Ремонт доріг, тротуарів Хмельницький

ТОП 20 компаній по ремонту доріг, тротуарів за відгуками та оцінками хмельничан

В нашій країні водії часто стикаються з проблемою розбитих доріг. На жаль, невисока якість дорожнього... Показати ще

В нашій країні водії часто стикаються з проблемою розбитих доріг. На жаль, невисока якість дорожнього покриття і погано виконаний ремонт доріг часто стають причинами пошкодження автівок і ДТП. Якщо Ви бажаєте замовити ремонт доріг у приватному секторі, краще уникнути помилок, яких припускаються комунальні служби під час проведення дорожніх робіт.

  • Нехтування погодними умовами. Не можна здійснювати ремонт доріг, коли йде дощ або сніг. В таких умовах важко або взагалі неможливо вичистити вибоїну від вологи, пилу і сміття, навіть якщо робітники працюють старанно. Як наслідок, скорочується строк служби виконаної ділянки. Такий ремонт доріг протримається 2-3 місяці.
  • Ремонт доріг з недотриманням технології теж суттєво шкодить подальшій експлуатації. В залежності від стадії руйнування, використовуються різні методи і засоби для того, щоб зробити ремонт доріг раз і назавжди. Найкраще проводити ремонт доріг на ранніх стадіях, коли тріщини у полотні тільки з’являються. В такому випадку можна використати ямковий ремонт доріг.

Алгоритм, за яким робиться ямковий ремонт доріг, наступний:

  1. продувка ґрунту виокремленої ділянки дороги;
  2. промивка цього місця;
  3. очищення від сторонніх предметів і сміття;
  4. змочування бітумною емульсією ями;
  5. засипка щебеню з емульсією;
  6. нанесення слою для «бронювання», щоб захистити ділянку, відокремлену під ремонт доріг, від механічного і термічного впливу ззовні.

Низька професійність дорожніх працівників і неправильне використання техніки так само понижують показник комфорту їзди, коли закінчено ремонт доріг. Найчастіше незадовільно виконують ремонт доріг підрядні організації, які наймають працівників на нелегальній основі, не перевіряючи відповідні знання і досвід.

В результаті ремонт доріг робиться кустарними методами: перевозять гарячу асфальтову суміш самоскидами і КДМ, розподіляють і вирівнюють її вручну за допомогою лопат. Так ремонт доріг перетворюється на накладання «кострубатої наліпки» , що довго не прослужить.

Особливо слід звернути увагу на етап, яким завершується ремонт доріг, – асфальтування. Станом на сьогодні асфальтування доріг визнано найкращим засобом для захисту доріг від пошкодження і великих навантажень. Існує два основних метода асфальтування доріг:

  • Холодне асфальтування, що зазвичай використовується, якщо планується ямковий ремонт доріг. Холодний асфальт швидко висихає і дорога готова до використання за короткий строк.
  • Гаряче асфальтування обирається для прокладення нових доріг. В цьому випадку бітумна емульсія повинна бути укатана до того, як почне застигати.

Коли необхідно зробити дорогу для благоустрою території, краще обрати укладання тротуарної плитки, а не асфальтування. Укладання тротуарної плитки підходить для обробки верхнього шару алей і тротуарів, пішохідних і садово-паркових доріг, площ і майданчиків поруч з будинками.

Варто пам’ятати, що і асфальтування, і укладання тротуарної плитки краще робити з якісних матеріалів за допомогою професійних дорожних будівельників. Це надасть гарантію довговічності покриття і, відповідно, економії коштів.

Топ 20 Рейтинг Кількість відгуків А-Я
ФОП Коломієць, будівельні і ремонтні роботи
ФОП Коломієць надає послуги з: Укладання дорожньої і тротуарної плитки ...
Дякуємо, ми перевіримо
ТОВ "Фелмокс" - фото 1
Фелмокс, виробництво та продаж тротуарної плитки
ТОВ "Фелмокс" пропонує продаж та вкладення вібропресованої бруківки за...
Дякуємо, ми перевіримо