Метал, металоконструкції у Хмельницькому. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Метал, металоконструкції у Хмельницькому

Людина з незапам'ятних часів використовує в своїй діяльності метал та різні металоконструкції, в Хмельницькому і зараз вироби з нього користуються величезним попитом, незважаючи на те, що винайшли багато матеріалів. У промисловості, будівельних роботах, машинній галузі він незамінний, так як відрізняється хорошою міцністю, довговічністю, надійністю і доступною вартістю. Також з нього виготовляють мости, огорожі, паркани, ворота та хвіртки, балки, каркаси, лінії електропередач і т.д.

У Хмельницькому металоконструкції на замовлення популярні завдяки їхнім перевагам, до яких відносяться:

  • відповідність продукції до вимог замовника;
  • широка область застосування;
  • завдяки спеціальній обробці метал набуває стійкість до корозійних процесів і може використовуватися на вулицях;
  • мала вага;
  • оперативний і легкий монтаж, демонтаж.

Найбільше завод металоконструкцій в Хмельницькому виготовляє металопрокат - продукцію особливого роду, отриману шляхом прокатки заготовок при високих температурах на спеціальному обладнанні. Такий спосіб виробництва забезпечує широкий асортимент продукції і її невисоку ціну. Весь металопрокат групують за габаритами, виділяючи дрібний, великий і середній, а також за типом, розрізняючи продукцію матову, шліфовану, дзеркальну і калібровану. Різновид металопрокату - профіль, що відрізняється поперечним перерізом особливої форми, і сортамент (має певні форми і габарити) - переважно використовуються в транспортній галузі - на автомобільному і залізничному видах.

У будівництві незамінна профільна труба - металева продукція циліндричної форми, яку використовують в якості арматури. У Хмельницькому її застосовують при спорудженні мостів, торгових павільйонів, складів, а ось для інженерних систем вона не підходить.

