Спецтехніка у Хмельницькому
ТОП 20 за відгуками та оцінками хмельничан

Наші землі мають дуже родючі ґрунти – значний потенціал для розвитку сільського господарства, лише потрібно... Показати ще

Наші землі мають дуже родючі ґрунти – значний потенціал для розвитку сільського господарства, лише потрібно його правильно використати. Посівна, прополка, полив, а також збір врожаю на великій площі серпом і ралом займають надмірно багато часу і не завжди гарантують бажаний результат. В цьому фермеру допомагає новітня сільськогосподарська техніка, за відсутності якої, неможливо б було зорати і засіяти широкі поля і потиснути врожай восени.

Від того, наскільки готова спецтехніка до нового сезону, залежить, який врожай отримає господарство у цьому році. Вітчизняними і іноземними інженерами розроблена різноманітна сільськогосподарська техніка для усіх етапів сільськогосподарських робіт. Найбільш затребувана і функціональна на разі спецтехніка – це, безумовно, трактор. Для обробітку великих площ найбільш підхожі трактори з потужним двигуном, для менших – міні трактори.

Особливо незамінні трактори після закінчення вегетації, коли настає час збирати врожай. Саме тоді ця спецтехніка стає незамінною.

Для вибору підхожого трактору бажано ознайомитися з характеристиками тієї чи іншої моделі. Найпопулярніші виробники тракторів – Deutz, Dongfeng, Yanmar. Сільськогосподарська техніка і інших виробників представлена на ринку в Україні.

Користується популярністю у українців міні трактори – компактна спецтехніка зі зйомними блоками. Міні трактори використовуються в багатьох сферах: для обробки ґрунту, під час сінокосів, для роздачі корму свійським тваринам, для наведення чистоти у хліві, свинарнику, для очищення доріг від снігу, сміття. Міні трактори як будівельна техніка – надійні помічники робітників, вони активно експлуатуються під час прокладки комунікацій, у ландшафтних роботах, для знесення будівель.

Невеликі фермерські господарства часто обирають міні трактор Синтай. На тракторному заводі китайського міста Синтай вже понад 40 років випускається високоякісна сільськогосподарська техніка обладнана вертикальними двигунами з водяним охолодженням. Китайський міні трактор Синтай здобув популярність дякуючи високоефективним і економним двигунам з великою тягою. Усі міні трактори Синтай зібрані на сучасному обладнанні і сертифіковані. Саме тому, міні трактор Синтай займає значну частку на українському ринку спецтехніки.

Звичайно, є й інші якісні моделі тракторів, як вітчизняного, так і іноземного виробництва. Коли обирається сільськогосподарська техніка або будівельна техніка, варто прислухатися до порад фахівців:

  • спецтехніка повинна бути сертифікованою;
  • спецтехніка за демпінговими цінами найчастіше виявляється підробкою;
  • варто заздалегідь уточнити вартість ремонту, запчастин;
  • краще надати перевагу продукції великого підприємства зі знаним брендом.

Головне, перш, ніж купувати, правильно визначити для яких цілей сільськогосподарська техніка або будівельна техніка застосовуватиметься. І вже потім на пошуковому порталі 20.ua обирати оптимальну модель, з якою можна досягнути бажаних результатів.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип ОАО "Хмельницксахарстрой" г. Хмельницкий
Хмельницькцукорбуд, землерийна техніка
ПОСЛУГИ ЗЕМЛЕРОЙНОЮ ТЕХНІКОЮ: Баштовими, гусеничними і автомобільними кранами...
Логотип Дім Інструментів м. Хмельницький
Дім Інструментів
Продукція: Аксесуари та запчастини Догляд за газоном Газонокосарки Коси...
Логотип Компания "Агро-Союз" г. Хмельницкий
Агро-союз, компанія
Обслуговування та ремонт сільськогосподарської техніки і устаткування.
Логотип ОАО "СПМК-525" г. Хмельницкий
СПМК-525
Буріння артезіанських свердловин на воду, проектування свердловин та мереж водопостачання...
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
Логотип "Автомастерская" ФЛП "Цыганков Р.В. г. Хмельницкий
ФОП Циганков Р.В., автомайстерня
Послуги: Діагностика та ремонт ходової Шиномонтаж Розвал-сходження Ремонт...
КП "Спецбудмеханізація" - фото 1
Спецбудмеханізація, комунальне підприємство
Комунальне підприємство "Спецбудмеханізація" надає послуги спецтехнікою...
Логотип ООО "ЮТП" г. Хмельницкий
ЮТП ЛТД, сільськогосподарська техніка
Компания является официальным дилером известных европейских производителей сельскохозяйственной...
Логотип ЧП Гнидий Д. А. г. Хмельницкий
Гнідий Д. А., ПП
Фірма ПП Гнідий Д. А. пропонує: алмазне буріння отворів залізобетон бетон...
ПП Іванченко Д.О. - фото 1
ПП Іванченко Д.О.
Запчастини та комплектуючі до електричного та бензинового шнструменту Ремонт...