Майстри (електрик, сантехнік) Хмельницький

ТОП 20 майстрів (електриків, сантехніків) за відгуками та оцінками хмельничан

Інженерні системи допомагають створювати затишок в житлових будинках і квартирах, а також у комерційних... Показати ще

Інженерні системи допомагають створювати затишок в житлових будинках і квартирах, а також у комерційних і офісних приміщеннях. До їх числа відносяться всі блага цивілізації, до яких ми звикли:

  • водопостачання та водовідведення;
  • електроенергія;
  • кондиціонування і вентиляція;
  • газопостачання;
  • комунікації - інтернет, телебачення, телефон.

За кожною з систем стежить відповідна служба, де працюють профільні фахівці, наприклад, інженер електрик в Хмельницькому або будь-якому іншому місті здатний полагодити неполадки електромережі, для ремонту системи водопостачання та водовідведення знадобляться послуги сантехніка.

Фахівці різних служб є в штаті ЖЕКів, проте люди охочіше викликають приватних майстрів, так як їх не доводиться довго чекати, вони більш акуратні в роботі. Є ще один важливий аргумент: приватний сантехник в Хмельницькому, або газовик, або електрик завжди компетентний і тверезий, що не завжди спостерігається при виклику державних служб. Крім того, викликати перших можна не тільки в робочий час, а й по вихідних і святах.

Сьогодні в місті з'явилися приватні служби - аналоги ЖЕКів, які пропонують різні послуги. Найбільш затребуваними серед них є:

  • послуги електрика в Хмельницькому - підключення побутових приладів, прокладка проводки і її ремонт, заміна або установка пробок, розеток, світильників;
  • послуги сантехніка - ремонт і встановлення сантехніки, систем водонагріву і опалення, розводка труб, прочистка каналізації, усунення неприємних запахів і т.д.;
  • послуги слюсаря - відкриття замків, ремонт.

Звичайно, виклик сантехніка в Хмельницькому або приватного майстра будь-якої іншої спеціальності платний. Вартість роботи залежить від виду і складності ремонту, часу виклику, тарифів компанії. Зате після такого лагодження можна бути впевненим в тому, що фахівець все зробив правильно.

Знайти хорошого майстра в Хмельницькому набагато легше, якщо скористатися можливостями сайту 20.ua. Тут розміщується маса корисної інформації, в тому числі і контактні телефони, адреси. На сторінці можна почитати відгуки від клієнтів і залишити свої власні.

Свій майстер
4.4
середній бал на основі
Дякуємо, ми перевіримо
Домашній Майстер
1.0
середній бал на основі
Ремонтно-будівельні та монтажні роботи.
Дякуємо, ми перевіримо
Терміновий виклик сантехніка
0.0
середній бал на основі
Всі види сантехнічних робіт. Швидко, якісно, доступно!
Дякуємо, ми перевіримо
Сантехнік, майстер
0.0
середній бал на основі
Розводка водопроводу каналізації опалення.
Дякуємо, ми перевіримо
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Сантехник
0.0
середній бал на основі
Дякуємо, ми перевіримо