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Книжный магазин "Иностранка" г. Хмельницкий
Іноземка, книгарня
Книгарня "Іноземка" пропонує все необхідне для вивчення європейських та інших мов. Допоможемо організувати навчання та мовні курси в Ірландії. Книги для вашого хоббі та сувеніри ручної роботи. Проводимо майстер-класи з вишивки стрічками.
5.0
03 вересня 2014 "Можна знайти книжку для вивчення будь,якої мови,а також знайдете корисні книги для вашого хобі. Усім раджу!"
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Учебный центр "Интерлингва" г. Хмельницкий
Interlingva, навчальний центр
Навчальний центр "Інтерлінгва" пропонує навчання за напрямками: Комп’ютерні технології; Іноземні мови; Школа дизайну; Бухгалтерський облік; Школа фотографії; Індивідуальне навчання.
5.0
29 вересня 2014 "Отличные курсы, хожу на польский. Грамотный и внимательный преподаватель, все материалы предоставляют, цена оптимальная..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Курси англійської мови г. Хмельницкий
Репетитор з англійської мови
Репетитор з англійської мови. Навчаю по ефективній методиці, результат гарантується. На уроці вивчаємо граматику, розвиваємо розмовну мову, закріплюємо нову лексику та поповнюємо словниковий запас. Займаюся індивідуально, а також набираю групи. Можливий виїзд до учня. Ціна за годину індивідуального...
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Family Club г. Хмельницкий
Family Club
FAMILY CLUB - це освітній центр для дітей та дорослих, метою якого є поширення сучасних ідей, принципів і технологій в навчанні і вихованні. В центрі працюють молоді, професійні та добрі викладачі. Послуги освітнього центру FAMILY CLUB: Спеціалізовані курси для дітей Спеціалізовані курси...
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Показати адресу
Показати телефон
Логотип English club BUZZY г. Хмельницкий
BUZZY, english club
English club "BUZZY" пропонує: індивідуальні та групові заняття у вікових категоріях від 2,5 до 60 років. підготовка до IELTS - Academic не нижче 7.5. доступне пояснення граматики та ефективні методи вивчення лексики. Ми працюємо на результат! Помірні ціни за якісні знання.
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип The Bridge г. Хмельницкий
The Bridge, курси іноземних мов
Курси іноземних мов "The Bridge" пропонують курси з вивчення іноземних мов: класичний інтенсивний, розмовний 10minSchool медіа курс поглиблений спеціальний підготовка до ЗНО Навчання відбувається індивідуально, в групах та міні-групах. Також Ви можете самостійно обирати виклад...
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Мовна студія Must г. Хмельницкий
Must, мовна студія
Мовна студія "Must" пропонує: якісний підбір навчальної програми відповідно до Вашого рівня досвідчені та висококваліфіковані викладачі налаштовані на результат різні напрямки навчання (загальний курс, професійний, підготовка до будь якого типу екзамену)
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Показати ще