Виготовлення металоконструкцій в Хмельницькому розвинене дуже добре, в місті є чимало компаній, які пропонують металопрокат і різні металеві вироби. Крім широкого вибору продукції за доступними цінами, вони пропонують клієнтам грамотну консультацію, можливість індивідуального замовлення, протикорозійну обробку, порізку, нанесення маркувань, доставку і навіть монтаж. При виборі компанії необхідно враховувати широту асортименту товару і послуг, репутацію, наявність позитивних відгуків. Знайти хорошого виконавця допоможе сайт 20.ua, де розміщені назви хмельницьких підприємств, їх телефони і інша корисна інформація. Завод металоконструкцій, контакти в Хмельницькому котрих ви знайдете на цій сторінці, заслуговує вашої довіри.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип ПП "Фасад Плюс" м. Хмельницький
ПП "Фасад Плюс"
Виготовлеємо та пропонуємо: вентильовані фасади алюмінієві та металопрофільні фасади панель-сендвіч металеві конструкції металеві ангари та будівлі вироби з плоского листа водостічні системи утеплення фасадні роботи
4.3
03 грудня 2016 "Якісне і швидке виконання. Задоволена роботою вашої компаніі."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Металопрокат "Вікант" м. Хмельницький
Металопрокат "Вікант"
Арматура Кола Балка двотаврова Смуга Лист Квадрат Проволка Труба Катанка Кутова сталь Швелер Біметалічний лист
5.0
22 січня 2016 "Дуже зручна металобаза. Привітний персонал."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ТОВ "НВФ Дніпропроект" м. Хмельницький
ТОВ "НВФ Дніпропроект"
Металопрокат Арматура Балка Катанка Кутник Квадрат Круг Смуга Труба профільна Труба ДУ Швелер Лист Дріт ВР1 Дріт вязальний Електроди Сітка кладочна
5.0
19 вересня 2014 "Найкраще та дуже швидше обслуговування, привітний колектив"
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Хілал Алюмініум Юкрейн м. Хмельницький
Хілал Алюмініум Юкрейн
Все для виробництва світлопрозорих і огороджуючих конструкцій.
4.0
30 квітня 2015 " Купував продукцію цієї компанії. Надають хороші послуги. Необхідно відмітити професійну роботу менеджерів."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ТОВ "Тін Імпекс" м. Хмельницький
ТОВ "Тін Імпекс"
«Тін Імпекс» спеціалізується на литті сталевих, алюмінієвих, чавунних, мідних сплавів із вторинної сировини.
3.8
23 жовтня 2014 " Сделали на заказ необходимую металлоконструкцию с учетом всех требований . Менеджеры компании смогли доказать..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ТОВ "Укр-метал захід" м. Хмельницький
ТОВ "Укр-метал захід"
Оброблення металевих відходів та брухту
3.8
12 червня 2014 " Сделали необходимую металлоконструкцию качественно . Менеджеры компании смогли доказать что качество металлоконструкций..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ПВНВП "Укреспо-Процесс" г. Хмельницкий
Укреспо-Процес
Укреспо-Процес пропонує: Доїльне обладнання та запчастини до нього Кормороздавачі і зернодробарки, комплектуючі до них Запчастини до сільгосптехніки Запчастини до імпортної сільгосптехніки під замовлення Навозотранспортери та комплектуючі до них Холодильне обладнання Гумотехнічні в...
3.8
30 травня 2015 " огромный выбор строительных материалов. Обученный персонал Вам все расскажет , при выборе материалов для ремонта..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ЧП "Крио" г. Хмельницкий
Кріо
Розклад роботи: 9.00-17.00 б/о вихідний:Субота,неділя Холодильне обладнання Металоконструкції Столярні вироби Металопрокат Кондиціонери, вентиляційні системи
3.8
05 червня 2015 "Прекрасні кондиціонери . Замовляла на виробництво все чудово ."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ПП НВП "Голіаф" м. Хмельницький
ПП НВП "Голіаф"
Труби водогазопровідні; Труби оцинковані; Труби безшовні; Труби електрозварні; Труби квадратні; Труби прямокутні; Труби арочні; Труби котельні.
3.8
08 лютого 2015 " шикарный выбор строительных материалов. Обученный персонал окажет помощь , при выборе материалов для ремонта...."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ТОВ "Снейк" м. Хмельницький
ТОВ "Снейк"
Металопрокат.
3.5
24 грудня 2014 " Сделали необходимую металлоконструкцию быстро . Менеджеры компании смогли доказать что качество металлоконструкций..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ООО "Тектоника" г. Хмельницкий
Тектоніка, ТОВ
ТОВ "Тектоніка" - займається виготовленням металоконструкцій.
3.5
13 вересня 2014 "Замовляла кованні елементи для декору будинку . Чудові майстри. Залишилась дуже задоволена ."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ГП Хмельницкий завод железобетонных конструкций ЮЗЖД г. Хмельницкий
Хмельницький завод залізобетонних конструкцій
Широкий асортимент залізобетонних виробів і конструкцій.
3.5
26 квітня 2015 " Большой выбор строительных материалов. Обученный персонал окажет помощь , при выборе материалов для ремонта. "
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ТОВ Метінвест м. Хмельницький
ТОВ Метінвест
На даний момент немає детального опису цієї компанії
3.5
28 квітня 2015 " Купував продукцію цієї компанії. Надають нормальні послуги. Необхідно відмітити професійну роботу менеджерів."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ЧП "Виктория-Д" г. Хмельницкий
Вікторія-Д
Розклад роботи: 8.00-17.00 б/о Вихідний: Субота, неділя Металопрокат із чорних металів Круг сталевий Металопрокат з нержавіючої сталі та з кольорових металів Чавунні заготовки Запірна арматура Металовироби Тепло-, звукоізоляційні матеріали Промислове устаткування Прокладочні...
3.3
15 квітня 2015 " Замовляв продукцію цієї компанії. Надають хороші послуги. Необхідно відмітити професійну роботу менеджерів."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ПАО "Завод Темп" м. Хмельницький
ПАО "Завод Темп"
Гальванічне обладнання; Устаткування для виробництва друкарських плат; Трубозварювальне обладнання; Устаткування для очищення гальваностоков; Металопродукція.
3.3
01 червня 2014 " Большой выбор строительных материалов. Обученный персонал проконсультирует , при выборе материалов для ремонта..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип АВ Метал Груп м. Хмельницький
АВ Метал Груп
Оцинкований металопрокат Профнастил Будівельні кріплення Металовироби
3.0
19 жовтня 2014 "Задоволена покупкою . доступне місце розташування. обізнаний в своїй справі персонал завжди допоможе обрати все..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон