Внутрішнє оздоблення, майстри Хмельницький

Рейтинг кращих майстрів внутрішнього оздоблення в Хмельницькому по відгукам хмельничан

Інженерні системи допомагають створювати затишок в житлових будинках і квартирах... Показати ще

Інженерні системи допомагають створювати затишок в житлових будинках і квартирах, а також у комерційних і офісних приміщеннях. До їх числа відносяться всі блага цивілізації, до яких ми звикли:

 • водопостачання та водовідведення;
 • електроенергія;
 • кондиціонування і вентиляція;
 • газопостачання;
 • комунікації - інтернет, телебачення, телефон.

За кожною з систем стежить відповідна служба, де працюють профільні фахівці, наприклад, інженер електрик в Хмельницькому або будь-якому іншому місті здатний полагодити неполадки електромережі, для ремонту системи водопостачання та водовідведення знадобляться послуги сантехніка.

Фахівці різних служб є в штаті ЖЕКів, проте люди охочіше викликають приватних майстрів, так як їх не доводиться довго чекати, вони більш акуратні в роботі. Є ще один важливий аргумент: приватний сантехник в Хмельницькому, або газовик, або електрик завжди компетентний і тверезий, що не завжди спостерігається при виклику державних служб. Крім того, викликати перших можна не тільки в робочий час, а й по вихідних і святах.

Сьогодні в місті з'явилися приватні служби - аналоги ЖЕКів, які пропонують різні послуги. Найбільш затребуваними серед них є:

 • послуги електрика в Хмельницькому - підключення побутових приладів, прокладка проводки і її ремонт, заміна або установка пробок, розеток, світильників;
 • послуги сантехніка - ремонт і встановлення сантехніки, систем водонагріву і опалення, розводка труб, прочистка каналізації, усунення неприємних запахів і т.д.;
 • послуги слюсаря - відкриття замків, ремонт.

Звичайно, виклик сантехніка в Хмельницькому або приватного майстра будь-якої іншої спеціальності платний. Вартість роботи залежить від виду і складності ремонту, часу виклику, тарифів компанії. Зате після такого лагодження можна бути впевненим в тому, що фахівець все зробив правильно.

Знайти хорошого майстра в Хмельницькому набагато легше, якщо скористатися можливостями сайту ТОП 20юа. Тут розміщується маса корисної інформації, в тому числі і контактні телефони, адреси. На сторінці можна почитати відгуки від клієнтів і залишити свої власні.

Що об’єднує декор стін, прокладення проводки і монтаж сходів? Все це досить трудомісткі операції. Від зваленого на плечі ремонту через кілька днів починають підкошуватися ноги. В такому випадку в  Хмельницькому на допомогу можуть прийти:

 • електрик;
 • плиточник;
 • маляр;
 • штукатур;
 • столяр.

Насамперед слід взятися за електромонтажні роботи. Штроблення стін і проводка, розетки і вимикачі – все це передує естетичній роботі над приміщенням.

Послуги плиточника не  зазнають впливу моди. І ванна, і частково кухня завжди потребують матеріалу, який буде стійко витримувати зміну температури і високу вологість. Плиточні роботи включають заміри, підбір плитки, клею та саме укладання.

Знайти універсального майстра – це справжня удача. Людина, яка виконує штукатурні роботи, вміє працювати з венеціанською штукатуркою і може надавати послуги маляра, точно розуміє, як:

 • поєднуються матеріали;
 • вони лягають на стіни.

Оздоблення венеціанською штукатуркою з  античних часів зазнало певних технологічних змін. Стіни мають бути ідеально рівними і з шаром ґрунтовки, а саме нанесення венеціанської штукатурки – багатошаровим, максимально делікатним і тонким.

Крім власне малярних робіт до області естетичного оздоблення можна віднести два основних напрямки: ліпнина і художній розпис стін. Вони можуть і переплітатися: якщо розпис стін має об’ємні деталі.

Якщо послуги столяра розглядати окремо, то це – виготовлення сходів, меблів, дверей. Але коли мова йде про столярні роботи в контексті будівництва, то це вже монтаж віконних і дверних блоків, встановлення сходів. З усього перерахованого сходи, зазвичай, даються найважче на всіх етапах роботи. Тому варто запастись терпінням, щоб отримати бажаний результат від майстра.

Листаючи в магазині каталог люстр і світильників, можна побачити, наскільки різняться стилі, призначення і місце для них. Кришталь і позолота для урочистих залів або декороване скло для ванної. Лампи, на відміну від люстр, діють більш локально і виглядають стриманіше. Штори та гардини закривають дім від зайвого світла і спеки. Магазин штор може запропонувати і функціональні, і естетично довершені зразки. Але якщо знайти своє важко, можна замовити пошиття штор. Бодай для дитячої кімнати потрібен килим, і його вибору потрібно приділити увагу. Домашній текстиль – це натуральні матеріали, якісні барвники і довговічність. Що і в яких магазинах купувати  в Хмельницькому, можна дізнатись тут.

Свій майстер - фото 1
Дякуємо, ми перевіримо
АЛ-СТАР - фото 1
Вироби з дерева для інтер'єру та реконструкція будівель під старовину.
Дякуємо, ми перевіримо
Швидко та якісно виконуємо стяжку та штукатурку.
Дякуємо, ми перевіримо
Швидко та якісно виконуємо фасадні роботи різної складності.
Дякуємо, ми перевіримо
Дякуємо, ми перевіримо
Виконаємо всі види внутрішніх опоряджувальних робіт.
Дякуємо, ми перевіримо
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Швидко та якісно виконаємо всі види внутрішніх опоряджувальних робіт.
Дякуємо, ми перевіримо
Швидко та якісно виконую необхідні роботи з сантехнікою.
Дякуємо, ми перевіримо
Досвідчений майстер якісно виконує ремонт вапняною шпаклівкою.
Дякуємо, ми перевіримо
Якісно виконуємо внутрішні будівельні роботи.
Дякуємо, ми перевіримо
Дякуємо, ми перевіримо
Якісно та надійно утеплюємо квартити та житлові будинки.
Дякуємо, ми перевіримо
Всі види будівельних та ремонтних робіт.
Дякуємо, ми перевіримо
Надаємо повний комплекс робіт стосовно стяжки підлоги.
Дякуємо, ми перевіримо
Надійно та якісно виконуємо послуги напівсухої стяжки підлоги.
Дякуємо, ми перевіримо
Надійно та якісно виконуємо внутрішні ремонтні роботи.
Дякуємо, ми перевіримо
Надійно та якісно виконуємо внутрішні ремонтні роботи.
Дякуємо, ми перевіримо
Надійно та якісно виконуємо внутрішні ремонтні роботи.
Дякуємо, ми перевіримо
У короткі терміни та надійно виконуємо необхідні ремонтні роботи.
Дякуємо, ми перевіримо