Стелі (натяжні, підвісні) у Хмельницькому. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Стелі (натяжні, підвісні) у Хмельницькому

Натяжні стелі в Хмельницькому користуються все більшою популярністю. Їх вибирають для оформлення приватного житла, офісів, комерційних приміщень, так як вони стильно виглядають і дуже прості в монтажі. Другими за популярністю є підвісні стелі - в Хмельницькому їх вважають кращими ще й через те, що перед установкою немає необхідності у вирівнюванні стелі і демонтажі старих покриттів.

Замовити натяжну стелю в Хмельницькому не проблема, так як багато компаній пропонують високоякісний товар від різних виробників. Крім того, конструкції відрізняються між собою і за іншими критеріями:

  • по дизайну (кожна фірма натяжних стель в Хмельницькому пропонує абсолютно будь-яке забарвлення і прінти);
  • по класу (розрізняють бюджетні вироби з азіатських країн і елітні товари з Європи);
  • за матеріалами, з якого виконаний каркас і інші частини конструкції;
  • за ціною, на яку впливає і вартість матеріалів, і компанія-виробник, і оформлення стелі, і розміри системи;
  • за способом кріплення;
  • за додатковими параметрами, до яких відноситься кількість рівнів, фактура поверхні, наявність шва і т.д.

Монтаж натяжних стель в Хмельницькому найчастіше виконують ті ж компанії, що і продають даний товар. Це не тільки зручно, оскільки позбавляє від необхідності шукати майстрів або проводити установку самостійно. Це ще й вигідно, адже ціна монтажу вже закладена у вартість товару, а в разі виявлення шлюбу продавець не спише всю провину на те, що конструкцію встановлювали з порушенням технології.

Вибираючи, де замовити натяжну стелю в Хмельницькому, зверніть увагу на широту асортименту, досвід роботи фірми не тільки в плані продажів, але і в плані монтажних робіт. Врахуйте вартість конструкції, яка повинна бути середньою на ринку, наявність сертифікатів на продукцію і гарантію. Персонал зобов'язаний бути компетентним, щоб роз'яснити клієнту переваги і недоліки кожного виду натяжних і підвісних стель. Не зайвим стане вивчення відгуків про фірмахи міста, які розміщені разом з їх контактами на сайті 20.ua.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип BRITON м. Хмельницький
BRITON, натяжні стелі
"BRITON" (Брітон) - компанія з великим досвідом роботи по виробництву натяжних стель у Хмельницькому. Наша команда плідно працює виготовляючи натяжні стелі будь-якої складності та конфігурації. Співробітники компанії " BRITON" мають багаторічний досвід роботи. Наші працівники - фахівці найвищого рів...
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ЧП Моргун В. А. г. Хмельницкий
ПП Моргун В. А., Французькі натяжні стелі
Французькі натяжні стелі: гіпсокартонні роботи арки вкладання ламінату монтаж армстронгу та вагонки
5.0
21 травня 2015 "Я дуже задоволена. Натяжні стелі просто клас. Хлопці відповідально відносяться до роботи, все гарно зробили."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Дизайн студия "Прайм Дизайн" г. Хмельницкий
Прайм Дизайн, дизайн студия
Послуги: Дизайн інтер'єрів Ландшафтний дизайн Комерційний дизайн Натяжні стелі
3.0
13 жовтня 2016 "Замовили дизайн зробили швидко взяли гроші, як почали ремонт перенесли 3 рази резетки, кухню переробили, плитку..."
Учасник народного бренду
Показати адресу
Показати телефон