OLA, мовна школа

17 відгуків Додати відгук
Мовна школа OLA (ОЛА) пропонує постійне спілкування з носіями мови, продовження навчання за кордоном, різноманітні програми вивчення мови, вивчення не лише мови, а й культури, менталітету її народу. В... Дізнатися більше
провулок... Показати
gm
(0382) 70 78 xx Показати
Відправити e-mail
http://www.ola.com.ua/
$ $ $
Відгуки (17)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Нечипорук Юрий 5.0
25 жовтня 2016
затиша атмосфера та зручне розташування
Поскаржитися
Andrii Lewchak 5.0
24 жовтня 2016
Однозначно найкраща школа іноземних мов у місті, чудовий інтер'єр та затишне кафе на 1 поверсі
Поскаржитися
Буланова Елена 4.8
17 жовтня 2016
Моя люба школа, дякую тобі за те, що ти є!
Поскаржитися
Lutsenko Vladislav 5.0
12 вересня 2016
Сучасна та інноваційна школа і дуже професійні викладачі. Займаюсь по Skype, так як для мене це найзручніший спосіб підтягнути мову. Всі викладачі, з якими мав уроки, в тому числі і іноземці, молоді але досвідчені, уроки проходять весело і невимушено, а головне є результат. Так тримати!
Поскаржитися
Гринчишина Наталія 5.0
09 вересня 2016
Це школа, у якій хочеться і вчитися, і працювати. Затишні та оригінальні аудиторії, які так і спонукають отримувати нові знання. Приємні та дружелюбні викладачі, які завжди готові допомогти під час навчання. Цікаві іноземці, з якими можна весело та корисно провести час за горнятком кави. Мені завжди приємно тут бути. Рекомендую всім!!!
Поскаржитися
Мартинюк Руслан 5.0
23 листопада 2015
Адміністратори-красуні! Викладачі - красуні! Про те, що всі працівники розумні і віддані своїй роботі, можна і не казати - це само собою. А іноземці в Хелсі-кафе ОЛА такі уважні, що навіть я, маючи до-початковий рівень англійської, спромігся замовити чай і десерт. Сенк ю вері мач!
Поскаржитися
Вишневская Ирина 5.0
22 листопада 2015
В цій школі класно все - сучасне приміщення в центрі міста, професійні викладачі, дотепні іноземці, оригінальні конкурси і мовні заходи, міжнародні програми. Рекомендую всім!
Поскаржитися
Дрозд Яна 5.0
20 листопада 2015
Чудова школа! Тут дійсно можна отримати знання! Дуже сильні викладачі і надзвичайно затишна атмосфера)
Поскаржитися
Лучкова Ріта 5.0
20 листопада 2015
Без сумніву найкраща мовна школа Хмельницького, яка може скласти гідну конкуренцію всім закладам такого типу в Україні. Надзвичайно сильні викладачі – справжні майстри своєї справи, люб'язний персонал, що завжди охочий допомогти, висока якість наданих послуг, постійне спілкування з привітними іноземцями, чимала бібліотека літератури іноземними мовами, чудовий, стильний інтер’єр й винятково чаруюча атмосфера лаундж кафе, в якому хочеться цілодобово проводити час. Мовна школа "ОЛА" – це більше, ніж просто школа, це осередок для інтелектуальної, творчої молоді міста, де ви завжди зможете знайти цікавого співрозмовника, подивитись фільм, пограти в гру, або ж просто почитати книгу мовою, яку ви вивчаєте.
Поскаржитися
Толстихин Сергей 5.0
18 листопада 2015
Однозначной найкраща мовна школа Хмельницького!
Поскаржитися
Дрозд Инна 5.0
18 листопада 2015
Як тільки заходиш в школу ОЛА,одразу настрій покращується. Особливо мені подобається кафешка і аудиторія Франція. Класно те,що можна займатися з іноземцями. Теннер,Пол і Бенжамін, хеллоу!
Поскаржитися
Дубчак Томуська 5.0
17 листопада 2015
зі всіх курсів іноземних мов у Хмельницькому, в яких я бувала, ці найкращі! Тут дійсно ХОЧУТЬ вас навчити, викладачі всі фанати своєї справи і добре змотивовані:) Атмосфера просто неймовірна і сприяє бажанню вивчення мови, хочеться повертатись туди знову і знову.
Поскаржитися
Малютина Александра 4.5
12 листопада 2015
Уютная атмосфера! Отличная школа!
Поскаржитися
Маярчук Катерина 5.0
26 жовтня 2015
Якщо Ви бажаєте вивчити іноземну мову, то мовна школа ОЛА саме те, що необхідно! Найкращі викладачі, приємна атмосфера, постійна можливість спілкуватись з носіями мови, додаткові розмовні класи, перегляд фільмів та багато іншого... І доречі найсмачніше та найкорисніше печиво Хеппі Пілс в кафешці ОЛА - не залишать нікого байдужим!))))) Ви кращі!
Поскаржитися
Andrey Zhuk
11 вересня 2013
I really love this school! :)
Поскаржитися
Dima Khatko
25 квітня 2013
Комфортно и уютно!
Поскаржитися
Sergi Gavr
16 березня 2013
Хороший speaking club. Но только когда вас не больше 5 человек.
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Курси іноземних мов

Дивитися