Інженерні системи у Хмельницькому. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Інженерні системи у Хмельницькому

Інженерні системи – це набір технічних комунікацій для забезпечення комфортного побуту споживача. Без інженерних систем, як приміщення, так і відкритий простір будь-якого населеного пункту виявляється непристосованим до функціонування і сьогоднішнього ритму життя.

За критерієм дислокації виокремлюють внутрішні інженерні системи, які розміщуються всередині будівлі, і зовнішні, що забезпечують комунікацію ззовні.

Також інженерні системи підрозділяються на функціональні групи:

  • Система теплопостачання допомагає забезпечити будівлі або певну ділянку теплом. Проектування інженерних систем розподілу тепла має передбачати джерела тепла – котельні установки, теплоелектростанції, артерії для тепла – теплові мережі, і радіатори або калорифери, що застосовуються для місцевого підігріву.
  • Система водовідведення та водопостачання – набір засобів і механізмів для забезпечення водою. Інженерні системи водопостачання потрібні скрізь – в промисловості, в місті і в будь-якому селищі. Неможливо уявити, що в будь-якому населеному пункті відсутній водогін, водопровідна мережа чи водозабірні споруди.
  • Система кондиціонування і вентиляції потрібна для очищення повітря, видалення шкідливих домішок особливо, якщо це промислові інженерні системи. Система кондиціювання додатково має функції очищення, нагрівання, охолодження, іонізації повітря всередині приміщення.
  • Система зовнішнього освітлення передбачає безпечне і зручне використання. Монтаж інженерних систем здійснюється: a) на несучих проводах, b) на спеціальних опорах, c) на фасадах будинків, d) на опорах.
  • Система газопостачання розроблена для поставки газу. Проектування інженерних систем газопостачання вважається одними з найскладніших. Вони складаються з відгалужень, які приєднані до міської розподільної мережі газу і внутрішніх будинкових газопроводів.
  • Система сигналізації і зв'язку захищає від пожежі і небажаного вторгнення ззовні. Інженерні системи зв'язку працюють за допомогою слабкострумових систем під напругою 25 В.
  • Система електропостачання об'єднує джерела і системи перетворення струму, що передають і розподіляють електроенергію за допомогою ліній електропередач, використовуючи пристрої розподілу, додаткові станції та інші інженерні системи.

Проектування і монтаж інженерних систем – процес, що вимагає граничної акуратності і знання тонкощів, адже після закінчення роботи інженерні системи виявляються або замурованими в стіни будівлі, або захованими під іншими конструкціями. Особливо важливо правильно здійснити проектування і монтаж інженерних систем підприємства, адже промислові інженерні системи забезпечують безперебійну роботу і завершеність технологічних процесів.

