Інженерні системи у Хмельницькому
ТОП 20 за відгуками та оцінками хмельничан

Інженерні системи – це набір технічних комунікацій для забезпечення комфортного побуту споживача. Без... Показати ще

Інженерні системи – це набір технічних комунікацій для забезпечення комфортного побуту споживача. Без інженерних систем, як приміщення, так і відкритий простір будь-якого населеного пункту виявляється непристосованим до функціонування і сьогоднішнього ритму життя.

За критерієм дислокації виокремлюють внутрішні інженерні системи, які розміщуються всередині будівлі, і зовнішні, що забезпечують комунікацію ззовні.

Також інженерні системи підрозділяються на функціональні групи:

  • Система теплопостачання допомагає забезпечити будівлі або певну ділянку теплом. Проектування інженерних систем розподілу тепла має передбачати джерела тепла – котельні установки, теплоелектростанції, артерії для тепла – теплові мережі, і радіатори або калорифери, що застосовуються для місцевого підігріву.
  • Система водовідведення та водопостачання – набір засобів і механізмів для забезпечення водою. Інженерні системи водопостачання потрібні скрізь – в промисловості, в місті і в будь-якому селищі. Неможливо уявити, що в будь-якому населеному пункті відсутній водогін, водопровідна мережа чи водозабірні споруди.
  • Система кондиціонування і вентиляції потрібна для очищення повітря, видалення шкідливих домішок особливо, якщо це промислові інженерні системи. Система кондиціювання додатково має функції очищення, нагрівання, охолодження, іонізації повітря всередині приміщення.
  • Система зовнішнього освітлення передбачає безпечне і зручне використання. Монтаж інженерних систем здійснюється: a) на несучих проводах, b) на спеціальних опорах, c) на фасадах будинків, d) на опорах.
  • Система газопостачання розроблена для поставки газу. Проектування інженерних систем газопостачання вважається одними з найскладніших. Вони складаються з відгалужень, які приєднані до міської розподільної мережі газу і внутрішніх будинкових газопроводів.
  • Система сигналізації і зв'язку захищає від пожежі і небажаного вторгнення ззовні. Інженерні системи зв'язку працюють за допомогою слабкострумових систем під напругою 25 В.
  • Система електропостачання об'єднує джерела і системи перетворення струму, що передають і розподіляють електроенергію за допомогою ліній електропередач, використовуючи пристрої розподілу, додаткові станції та інші інженерні системи.

Проектування і монтаж інженерних систем – процес, що вимагає граничної акуратності і знання тонкощів, адже після закінчення роботи інженерні системи виявляються або замурованими в стіни будівлі, або захованими під іншими конструкціями. Особливо важливо правильно здійснити проектування і монтаж інженерних систем підприємства, адже промислові інженерні системи забезпечують безперебійну роботу і завершеність технологічних процесів.

Подібну роботу краще довірити професіоналам. Багато компаній, які розміщують інформацію про послуги на пошуковому порталі 20.ua, пропонують монтаж інженерних систем або проектування інженерних систем. Звернувшись до них, замовник отримає вичерпну консультацію і якісно виконану роботу.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Світ Інженерних технологій, ТОВ - фото 1
Світ Інженерних технологій
Компанія "Світ інженерніх технологій" має багатий досвід роботи на ринку...
ЕкоАльт, компанія - фото 4
ЕкоАльт, компанія
Основним напрямком діяльності компанії "ЕкоАльт" є: автоматизовані системи...
Реноме, компанія
Електронне, електротехнічне обладнання та опалювальна техніка.
Клімат Поділля
Монтаж систем вентиляції Монтаж систем кондиціонування Монтаж систем водопроводу...
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Мізол, Хмельницька філія
MIZOL (Мізол) - провідний постачальник комплексу будівельних матеріалів, рішень і...
Мономах, системи опалення та водопостачання - фото 1
Мономах, системи опалення та водопостачання
Компанія "Мономах"надає послуги з : Продажу та монтажу систем опалення...
ПП "Теплостар" - фото 1
Теплостар
Опалювальні та електронагрівальні прилади та обладнання Сантехнічні роботи та...
Росс Поділля, ТОВ
ТОВ "Росс" займається такими видами діяльності як опалювальне обладнання...
Євротеплосервіс
Монтаж систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря
РемСант
Котли для опалення Кімнатні програматори Сонячні колектори Мембранні баки...
Аквілон-Т
Салон-магазин "Світ опалювальної техніки": Комплектуючі для опалення...
Авакс
витратоміри рідин; коректори об'єму газу; лічильники тепла, води, газу...