Шмель, фітнес-центр

4 відгука Додати відгук
Фінсес зал: сріп-пластика, гоу-гоу, фітнес-аеробіка, денс-клуб, сучасний танець, клубний танець, йога, пілатес, латина соло, аргентинське танго (заняття для пар), армспорт,... Дізнатися більше
вул. М.... Показати
gm
(0382) 77 77 xx Показати
Відправити e-mail
vk.com
http://shmel.km.ua
$ $ $
Відгуки (4)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Иванкова Дарья 1.0
28 березня 2016
Просто ЖАХ!!! Вкрали гаманець(в якому було 3000 грн, тех паспорт на авто, купа карток платіжних) в чоловіка, поки він займався в залі, і адміністрація навіть вусом не повела! Їм байдуже до своїх клієнтів!!! Не здивуюсь якщо це зробив персонал Шмеля! Нікому в житті не пораджу туди йти! Боже борони від таких людей!!!
Поскаржитися
Дрозд Яна 5.0
20 листопада 2015
Обожнюю фітнес в "Шмелі"! Не важливо в якому настрої приходиш туди - вийдеш обов*язково дуже бадьорим та сповненим сил і енергії!
Поскаржитися
Анонім 1.8
16 березня 2015
Массаж ужасный, девушка Александра навешала себе сертификатов а делать ничего не умеет. Ставит синяки и всех мучает банками. Ни в коем случае не рекомендую!! Владельцам и руководству Шмель должно быть стыдно за таких сотрудников. Марина, из Хмельницкого
Поскаржитися
Юрий 3.5
01 грудня 2014
плюсы: Хороший большой зал, удобно расположен, приветливый reception, очень чисто и убрано всегда, не завышенные цены. минусы: Тренера: не досматривают за клиентами, хромая техника упражнений, не обученные анатомии. Плохая атмосфера и музыка как в кафе. Плохой душ, часто поломанный и не стабильно теплая вода.
Поскаржитися
Топ 20 компаній напрямку

Фітнес центри

Дивитися