Подібну роботу краще довірити професіоналам. Багато компаній, які розміщують інформацію про послуги на пошуковому порталі 20.ua, пропонують монтаж інженерних систем або проектування інженерних систем. Звернувшись до них, замовник отримає вичерпну консультацію і якісно виконану роботу.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Світ Інженерних технологій, ООО г. Хмельницкий
Світ Інженерних технологій
Компанія "Світ інженерніх технологій" має багатий досвід роботи на ринку теплотехнічного обладнання. Ми здійснюємо індивідуальний підхід до кожного клієнта і маємо гнучку систему знижок. Головними принципами роботи компанії є використання високотехнологічної опалювальної техніки від провідних європе...
4.9
17 грудня 2014 "Вітаємо з перемогою в акціі Народний Бренд 2014!!!"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Аква Вент м. Хмельницький
Аква Вент, магазин сантехніки, опалення, вентиляції та кондиціонування
Магазин сантехніки, опалення, вентиляції та кондиціонування "Аква Вент" вже багато років займається: Продажем обладнання для газифікації опалення. Монтажем систем газоводопостачання, опалення та водовідведення. Монтаж, обстеження вентиляційних та димохідних систем. Сервісним та технічніч...
4.9
02 грудня 2016 "Задоволена роботою персоналу магазину Аква Вент. Робота була виконана з належною якістю. А також приємно вразили..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ЭкоАльт, компания г. Хмельницкий
ЕкоАльт, компанія
Компанія “ЕкоАльт” надає послуги по автоматизованим системам енергозабезпечення та енергозберігаючим технологіям. Автоматизовані системи енергозабезпечення Монтаж систем опалення, водопостачання та водовідведення Монтаж системи вентиляції та кондиціонування Алмазне свердління отворів...
4.9
08 січня 2016 "Все супер все понравилось! блеск!"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ООО "Реноме" г. Хмельницкий
Реноме
Компанія "Реноме" є виробником електронного, електротехнічного обладнання та опалювальної техніки. На ринку України з 1994 року. Виробництво компанії сертифіковано і відповідає міжнародному стандарту менеджменту якості ISO 9001: 2008. Основна продукція ТОВ "Реноме": Сигналізатори витоку газ...
5.0
15 жовтня 2015 "Відмінна продукція, швидка доставка! Все супер! Рекомендую!"
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ЧП "Теплостар" г. Хмельницкий
Теплостар
Опалювальні та електронагрівальні прилади та обладнання Сантехнічні роботи та обладнання
3.8
01 березня 2015 "Воспользовалась услугами магазина . Работа была сделана качественно . Всем могу рекомендовать."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип "Евротеплосервис" г. Хмельницкий
Євротеплосервіс
Монтаж систем опалення, вентиляції та кондиціонування повітря
3.8
22 квітня 2015 "Прекрасні вентиляційні системи . Замовляла в магазин все чудово ."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ООО "РемСант" г. Хмельницкий
РемСант
Котли для опалення Кімнатні програматори Сонячні колектори Мембранні баки та гідроакумулятори Автоматика для опалення та ГВП Радіатори Насоси Поліпропілен (труби та фітинг) Система «Тепла підлога» Каналізація Теплоізоляція Мінеральна вата
3.8
08 листопада 2014 "Воспользовалась услугами магазина . Работа была сделана ,быстро . Всем могу рекомендовать."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Электра, магазин электротехнической продукции г. Хмельницкий
Електра, магазин електротехнічної продукції
На даний момент немає детального опису цієї компанії
3.7
08 серпня 2016 "Професійна команда. завжди швидко роблять свою роботу. Звертайтеся, не пошкодуєте"
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Мономах г. Хмельницкий
Мономах, системи опалення та водопостачання
Компанія "Мономах"надає послуги з : Продажу та монтажу систем опалення, водопостачання, каналізації, фільтрації. Продажу матеріалів для фасадних робіт та фарбування. Сервісне обслуговування.
3.6
06 липня 2016 "На цій фірмі працюють висококваліфіковані працівники. Якісні матеріали."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ООО "Аквилон-Т" г. Хмельницкий
Аквілон-Т
Салон-магазин "Світ опалювальної техніки": Комплектуючі для опалення. Опалення, водопостачання, каналізація. Проектування, монтаж. Газифікація. Обслуговування котлів. Ремонт. Гарантія. Сервіс.
3.5
04 січня 2015 "На цій фірмі працюють висококваліфіковані працівники . Високої якості матеріали."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Albion AllBauTech г. Хмельницкий
Albion AllBauTech, компанія
На даний момент немає детального опису цієї компанії
3.5
05 грудня 2016 "Заказала ландшафтный дизайн участка. Дизайнер все спроектировал. Все растения высадили согласно проекта."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ТОВ Мізол Хмельницька філія г. Хмельницкий
Мізол, Хмельницька філія
MIZOL (Мізол) - провідний постачальник комплексу будівельних матеріалів, рішень і послуг для цивільного і промислового будівництва. Компанія MIZOL (Мізол) пропонує: близько 50 торгових марок від провідних світових постачальників ексклюзивне представництво брендів на території України ус...
3.3
20 липня 2016 "Задоволена. зручне місце розташування. Кваліфікований персонал завжди допоможуть все обрати"
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ООО "Росс" г. Хмельницкий
ТОВ "Росс"
ТОВ "Росс" займається такими видами діяльності як опалювальне обладнання (котли, конвектори, газ., ел.), газова арматура (сигналізатори, фільтри, клапани), холодильні вітрини, торговельні стелажі.
3.3
24 грудня 2014 "На цій фірмі працюють висококваліфіковані працівники . Високої якості матеріали."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ООО "Климат Подолье" г. Хмельницкий
Клімат Поділля
Монтаж систем вентиляції Монтаж систем кондиціонування Монтаж систем водопроводу Монтаж систем каналізації Монтаж систем опалення та автоматичного зрошування
3.3
08 травня 2015 "Воспользовалась услугами магазина . Работа была сделана качественно . Всем могу рекомендовать."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ЧМП "Авакс" г. Хмельницкий
Авакс
витратоміри рідин; коректори об'єму газу; лічильники тепла, води, газу для всіх сфер застосування; комплектуючі до вузлів обліку (запірна арматура, прилади вимірювання температури і тиску, деталі трубопроводів, допоміжні матеріали).
3.3
16 серпня 2014 "Воспользовалась услугами фирмы . Работа была сделана добросовестно . Всем могу рекомендовать."
Показати адресу
Показати телефон