Донецький національний університет, Хмельницька філія

2 відгука Додати відгук
Факультети Донецького національного університету у Хмельницькому: Біологічний факультет Економічний факультет Факультет іноземних мов Історичний факультет Фізико-технічний факультет Фа... Дізнатися більше
вул. Свободи... Показати
gm
(0382) 65 73 xx Показати
http://www.donnu.edu.ua/
$ $ $
Відгуки (2)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Пятница Юля 4.8
18 липня 2016
Якщо ви потрапляєте у ДонНУ, будьте готові отримати другу сім’ю :) Молодь може повноцінно розвиватися в тому напрямку, який їй ближче, саме завдяки цьому університетові - багато хто знаходить себе у підготовці до навчальних конференцій, комусь подобається брати участь у студентських святах. Головне те, що і навчальний процес, і активне студентське життя - все це ви зможете отримати саме тут.
Поскаржитися
Пермякова Елена 4.5
18 липня 2016
За роки навчання у Донецькому національному університеті я ні разу не пошкодувала, що вирішила отримувати вищу освіту саме тут. Із переміщенням вишу якість освіти не тільки не погіршилась, а ще й навпаки - з'явились нові можливості: нові лабораторії, продакшн студія, освітні програми. Ідучи до ДонНУ ви можете бути впевненні, що отримуєте не тільки "корочку" про здобуту освіту, але й залізні знання, які неоднінно знадобляться у житті та роботі.
Поскаржитися
Топ 20 компаній напрямку

Вищі навчальні заклади

Дивитися