Наша Школа, курси іноземних мов

7 відгуків Додати відгук
провулок... Показати
gm
(067) 999 05 xx Показати
Відправити e-mail
facebook.com
vk.com
http://nashashkola.com.ua/about-us/
$ $ $
Відгуки (7)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Dima Lyubiy 4.5
19 серпня 2016
Чудовий навчальний заклад, у якому діти зможуть відчути себе як удома
Поскаржитися
Kossiak 1.0
15 листопада 2015
Тому що я знаю за своїм досвідом..
Поскаржитися
Наталья Дорожко (Юрчук) 4.5
13 листопада 2015
"Наша школа" работает уже более 10 лет. За это время она сделала не один выпуск учеников. Центр по-домашнему уютный, преподаватели профессионалы, интересная и качественная методика. Я изучала здесь польский и сына тоже сюда отдала. Щутяк Неля Васильевна – это настоящий знаток своего дела, молодой,весёлый преподаватель,очень умная,прекрасно владеет польским языком, если хочешь освоить язык, она всё объяснит и после занятий время потратит, может доступно преподнести его для учеников,требовательная,Курсы, как по мне, идеальные!
Поскаржитися
Dima Lyubiy 1.0
13 листопада 2015
Чудові курси, гарний персонал, Швидке і якісне навчання
Поскаржитися
angelin 5.0
13 листопада 2015
Мені також подобалося тут займатися)) Потім двоюрідна сестра ходила. Вона потім почала вивчати англійську філологію в університеті, планує теж бути викладчем. В мене вже є донечка й ми вже чекаємо першого класу, щоб розпочати навчання.
Поскаржитися
Людмила 5.0
12 листопада 2015
Довідалась,що "Наша Школа"приймає участь у конкурсі, тому хочу поділитись враженнями.моя дитина відвідує цю школу третій рік поспіль,сказати що вона задоволена-це мало,для неї це як другий дім,вона із задоволенням відвідує заняття,приймає участь у конкурсах і виграла безкоштовну поїздку до Польщі.крім цього вони з педагогами у дружній атмосфері займаються вивченням мови на різноманітних святах,переглядах фільмів,які проводяться у школі. І коли прийде черга молодшій доньці вчити іноземну мову,сумнівів бути не може).Хочу подякувати всьому колективу за його роботу!
Поскаржитися
Євгенка 5.0
11 листопада 2015
Курси іноземних мов "Наша Школа" заслуговують на позитивну критику. Викладачі - висококваліфіковані спеціалісти, які грамотно та якісно надають освітні послуги. Толерантне ставлення та робота "на совість" - так можна охарактеризувати усіх, хто представляє даний центр у місті Хмельницькому. Співпраця з "Нашою Школою" приносить і користь, і задоволення. Якщо не можете вибрати, де вивчати іноземні мови, чи просто шукаєте освітньої поради - звертайтесь в кращий заклад м. Хмельницький - центр іноземних мов "Наша Школа", де вас зустрінуть теплою посмішкою та у приємній дружній атмосфері допоможуть знайти вирішення ваших проблем.
Поскаржитися
Топ 20 компаній напрямку

Курси іноземних мов

Дивитися