Кінотеатри, театри, філармонії Хмельницький

Рейтинг кращих кінотеатрів, театрів, філармоній в Хмельницькому по відгукам хмельничан

Культурне життя завжди допомагало людині впоратися з сірістю буднів і побутом, створювало... Показати ще

Культурне життя завжди допомагало людині впоратися з сірістю буднів і побутом, створювало свято в душі і залучало до прекрасного, змушувало думати і переосмислювати все, що відбувається навколо. Мистецтво створювалося всупереч злобі дня і дозволяло висловити свою думку, якщо відкрито робити це заборонялося. Воно завжди служило людям навіть у найскладніші часи і більш того, саме в кризу народжувалися шедеври, з'являлися геніальні таланти і нові жанри.

Вважається, що театр (в Хмельницькому його дуже люблять) з'явився першим. Сьогодні постановки відбуваються в різних жанрах, обіграються життєві ситуації, реалії, в них намагаються розібратися в філософських питаннях. Звичайно, театр (телефон, контакти в Хмельницькому ви знайдете на цій же сторінці) спорожнів з появою кінематографа, але все одно справжніх цінителів драматичного мистецтва в місті вистачає. І багато акторів починають свою кар'єру саме з театральних помостів, якщо не на великій сцені, то в дитячому жанрі.

Крім театрів, острівцем культури є і філармонія - в Хмельницькому живуть багато шанувальників цього жанру мистецтва. Найбільш популярними є кінотеатри - сучасні заклади, що пропонують новинки блакитного екрану і новітні технології. Вони обладюють не один, а відразу кілька залів, в яких можуть одночасно транслювати різні картини. Крім звичайних кінострічок, які все ще користуються попитом, в місті можна подивитися фільми 2Д, 3Д, 5Д. У моді жанри фентезі, драми, комедії, бойовики, трилери, романтичні та історичні картини. Всією сім'єю можна сходити на дитячі стрічки, аніме або мультики.

Кращі кінотеатри, відгуки в Хмельницькому про які тільки найкращі, працюють без вихідних. Для зручності відвідувачів вони мають свій сайт в інтернеті і ведуть бронювання, продаж квитків в режимі он-лайн.

Наш сайт ТОП 20юа зібрав інформацію про всі театри, кінотеатри та інші культурні заклади Хмельницького. Тут ви знайдете їх адреси, контактні телефони, графіки роботи та афіші, тут можна почитати відгуки і залишити свої власні.

4.4
177 відгуків
Вистави. Концерти. Культурні заходи.
4.2
324 відгука
Демонстрація кінофільмів.
4.2
129 відгуків
Показ кінофільмів, продаж квитків.
4.8
31 відгук
Два комфортних зали для великих компаній. Настільні ігри, теніс, Beer Pong.
3.7
131 відгук
Три кінозали. Прем'ерний - 91 місце. Синій зал - 156 місць. Та зал 23 місця.
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
5.0
15 відгуків
Хмельницький академічний обласний театр ляльок.
5.0
7 відгуків
Вистави, фестивалі, творчі зустрічі, гастролі.