WunderKind, курси іноземних мов

11 відгуків Додати відгук
Спеціалізований центр з вивчення іноземних мов WunderKind пропонує Вашій увазі: Курси іноземних мов для дітей та дорослих Німецька Польська Англійська Бюро перекладів Навчання... Дізнатися більше
вул. Свободи... Показати
gm
(097) 445 16 xx Показати
Відправити e-mail
http://wunderkind.at.ua
$ $ $
Відгуки (11)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Дублянский Александр 5.0
20 жовтня 2016
Найкращі курси, всім раджу! Індивідуальний підхід та доступний виклад матеріалу
Поскаржитися
Аторис Антон 5.0
20 жовтня 2016
Лучшие курсы по немецкому языку! Очень нравиться замечательная подача материала. Все легко и не принужденно!))
Поскаржитися
Шефер Дарья 5.0
20 жовтня 2016
Замечательные курсы, всем советую!) Материал конкретно объясняется, разные формы занятий. Благодаря Wunderkind у меня уровень В-2)) Советовала подружкам, советую и Вам)
Поскаржитися
Aleksandra Panasova 5.0
20 жовтня 2016
Німецька мова стала для мене другою іноземною. Це була друга спроба почати її вчити і тільки завдяки Костянтину Васильовичу мені почала вона подобатися і вчитися легко. Дякую
Поскаржитися
Blagun Ilona 5.0
20 жовтня 2016
Курси Wunderkind безперечно дали багато знань.Тут я підняла мову майже з нуля. Здала успішно тест на сертифікат А2 в Goethe інституті вже після першого року навчання, зараз планую здавати В1. Професійний підхід викладача до кожного учня помічається одразу.Та і результати не заставляють довго чекати :) Вивчала мову в школі декілька років, але вільно розмовляти почала тільки завдяки Констянтину Васильовичу. Дуже вдячна за той рівень володіння мови,який маю зараз. Шкодую що не пішла раніше, тому сестру віддали вже в 6 классі :)
Поскаржитися
Панасов Іван 5.0
20 жовтня 2016
Дякую за Вашу роботу! Задоволена рівнем знань своєї старшої дочки, тому з впевненістю віддала сина. На мою думку Вам все вдається. З найкращими побажаннями!!!
Поскаржитися
Панасов Іван 5.0
20 жовтня 2016
Найкращі курси німецької мови! Тут навчалася моя сестра, зараз вчуся Я !!!
Поскаржитися
Субцельный Александр 5.0
20 жовтня 2016
Найкращі курси німецької мови, які я відвідував. перебрав декілька курсів, перед тим, як натрапити на Wunderkind.Тільки завдяки Wunderkind я нарешті почав вільно розмовляти німецькою мовою,що підтвердили не тільки численні тести, але й поїздки у німеччину) Ich bin sehr Dankbar Konstantin Wasilievitsch)
Поскаржитися
Тян Анничка 5.0
20 жовтня 2016
Вчуся тут вже другий рік дуже подобається
Поскаржитися
Миша 5.0
05 вересня 2016
На этих курсах дочка учила немецкий, остались довольны, поэтому записали и сына
Поскаржитися
Марина Яковлева 5.0
09 серпня 2016
Поменяла до этого несколько курсов, т.к. подготовка на них оставляла желать лучшего. Неудачная сдача А1 в Гете институте подтвердила, что надо менять курсы. Знакомая училась в Вундеркинде, с первого раза сдала экзамен на 96 баллов, сейчас живет в Германии. Как я жалею, что тоже не пошла в Вундеркинд с ней! Спасибо Константину Васильевичу, который подготовил меня всего за 2 месяца и я сдала А1 на gut. Советую всем, не теряйте время, а обращайтесь к профи! Не пожалеете!.
Поскаржитися
Топ 20 компаній напрямку

Курси іноземних мов

Дивитися