Комп'ютерні клуби Хмельницький

ТОП 20 комп'ютерних клубів за відгуками та оцінками хмельничан

У нульових роках або навіть трохи раніше комп'ютерні клуби в Хмельницькому були мега-популярними... Показати ще

У нульових роках або навіть трохи раніше комп'ютерні клуби в Хмельницькому були мега-популярними. Тут було завжди багатолюдно, причому аудиторія збиралася різношерста: школярі, студенти, дорослі дядьки і тітки. Одні приходили пограти яскраві ігри, інші пошукати важливу інформацію для курсового або дипломного проекту, треті - попрацювати або поплавати в інтернеті. У той час комп'ютери були дорогими і в приватних квартирах зустрічалися рідко, а інтернет - ще рідше.

Комп'ютерний клуб, відгуки в Хмельницькому про який дуже різні, сьогодні також існує, але в зміненому вигляді. Справа в тому, що у кожної людини вдома є один, а то й кілька гаджетів для серфінгу в інтернеті та інших розваг. Замість громіздкого настільного комп'ютера люди носять ноутбуки, нетбуки, планшети, використовують смартфони. Доступ у всесвітню павутину використовується дротовий, найчастіше бездротовий (WI-FI), який є безкоштовно практично у всіх закладах харчування, школах, ВУЗах і навіть в парках.

Яким сьогодні є комп'ютерний клуб в Хмельницькому, і чим він привабливий для користувача? В першу чергу тим, що в ньому встановлюють потужні машини з ліцензійним програмним забезпеченням, які є не у всіх вдома. Вони забезпечують високу швидкість обробки даних, мають хорошу графіку і різні програми.

Комп'ютерні клуби, відгуки в Хмельницькому про які допоможуть вибрати хороший заклад, пропонують і інші послуги. Наприклад, сканування, ксерокс, набір тексту, друк, кращі заклади мають кафе з обширним меню. Досить новою, але вельми затребуваною є послуга коворкінгу, яка полягає у виділенні клубом місця, де людина може спокійно попрацювати на своїй техніці. Популярністю користуються і ретро-клуби з машинами і іграми на них, які немов повертають в минуле.

Вибираючи заклад, варто звернути увагу на наступні моменти:

  • асортимент послуг;
  • характеристики машин і програмне забезпечення;
  • швидкість інтернету і спосіб підключення;
  • ціни;
  • якість обслуговування;
  • атмосфера.

Будь-який комп'ютерний клуб, контакти в Хмельницькому якого ви знайдете на сайті ТОП 20юа, заслуговує вашої довіри і буде вам корисним.

Знайдено компаній з
Топ 20 Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Дякуємо, ми перевіримо
PlayRoom, кімната відеоігор - фото 1
PlayRoom, кімната відеоігор
Поринь у світ віртуальної реальності.
Дякуємо, ми перевіримо
Хмельницька обласна бібліотека для юнацтва
Читальний зал, архівне відділення, наукові виставки, презентації.
Дякуємо, ми перевіримо
b13, ігровий клуб
Консолі Xbox One X. Сучасні 4k матриці 49. Настільні розваги.
Дякуємо, ми перевіримо
Свіжі відгуки про Комп'ютерні клуби у Хмельницькому
anonim
anonim
13 грудня 2018
5.0
Місце знаходження
5.0
Відмінно
Персонал
5.0
Відмінно
Ціна
5.0
Відмінно
Якість
5.0
Відмінно
Сучасна бібліотека з великою кількістю новітньою і класичною української літературою. Постійно з'являються новинки. В читальний залах є курси іноземних мов.
Denis Shalan
Denis Shalan
22 серпня 2018
4.7
Персонал
4.0
Добре
Ціна
5.0
Відмінно
Якість
5.0
Відмінно
Большой асортимент игр! Очень приятное обслуживание! Куча игровых консолей! Рекомендую! Шаланчик, хмельницкий блогер
TAya
TAya
30 січня 2018
5.0
Місце знаходження
5.0
Відмінно
Персонал
5.0
Відмінно
Ціна
5.0
Відмінно
Якість
5.0
Відмінно
Чудова бібліотека. Всі книжки зі штрихкодами, швидке обслуговування, виставки мистецтва, допомога в навчанні, краєзнавство.