Карнавальні костюми Хмельницький

Рейтинг кращих компаній по прокату карнавальних костюмів в Хмельницькому по відгукам хмельничан

Маскарадні та карнавальні костюми в Хмельницькому дуже популярні і затребувані. Без... Показати ще

Маскарадні та карнавальні костюми в Хмельницькому дуже популярні і затребувані. Без таких нарядів не обходиться жоден дитячий ранок або свято, але необхідні вони і для дорослих. Наприклад, зустріч Нового року або святкування дня всіх святих (Halloween) прийнято проводити в різних образах. Наряди можна купити в спеціалізованих торгових точках і майстернях, але простіше і дешевше взяти костюми на прокат - в Хмельницькому така послуга коштує зовсім недорого.

Продаж і прокат костюмів - не єдина спеціалізація таких майстерень. Вони також пропонують всім своїм клієнтам індивідуальний пошив вбрання з урахуванням особливостей фігури, комплектації, росту. Такі костюми для дітей в Хмельницькому можна потім забрати собі або ж залишити в пункті прокату - студія і надалі здаватиме його в оренду, а замовник отримає можливість покрасуватися в карнавальному костюмі, зшитому під нього, за вартість послуги прокату.

Дитячі карнавальні костюми в Хмельницькому представлені в широкому асортименті. Адже сьогодні сценаристи ранків використовують креативні ідеї, героїв із сучасних мультфільмів та казок, навіть з популярної реклами. Тому всю масу нарядів можна згрупувати наступним чином:

  • у вигляді птахів, жучків, метеликів, звірів;
  • у вигляді погодних явищ і пір року;
  • у вигляді продуктів харчування, квітів, фруктів, ягід і овочів;
  • у вигляді персонажів з дитячих казок, кіно, аніме;
  • у вигляді представників різних національностей, професій.

Є ще й особливі дитячі костюми в Хмельницькому - святковий одяг, необхідний для різних урочистостей (випускного, виступу на великій сцені, першого причастя і т.д.). Для дівчаток батьки вибирають бальні сукні різних відтінків, для хлопчиків - фраки та смокінги.

Прокат костюмів - послуга вигідна і зручна, оскільки після свята вам не потрібно зберігати куплений одяг, займатися перепродажем і т.д. Ви просто поверніть її в студію, а на інше свято виберете інший образ.

У Хмельницькому працює чимало ательє і майстерень з даною послугою. У них різні костюми за якістю і зовнішнім виглядом, тому вартість оренди може істотно відрізнятися. На сайті ТОП 20юа зібрана інформація про кращі салони міста разом з їхніми контактними даними і відгуками про їхню роботу.

4.5
17 відгуків
Прокат новорічних та карнавальних костюмів, вечірніх та дитячих суконь.
5.0
3 відгука
Студія прокату суконь для дорослих та маленьких принцес
5.0
3 відгука
Свадебные, выпускные, бальные и вечерние платья.
0.0
2 відгука
Весільні, вечірні сукні. Оформлення залів, авто.
1.0
2 відгука
Прокат ексклюзивних карнавальних костюмів для дітей.
0.0
0 відгуків
Прокат вишиванок, карнавальних костюмів, святкових суконь для дівчаток.
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
0.0
0 відгуків
Широкий асортимент одягу на різні випадки життя.
0.0
0 відгуків
Прокат суконь, чоловічих костюмів, святкового одягу для дітей.
0.0
0 відгуків
Ексклюзивні костюми на будь-яке свято
0.0
0 відгуків
Великий вибір оригінальних костюмів