Продаж та оренда спецтехніки Хмельницький

Рейтинг кращих магазинів спецтехніки в Хмельницькому по відгукам хмельничан

Наші землі мають дуже родючі ґрунти – значний потенціал для розвитку сільського господарства... Показати ще

Наші землі мають дуже родючі ґрунти – значний потенціал для розвитку сільського господарства, лише потрібно його правильно використати. Посівна, прополка, полив, а також збір врожаю на великій площі серпом і ралом займають надмірно багато часу і не завжди гарантують бажаний результат. В цьому фермеру допомагає новітня сільськогосподарська техніка, за відсутності якої, неможливо б було зорати і засіяти широкі поля і потиснути врожай восени.

Від того, наскільки готова спецтехніка до нового сезону, залежить, який врожай отримає господарство у цьому році. Вітчизняними і іноземними інженерами розроблена різноманітна сільськогосподарська техніка для усіх етапів сільськогосподарських робіт. Найбільш затребувана і функціональна на разі спецтехніка – це, безумовно, трактор. Для обробітку великих площ найбільш підхожі трактори з потужним двигуном, для менших – міні трактори.

Особливо незамінні трактори після закінчення вегетації, коли настає час збирати врожай. Саме тоді ця спецтехніка стає незамінною.

Для вибору підхожого трактору бажано ознайомитися з характеристиками тієї чи іншої моделі. Найпопулярніші виробники тракторів – Deutz, Dongfeng, Yanmar. Сільськогосподарська техніка і інших виробників представлена на ринку в Україні.

Користується популярністю у українців міні трактори – компактна спецтехніка зі зйомними блоками. Міні трактори використовуються в багатьох сферах: для обробки ґрунту, під час сінокосів, для роздачі корму свійським тваринам, для наведення чистоти у хліві, свинарнику, для очищення доріг від снігу, сміття. Міні трактори як будівельна техніка – надійні помічники робітників, вони активно експлуатуються під час прокладки комунікацій, у ландшафтних роботах, для знесення будівель.

Невеликі фермерські господарства часто обирають міні трактор Синтай. На тракторному заводі китайського міста Синтай вже понад 40 років випускається високоякісна сільськогосподарська техніка обладнана вертикальними двигунами з водяним охолодженням. Китайський міні трактор Синтай здобув популярність дякуючи високоефективним і економним двигунам з великою тягою. Усі міні трактори Синтай зібрані на сучасному обладнанні і сертифіковані. Саме тому, міні трактор Синтай займає значну частку на українському ринку спецтехніки.

Звичайно, є й інші якісні моделі тракторів, як вітчизняного, так і іноземного виробництва. Коли обирається сільськогосподарська техніка або будівельна техніка, варто прислухатися до порад фахівців:

  • спецтехніка повинна бути сертифікованою;
  • спецтехніка за демпінговими цінами найчастіше виявляється підробкою;
  • варто заздалегідь уточнити вартість ремонту, запчастин;
  • краще надати перевагу продукції великого підприємства зі знаним брендом.

Головне, перш, ніж купувати, правильно визначити для яких цілей сільськогосподарська техніка або будівельна техніка застосовуватиметься. І вже потім на пошуковому порталі ТОП 20юа обирати оптимальну модель, з якою можна досягнути бажаних результатів.

5.0
6 відгуків
Підбір і покупка автомобілів з США та Європи. Ремонт під ключ.
CAR AUTO PARTS, авто з США фото
CAR AUTO PARTS, авто з США фото
CAR AUTO PARTS, авто з США фото
CAR AUTO PARTS, авто з США фото
0.0
6 відгуків
Надійний постачальник якісної продукції, вибір товару який постійно розширюється
4.0
18 відгуків
Необхідна та якісна спецтехніка для дачі і дому.
5.0
2 відгука
Прокат, ремонт бензо- та електроінструментів.
5.0
2 відгука
Послуги баштовими, гусеничними і автомобільними кранами та іншою технікою.
0.0
1 відгук
Оренда міні екскаватора .
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
0.0
1 відгук
Послуги різної будівельної спецтехніки.
0.0
1 відгук
Ремонт та продаж запчастини до електричного та бензинового шнструменту.
0.0
1 відгук
Великий вибір спецтехніки від кращих виробників.
0.0
1 відгук
Оренда екскаватора погодинно для різних потреб.
0.0
0 відгуків
Ремонт і сервісне обслуговування різних електроінструментів.
0.0
0 відгуків
Прокат, ремонт та обслуговування електротехніки.
0.0
0 відгуків
Обладнання для сільськогосподарської, будівельної і спецтехніки.
0.0
0 відгуків
Послуги спецтехнікою такою. як автопідйомники та крани баштові.
0.0
0 відгуків
Виконуємо різні види земляних робіт: копка траншей, котлованів, септиків.