Житлові комплекси, забудовники у Хмельницькому
ТОП 20 за відгуками та оцінками хмельничан

В останні роки первинний ринок нерухомості все більше користується популярністю у покупців. Сучасна будівельна... Показати ще

В останні роки первинний ринок нерухомості все більше користується популярністю у покупців. Сучасна будівельна компанія пропонує безліч варіантів житлових комплексів на будь-який смак і для різної товщини гаманця – від бізнесових пентхаусів в багатоповерхівках, елітних котеджних містечок, до бюджетних однокімнатних квартир. Якщо ви замислились над покупкою помешкання, потрібно розглянути варіант, що пропонує житлові комплекси в першу чергу, тому що новий житловий комплекс має ряд переваг перед іншим житлом.

  • Надійний забудовник. В наш час інформаційних технологій репутація того чи іншого забудовника з легкістю перевіряється. Те, скільки років будівельна компанія присутня на ринку, кількість успішно реалізованих проектів, свідчить про все. На сайтах компаній і Інтернеті найчастіше розміщена інформація про здані в експлуатацію об’єкти, продані помешкання. Часто виокремлюється спеціальна сторінка для думок людей, де пишуть відгуки про забудовника. Якщо будівельна компанія працює вже багато років, їй вдалося справитися з певними труднощами, виконати всі взяті на себе зобов’язання, це, безумовно, – свідчення надійності. Тобто, якщо забудовник вже довго знаходиться на ринку, в нього відсутні «заморожені» об’єкти і клієнти задоволені дотриманням термінів у будівництві, забудовник підходить для співпраці.
  • Якісне будівництво. Щоб залишатися конкурентоспроможною, будівельна компанія повинна випускати якісний продукт, тому більшість нових житлових комплексів будується за прогресивними і надійними технологіями. Незалежно від цінового сегменту помешкання, планування також порадує власника квартири. Усі новобудови будівельна компанія оснащує шумоізоляцією і теплоізоляцією, передбачає зовнішнє утеплення, декоративну штукатурку фасаду.

У подвір’ї будівельна компанія робить асфальтобетонне покриття проїздів, тротуарів, вимощень, господарських майданчиків. Особливу увагу у житлових комплексах забудовник приділяє протипожежній безпеці. Для цього передбачено два джерела освітлення сходових кліток – природне вдень і електричне вночі. Також забудовник обов’язково вносить у архітектурно-інженерний проект новобудови систему димовидалення, протипожежну автоматику і розраховує оптимальну вантажопідйомність ліфтів.

  • Сучасна інфраструктура. Житлові комплекси найчастіше будують у зручних районах з розгалуженою інфраструктурою, що стрімко розвивається. Будівельна компанія завжди піклується і по внутрішній благоустрій нових житлових комплексів. У подвір’ях новобудови розміщують майданчики для відпочинку для дорослих і дітей, влаштовують відкриті і підземні автостоянки, забезпечують новий житловий комплекс диспетчерським зв’язком. Новий житловий комплекс, зазвичай, має двір закритого типу з виокремленою пішохідною зоною і шлагбаумом на в’їзді. Окрім того, завжди передбачено місце для прогулянок з зеленню, квітами і деревами.

Тому, якщо Ви досі не визначилися з вибором квартири або нового будинку, зверніть увагу на будівельні компанії, які пропонують новий житловий комплекс.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Львівський, житловий комплекс - фото 1
Львівський, житловий комплекс
Житловий комплекс "Львівський" - це новий багатофункціональний і технологічно...
Олімпійський, житловий комплекс - фото 1
Олімпійський, житловий комплекс
Житловий комплекс "Олімпійський" - це новий комплекс, розроблений з урахуванням...
СтатусБуд, будівельна компанія - фото 1
СтатусБуд, будівельна компанія
Будівельна компанія "СтатусБуд" займається будівництвом та продажем житлових...
ЖК Amsterdam - фото 1
Amsterdam, житловий комплекс
ЖК Амстердам - новий сучасний житловий комплекс у мікрорайоні Озерна. 9 ти...
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
ЖК "Paradise" - фото 1
Paradise, житловий комплекс
Житловий комплекс «Paradise» - це неймовірна споруда в центрі Хмельницького...
UKRAINE BUILDING CAPITAL
Провідна будівельна компанія "UBC", що має позитивний досвід в будівництві...
Будівельна компанія "Діта" - фото 1
Діта, будівельна компанія
Будівельна компанія «Діта» будує житлові приміщення та комерційні об'єкти...
Перлина Проскурова, житловий комплекс - фото 1
Перлина Проскурова, житловий комплекс
Житловий комплекс "Перлина Проскурова" – це унікальний комплекс з...
ЖК "Авіла" - фото 1
Авіла, житловий комплекс
Житловий комплекс "Авіла" - це європейська класика у зручному розташуванні...
ЖК "Агора" - фото 1
ЖК "Срібні озера" - фото 1
Срібні озера, житловий комплекс
Якщо Вас цікавить затишна квартира або двоповерховий котедж, запрошуємо Вас відвідати...
- фото 1
Дубовські озера - карта
Дубовські озера, котеджне містечко
Котеджне містечко "Дубовські озера" пропонують: Котедж 114 кв.м ...
- фото 1
ЖК "Lakeberry" - фото 1
Мікрорайон "Всесвіт" - фото 1