Кінотеатри, театри, філармонії у Хмельницькому. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Кінотеатри, театри, філармонії у Хмельницькому

Культурне життя завжди допомагало людині впоратися з сірістю буднів і побутом, створювало свято в душі і залучало до прекрасного, змушувало думати і переосмислювати все, що відбувається навколо. Мистецтво створювалося всупереч злобі дня і дозволяло висловити свою думку, якщо відкрито робити це заборонялося. Воно завжди служило людям навіть у найскладніші часи і більш того, саме в кризу народжувалися шедеври, з'являлися геніальні таланти і нові жанри.

Вважається, що театр (в Хмельницькому його дуже люблять) з'явився першим. Сьогодні постановки відбуваються в різних жанрах, обіграються життєві ситуації, реалії, в них намагаються розібратися в філософських питаннях. Звичайно, театр (телефон, контакти в Хмельницькому ви знайдете на цій же сторінці) спорожнів з появою кінематографа, але все одно справжніх цінителів драматичного мистецтва в місті вистачає. І багато акторів починають свою кар'єру саме з театральних помостів, якщо не на великій сцені, то в дитячому жанрі.

Крім театрів, острівцем культури є і філармонія - в Хмельницькому живуть багато шанувальників цього жанру мистецтва. Найбільш популярними є кінотеатри - сучасні заклади, що пропонують новинки блакитного екрану і новітні технології. Вони обладюють не один, а відразу кілька залів, в яких можуть одночасно транслювати різні картини. Крім звичайних кінострічок, які все ще користуються попитом, в місті можна подивитися фільми 2Д, 3Д, 5Д. У моді жанри фентезі, драми, комедії, бойовики, трилери, романтичні та історичні картини. Всією сім'єю можна сходити на дитячі стрічки, аніме або мультики.

Кращі кінотеатри, відгуки в Хмельницькому про які тільки найкращі, працюють без вихідних. Для зручності відвідувачів вони мають свій сайт в інтернеті і ведуть бронювання, продаж квитків в режимі он-лайн.

Наш сайт 20.ua зібрав інформацію про всі театри, кінотеатри та інші культурні заклади Хмельницького. Тут ви знайдете їх адреси, контактні телефони, графіки роботи та афіші, тут можна почитати відгуки і залишити свої власні.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Многозальный кинотеатр "Мультиплекс" г. Хмельницкий
Мультиплекс, багатозальний кінотеатр
Послуги: Демонстрація кінофільмів. Кафе.
4.4
16 жовтня 2016 "Замовили одне - принесли інше, у відповідь ще й нахамили.., у чоловічій вбиральні не зачиняється одна з кабінок..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Хмельницький міський монотеатр "Кут" м. Хмельницький
Хмельницький міський монотеатр "Кут"
Вистави, фестивалі, творчі зустрічі, гастролі.
5.0
19 листопада 2015 "Унікальний театр. Глибокі теми вистав, талановита гра Володимира."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Хмельницький обласний український музично-драматичний театр ім. Михайла Старицького м. Хмельницький
Хмельницький обласний український музично-драматичний театр ім. Михайла Старицького
Хмельницький обласний український музично-драматичний театр ім. Михайла Старицького - у репертуарі театру переважала українська класика, із зростанням майстерності були освоєні твори зарубіжних драматургів, а в 2009 було присвоєно ім'я видатного українського письменника і драматурга Михайла Петр...
5.0
21 листопада 2016 "За те, що він існує і працює не зупиняючись! Люди! ходіть в театри! Це краще за кіно! Реально)))"
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Театр ляльок "Дивень" м. Хмельницький
Театр ляльок "Дивень"
Театр ляльок "Дивень" - ляльковий театр.
5.0
26 червня 2015 "З дітками любимо відвідувати вистави. дуже комфортні крісла. Все продумано для наших діток"
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Хмельницька обласна філармонія м. Хмельницький
Хмельницька обласна філармонія
На даний момент немає детального опису цієї компанії
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Кинотеатр им. Т.Г. Шевченко г. Хмельницкий
Кінотеатр ім.Т. Г. Шевченка
Здійснюється демонстрація вітчизняних та зарубіжних кінофільмів, проходять різноманітні культурні події, інші масові заходи.
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Кинотеатр "Планета" г. Хмельницкий
Планета, кінотеатр
До ваших послуг 3 кінозали: Прем'ерний - на 91 місце Синій зал - на 156 місць Зал Електронного Кіно - на 23 місця Замовлення білетів : 79-56-14
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ОСКАР, медиазал г. Хмельницкий
ОСКАР, медіазал
Медіазал "ОСКАР" пропонує: перегляд улюблених фільмів, спортивних подій, ХВОХ на екрані 3,5 метрів 2 комфортних зали для великих компаній вечірки, дні народження, романтичні побачення настільні ігри, теніс, Beer Pong, Kinect Заходьте в гості в медіазал "ОСКАР" на каву та приносьте з...
5.0
14 січня 2017 "Подобається формат, в якому продумано заклад. Неодноразово святкував там, ні разу гості не пішли незадоволеними..."
Показати адресу
Показати телефон