Басейни Хмельницький

Рейтинг кращих басейнів в Хмельницькому по відгукам хмельничан

Водні процедури і навіть звичайне плавання в Хмельницькому приносять організму величезну... Показати ще

Водні процедури і навіть звичайне плавання в Хмельницькому приносять організму величезну користь. Регулярні заняття, наприклад, плаванням, укріплюють всі м`язи, нормалізують роботу багатьох органів і систем, тонізують, піднімають настрій, роблять витривалим і сильним. Примітно, що відвідувати басейни в Хмельницькому можуть всі - і дорослі, і діти, немає обмеження за віком.

Купити абонемент в басейн в Хмельницькому і ходити туди регулярно показано людям, у яких є проблеми з опорно-руховим апаратом, поставою. Вода чудово знімає напругу, пов'язану з інтенсивною розумовою роботою, стресом, допомагає боротися із зайвою вагою. А гірки і водні атракціони, якими обладнаю практично всі басейни в Хмельницькому, піднімають настрій і повертають у дитинство.

Для діток відкриті спеціальні неглибокі басейни з маленькими гірками, де малюки купаються під наглядом дорослих і групи рятувальників. У будь-якому випадку рівень води в них не повинен перевищувати лінію рота - щоб дитина не наковталася рідини. Сьогодні навіть відкриваються секції з грудничковим плаванням, в яких під наглядом досвідчених інструкторів мами вчать немовлят.

4.3
206 відгуків
8 водних гірок, 3 джакузі та фінські сауни, мілкий басейн для дітей.
3.6
118 відгуків
Відпочинок на природі з відкритим басейном.
4.0
72 відгука
Відкритий великий басейн.
5.0
1 відгук
Вишукані страви української кухні, приготовлені за старовинними регіональним рецептами.
0.0
0 відгуків
Дайвінг з Сергієм Бідюком в Хмельницькому.
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
0.0
0 відгуків
Найновіший в місті басейн СКЦ "Плоскирів" запрошує на плавання.