Боулінг, більярд Хмельницький

ТОП 20 закладів з боулінгом, більярдом за відгуками та оцінками хмельничан

Кожна людина має не тільки ретельно працювати, але і добре відпочивати, щоб відновити свої сили - фізичні... Показати ще

Кожна людина має не тільки ретельно працювати, але і добре відпочивати, щоб відновити свої сили - фізичні та емоційні. Розваги на будь-який смак є в кожному місті, що дозволяє вибрати максимально підходящі під ваші смаки. До числа найбільш популярних видів відпочинку відноситься більярд - в Хмельницькому складно знайти людину, байдужої до цієї гри. Все більшою популярністю користується в Хмельницькому боулінг - гра, яку можуть грати і дорослі, і діти, не залежно від фізичних можливостей.

Багато розважальних центрів міста облаштовують у себе і більярдний зал, і доріжки для боулінгу. Але існують клуби, які спеціалізуються на одній з них, найчастіше це більярд, відгуки в Хмельницькому про який тільки найкращі. Гра ця добре знайома жителям міста, причому досить давно. Для сеансу необхідні мінімум двоє геймерів, спеціально обладнаний стіл, два кия і кулі. Залежно від різновиду гри (а їх кількість перевищує десяток) кулі можуть бути різнокольоровими або тільки білими, великими або невеликими. Вважається, що сам більярд винайшли в Азії, але його шанувальників можна знайти в усьому світі. У Хмельницькому також є багато місць, де грають як профі, так і початківці. На більярд ціни в Хмельницькому різні і залежать від дня тижня і часу доби, політики клубу, кількості гравців, різновиду сеансу, умов гри і т.д.

Боулінг, відгуки в Хмельницькому про який також тільки позитивні, відмінна гра для компанії, але також нею насолоджуватися можна і вдвох. В Україні вона з'явилася відносно недавно, після розвалу Радянського Союзу, але історія у неї більш, ніж пристойна. Для партії необхідні спеціальні доріжки з інформаційним табло, набори кеглів, різнокольорові кулі з різною вагою. Поле для гри має особливе, дуже дороге покриття, саме тому на вході в зал відвідувачам пропонують перевзутися в спортивне взуття, яке тут же видають безкоштовно разом з одноразовими шкарпетками. Цікаво, що крім боулінгу для дорослих, в місті відкрито зали для діток, яким також припаде до душі ця захоплююча гра.

Адреси та контакти клубів Хмельницького, в яких можна насолодитися партією-другою гри в більярд або боулінг є на сайті 20.ua. На ньому розміщені також відгуки відвідувачів, а також кожен бажаючий може описати свої власні враження.

Знайдено компаній з
Топ 20 Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Більярдний клуб СВ - фото 1
Більярдний клуб СВ
9 столів для гри у російський більярд. 4 столи "американка".
Дякуємо, ми перевіримо
IVORY, більярд
Більярд-кафе «IVORY» («Айворі») - затишний заклад, розташований...
Дякуємо, ми перевіримо
Більярд-кафе
Професійні столи для більярду, відпочинок в приємній атмосфері.
Дякуємо, ми перевіримо
Energy, боулинг-клуб - фото 2
Energy, боулинг-клуб
6 комп’ютеризованих доріжок.
Дякуємо, ми перевіримо
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Пейнтбольний клуб "Warriors" - фото 1
Warriors, пейнтбольний клуб
Цілодобова організація гри в пейнтбол, лазертаг.
Дякуємо, ми перевіримо
Поділля, пейнтбольний клуб
Організація гри в різних локаціях. Оренду необхідного обладнання.
Дякуємо, ми перевіримо