Спецтехніка у Хмельницькому. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Спецтехніка у Хмельницькому

Наші землі мають дуже родючі ґрунти – значний потенціал для розвитку сільського господарства, лише потрібно його правильно використати. Посівна, прополка, полив, а також збір врожаю на великій площі серпом і ралом займають надмірно багато часу і не завжди гарантують бажаний результат. В цьому фермеру допомагає новітня сільськогосподарська техніка, за відсутності якої, неможливо б було зорати і засіяти широкі поля і потиснути врожай восени.

Від того, наскільки готова спецтехніка до нового сезону, залежить, який врожай отримає господарство у цьому році. Вітчизняними і іноземними інженерами розроблена різноманітна сільськогосподарська техніка для усіх етапів сільськогосподарських робіт. Найбільш затребувана і функціональна на разі спецтехніка – це, безумовно, трактор. Для обробітку великих площ найбільш підхожі трактори з потужним двигуном, для менших – міні трактори.

Особливо незамінні трактори після закінчення вегетації, коли настає час збирати врожай. Саме тоді ця спецтехніка стає незамінною.

Для вибору підхожого трактору бажано ознайомитися з характеристиками тієї чи іншої моделі. Найпопулярніші виробники тракторів – Deutz, Dongfeng, Yanmar. Сільськогосподарська техніка і інших виробників представлена на ринку в Україні.

Користується популярністю у українців міні трактори – компактна спецтехніка зі зйомними блоками. Міні трактори використовуються в багатьох сферах: для обробки ґрунту, під час сінокосів, для роздачі корму свійським тваринам, для наведення чистоти у хліві, свинарнику, для очищення доріг від снігу, сміття. Міні трактори як будівельна техніка – надійні помічники робітників, вони активно експлуатуються під час прокладки комунікацій, у ландшафтних роботах, для знесення будівель.

Невеликі фермерські господарства часто обирають міні трактор Синтай. На тракторному заводі китайського міста Синтай вже понад 40 років випускається високоякісна сільськогосподарська техніка обладнана вертикальними двигунами з водяним охолодженням. Китайський міні трактор Синтай здобув популярність дякуючи високоефективним і економним двигунам з великою тягою. Усі міні трактори Синтай зібрані на сучасному обладнанні і сертифіковані. Саме тому, міні трактор Синтай займає значну частку на українському ринку спецтехніки.

Звичайно, є й інші якісні моделі тракторів, як вітчизняного, так і іноземного виробництва. Коли обирається сільськогосподарська техніка або будівельна техніка, варто прислухатися до порад фахівців:

  • спецтехніка повинна бути сертифікованою;
  • спецтехніка за демпінговими цінами найчастіше виявляється підробкою;
  • варто заздалегідь уточнити вартість ремонту, запчастин;
  • краще надати перевагу продукції великого підприємства зі знаним брендом.

Головне, перш, ніж купувати, правильно визначити для яких цілей сільськогосподарська техніка або будівельна техніка застосовуватиметься. І вже потім на пошуковому порталі 20.ua обирати оптимальну модель, з якою можна досягнути бажаних результатів.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип ОАО "Хмельницксахарстрой" г. Хмельницкий
Хмельницькцукорбуд, землерийна техніка
ПОСЛУГИ ЗЕМЛЕРОЙНОЮ ТЕХНІКОЮ: Баштовими, гусеничними і автомобільними кранами. Грузовими автомобілями, тягачами з трейлерами. Копання, чищення ставків і штучних водойм.
5.0
14 січня 2016 "Вже довно користуємся послугами цієї компанії. Всім задоволені."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ВАТ "СПМК-525" м. Хмельницький
ВАТ "СПМК-525"
Буріння артезіанських свердловин на воду, проектування свердловин та мереж водопостачання, розвідка та ремонт родовищ, тампонаж свердловин.
4.0
08 серпня 2014 " За порадою колеги звернулася до компанії з нестандартним замовленням. Виконали все за моїм проханням ."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ПП Іванченко Д.О. м. Хмельницький
ПП Іванченко Д.О.
Запчастини та комплектуючі до електричного та бензинового шнструменту Ремонт будь-якої складност великої та малої побутової техніки Підшипники Манжети Конденсатори Ремні Щітки електродвигунів Бензоелектроінструмент (у наявності весь асортимент) Перемотка електродвигунів Ми п...
3.8
22 червня 2015 "Зверталася до компанії з нестандартним замовленням. Виконали все непогано."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Компанія "Агро-союз" м. Хмельницький
Компанія "Агро-союз"
Обслуговування та ремонт сільськогосподарської техніки і устаткування.
3.8
11 липня 2014 " Зверталася до компанії з специфічним замовленням. Виконали все за моїм проханням ."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ПП Гнідий Д. А. м. Хмельницький
ПП Гнідий Д. А.
Фірма ПП Гнідий Д. А. пропонує: алмазне буріння отворів залізобетон бетон граніт цегла Діаметри: 63 мм, 83 мм, 102 мм, 112 мм, 132 мм, 152 мм, 160 мм, 202 мм, 220 мм, 254 мм, 270 мм, 320 мм, 400 мм.
3.5
08 червня 2015 " Зверталася до компанії з нестандартним замовленням. Виконали все досить швидко ."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип КП "Спецбудмеханизация" г. Хмельницкий
Спецбудмеханізація, комунальне підприємство
Комунальне підприємство "Спецбудмеханізація" надає послуги спецтехнікою: автопідйомники АГП 22 крани баштові крани самохідні, гусеничні РДК та МГК крани автомобільні вантажні бортові машини екскаватори, бульдозери, автовантажники, автогрейдера монтаж, демонтаж, перебазування, нала...
3.5
14 грудня 2014 " Качественное оборудование по доступной цене. Толковые консультанты. Все подсказали "
Показати адресу
Показати телефон
Логотип "Автомастерская" ФЛП "Цыганков Р.В. г. Хмельницкий
ФОП Циганков Р.В., автомайстерня
Послуги: Діагностика та ремонт ходової Шиномонтаж Розвал-сходження Ремонт двигунів Заміна масел Заміна фільтрів Комп'ютерна діагностика Мийка інжекторів Антикорозійна обробка Віброшумоізоляція Сервісне обслуговування авто з ГБО Продаж газобалонного обладнання Автост...
3.5
12 лютого 2015 "Обращалась уже пару раз в это СТО. Ребята бысто делают свою работу. Хороший сервис ."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ТОВ "ЮТП" м. Хмельницький
ТОВ "ЮТП"
Компания является официальным дилером известных европейских производителей сельскохозяйственной техники.
3.3
24 листопада 2014 " За порадою колеги звернулася до компанії з специфічним замовленням. Виконали все за моїм проханням ."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Дім Інструментів м. Хмельницький
Дім Інструментів
Продукція: Аксесуари та запчастини Догляд за газоном Газонокосарки Коси Культиватори Мастильні матеріали Насоси Обрізка дерев та кущів Пили Полив Повітродуви Прибирання снігу Садовий інвентар Трактори, Райдери Захисне спорядження та одяг
3.0
31 березня 2015 " Качественное оборудование по доступной цене. Очень хорошие консультанты. Ответили на все вопросы "
Показати адресу
Показати телефон