Кінотеатри, театри, філармонії у Хмельницькому
ТОП 20 за відгуками та оцінками хмельничан

Культурне життя завжди допомагало людині впоратися з сірістю буднів і побутом, створювало свято в душі... Показати ще

Культурне життя завжди допомагало людині впоратися з сірістю буднів і побутом, створювало свято в душі і залучало до прекрасного, змушувало думати і переосмислювати все, що відбувається навколо. Мистецтво створювалося всупереч злобі дня і дозволяло висловити свою думку, якщо відкрито робити це заборонялося. Воно завжди служило людям навіть у найскладніші часи і більш того, саме в кризу народжувалися шедеври, з'являлися геніальні таланти і нові жанри.

Вважається, що театр (в Хмельницькому його дуже люблять) з'явився першим. Сьогодні постановки відбуваються в різних жанрах, обіграються життєві ситуації, реалії, в них намагаються розібратися в філософських питаннях. Звичайно, театр (телефон, контакти в Хмельницькому ви знайдете на цій же сторінці) спорожнів з появою кінематографа, але все одно справжніх цінителів драматичного мистецтва в місті вистачає. І багато акторів починають свою кар'єру саме з театральних помостів, якщо не на великій сцені, то в дитячому жанрі.

Крім театрів, острівцем культури є і філармонія - в Хмельницькому живуть багато шанувальників цього жанру мистецтва. Найбільш популярними є кінотеатри - сучасні заклади, що пропонують новинки блакитного екрану і новітні технології. Вони обладюють не один, а відразу кілька залів, в яких можуть одночасно транслювати різні картини. Крім звичайних кінострічок, які все ще користуються попитом, в місті можна подивитися фільми 2Д, 3Д, 5Д. У моді жанри фентезі, драми, комедії, бойовики, трилери, романтичні та історичні картини. Всією сім'єю можна сходити на дитячі стрічки, аніме або мультики.

Кращі кінотеатри, відгуки в Хмельницькому про які тільки найкращі, працюють без вихідних. Для зручності відвідувачів вони мають свій сайт в інтернеті і ведуть бронювання, продаж квитків в режимі он-лайн.

Наш сайт 20.ua зібрав інформацію про всі театри, кінотеатри та інші культурні заклади Хмельницького. Тут ви знайдете їх адреси, контактні телефони, графіки роботи та афіші, тут можна почитати відгуки і залишити свої власні.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Мультиплекс, багатозальний кінотеатр
Послуги: Демонстрація кінофільмів. Кафе.
Хмельницький обласний український музично-драматичний театр ім. Михайла Старицького
Хмельницький обласний український музично-драматичний театр ім. Михайла Старицького...
Хмельницький міський монотеатр Кут
Вистави, фестивалі, творчі зустрічі, гастролі.
ОСКАР, медіазал - фото 3
ОСКАР, медіазал
Медіазал "ОСКАР" пропонує: перегляд улюблених фільмів, спортивних...
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Кінотеатр ім.Т. Г. Шевченка
Здійснюється демонстрація вітчизняних та зарубіжних кінофільмів, проходять різноманітні...
Планета, кінотеатр
До ваших послуг 3 кінозали: Прем'ерний - на 91 місце Синій зал - на 156 місць...
Хмельницька обласна філармонія - фото 1
Хмельницька обласна філармонія
Хмельницька обласна філармонія побудована як концертний зал Українського музичного...