Віконні системи ЄМ

14 відгуків Додати відгук
Компанія Віконні системи "ЄМ" - є провідним виробником металопластикових вікон на Хмельниччині вже 5 років. Розпочинала свою діяльність як продавець металопластикових конструкцій. Час... Дізнатися більше
вул. Гарнізонна... Показати
gm
(0382) 64 60 xx Показати
Відправити e-mail
http://wsem.com.ua/
$ $ $
Відгуки (14)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Олійник Оля 1.0
24 жовтня 2016
Жахлива якість конструкцій. Безвідповідальність. Гарантія, яку дають не діє. Засклили 1 поверх будинку, вартість склала приблизно 3,5 тис. євро. (це був профіль КВЕ, ламіновані, колір в масі, енергозберігаюче покриття, словом недешевий варіант). Двері балконі не закривалися з першого дня, причина - зламаний станок ( зі слів Михайла - директора) їх так і ніхто не замінив. Щоб зимою хоч якось закрити потрібно зі сторони балкону притискати та щілина в 1 см зверху та знизу все одно залишається. А інше вікно поставили взагалі штапиком зовні, через 5 років він на сонці (звулиці) нагрівся і викрутився так, що склопакет, щоб не вилетів треба підпирати.Порада -вибирайте когось іншого, думаю в Хмельницькому є достойні компанії. Не викидайте грошей на вітер, тим більше, що заміна вікон тягне за собою ще й ремонт.
Поскаржитися
Oleg Ukrainskyy 1.0
31 травня 2016
Найгірша компанія, найгірші вікна, найгірший персонал. Всі відгуки на цьому сайті купленні.
Поскаржитися
m.andr80 5.0
20 листопада 2015
Хороша компанія. Великий вибір профільних систем, склопакетів та механізмів. Взяв KBE-70, 40мм-ЕНЕРГОсклопакет, фурнітуру Вінхаус ---ВІКНА БОМБА! ЦІНА ПРОСТО СУПЕР! І МЕНІ ВСЕРІВНО ЯКА МАШИНА МЕНІ ЇХ ПРИВЕЗЛА! На рахунок сроків то я б не радив брати вікна у фірм які в періуд піку сезону не загружені на три неділі вперед, бо це і є показником якісної роботи томущо всі хочуть якість, а "гавно" привезене ,на крутій машині і виготовлене за один день-нікому не потрібне. НА рахунок регулювання то на зиму просто переведіть цапфи у плотніший режим, і не платіть так званим "регулювальникам" , все показано в ютубі! Бо добавити монтажнику ,який працює на сквозняку, за прибирання та винесення скринь ДУЖЕ ЖАЛКО!!! А заплатити 200 гривень "регулювальникам" ЗА НЕПОНЯТНО ЩО - то це нормально!
Поскаржитися
Гуськова Оксана 5.0
02 листопада 2015
Замовляли вікна і балкони в цій фірмі. Дуже сподобалась якість та ціна! Швидке оформлення та встановлення, привітний та добросовісний персонал!! Всім рекомендую!!!!
Поскаржитися
Phoenix Бодя 4.3
02 листопада 2015
Швидке обслуговування, комфортне місце знаходження, ввічливий персонал, ціна якість, залежить від вибору вікон, чим дороще тим звісно краще,)
Поскаржитися
Павлова Маша 5.0
30 жовтня 2015
Співвідношення ціни і якості у фірмі є досить хороше. Працівники привітні. Обслуговуванням дуже задоволена!
Поскаржитися
Денис 5.0
16 вересня 2015
Замовляв минулого місяця вікна. Зробили все якісно і швидко. Дуже здивувався попереднім відгукам, в мене не було жодних проблем з цією компанією.
Поскаржитися
анна 2.5
10 серпня 2015
Шарашкіна контора! По -перше: після проплати пройшло більше місяця, ніхто не дзвоне і вікна не вставляє, поки я сама не зателефонувала і поцікавилася, у відповідь почула : "А що вам не дзвонили , сьогодні мають бути... " як це розуміти, а може в мене на сьогодні інші плани... ,які За годину не вирішиш .По-друге: установку здійснювали о 7-й годині вечора, хоча я відразу просила щоб в першій половині дня бо жила кімната. По третє: монтажники залишили купу сміття в кімнаті, навіть не постаралися винести старі вікна в коридор. І останнє: встановили погано , взимку вікно продувало. Прийшлося виклкати людину щоб відрегулювала замки і резину.
Поскаржитися
VitaliyGoodlife 2.0
29 січня 2015
Обманюють! Доставляють вікна не на спеціалізованих авто а на стареньких жигулях. Коли цим літом ставив вікно пожалів 1000 раз
Поскаржитися
Oleg Goncharov 5.0
08 грудня 2014
Профессионализм и полная отдача своему делу позволили компании занять прочные позиции на рынке пластиковых окон
Поскаржитися
виталия кравченко 5.0
02 грудня 2014
Это самая суперовая компания у которой бомбовые окна.
Поскаржитися
Устичук Вита 5.0
02 грудня 2014
Самая лучшая компания во главе с молодым парнем, который умеет и хочет работать. Для любого клиента найдется достойное предложение на любую сумму. Эта кампания передовая в нашем городе.!!!!
Поскаржитися
Шарапов Евгений 5.0
01 грудня 2014
Лучшие окна в городе, у моей жены такие дома. Шумо- и теплоизоляция просто поражает!
Поскаржитися
Михайло Єрьоменко 5.0
30 жовтня 2014
Сучасна та дуже розвинута компанія
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Вікна, двері

Дивитися