Забудовники, житлові комплекси Хмельницький

Рейтинг кращих житлових комплексів, забудовників в Хмельницькому по відгукам хмельничан

В останні роки первинний ринок нерухомості все більше користується популярністю у... Показати ще

В останні роки первинний ринок нерухомості все більше користується популярністю у покупців. Сучасна будівельна компанія пропонує безліч варіантів житлових комплексів на будь-який смак і для різної товщини гаманця – від бізнесових пентхаусів в багатоповерхівках, елітних котеджних містечок, до бюджетних однокімнатних квартир. Якщо ви замислились над покупкою помешкання, потрібно розглянути варіант, що пропонує житлові комплекси в першу чергу, тому що новий житловий комплекс має ряд переваг перед іншим житлом.

  • Надійний забудовник. В наш час інформаційних технологій репутація того чи іншого забудовника з легкістю перевіряється. Те, скільки років будівельна компанія присутня на ринку, кількість успішно реалізованих проектів, свідчить про все. На сайтах компаній і Інтернеті найчастіше розміщена інформація про здані в експлуатацію об’єкти, продані помешкання. Часто виокремлюється спеціальна сторінка для думок людей, де пишуть відгуки про забудовника. Якщо будівельна компанія працює вже багато років, їй вдалося справитися з певними труднощами, виконати всі взяті на себе зобов’язання, це, безумовно, – свідчення надійності. Тобто, якщо забудовник вже довго знаходиться на ринку, в нього відсутні «заморожені» об’єкти і клієнти задоволені дотриманням термінів у будівництві, забудовник підходить для співпраці.
  • Якісне будівництво. Щоб залишатися конкурентоспроможною, будівельна компанія повинна випускати якісний продукт, тому більшість нових житлових комплексів будується за прогресивними і надійними технологіями. Незалежно від цінового сегменту помешкання, планування також порадує власника квартири. Усі новобудови будівельна компанія оснащує шумоізоляцією і теплоізоляцією, передбачає зовнішнє утеплення, декоративну штукатурку фасаду.

У подвір’ї будівельна компанія робить асфальтобетонне покриття проїздів, тротуарів, вимощень, господарських майданчиків. Особливу увагу у житлових комплексах забудовник приділяє протипожежній безпеці. Для цього передбачено два джерела освітлення сходових кліток – природне вдень і електричне вночі. Також забудовник обов’язково вносить у архітектурно-інженерний проект новобудови систему димовидалення, протипожежну автоматику і розраховує оптимальну вантажопідйомність ліфтів.

  • Сучасна інфраструктура. Житлові комплекси найчастіше будують у зручних районах з розгалуженою інфраструктурою, що стрімко розвивається. Будівельна компанія завжди піклується і по внутрішній благоустрій нових житлових комплексів. У подвір’ях новобудови розміщують майданчики для відпочинку для дорослих і дітей, влаштовують відкриті і підземні автостоянки, забезпечують новий житловий комплекс диспетчерським зв’язком. Новий житловий комплекс, зазвичай, має двір закритого типу з виокремленою пішохідною зоною і шлагбаумом на в’їзді. Окрім того, завжди передбачено місце для прогулянок з зеленню, квітами і деревами.

Тому, якщо Ви досі не визначилися з вибором квартири або нового будинку, зверніть увагу на будівельні компанії, які пропонують новий житловий комплекс.

4.4
15 відгуків
ЖК "SPORTCITY" - це будівельний проект компанії SK Group.
SPORTCITY, торгівельно-розважальний спортивно-оздоровчий житловий комплекс - фото 2
SPORTCITY, торгівельно-розважальний спортивно-оздоровчий житловий комплекс - фото 3
SPORTCITY, торгівельно-розважальний спортивно-оздоровчий житловий комплекс - фото 4
SPORTCITY, торгівельно-розважальний спортивно-оздоровчий житловий комплекс - фото 5
4.4
61 відгук
Будівництво житлових комплексів, ТРЦ, котетжів.
4.3
50 відгуків
Будівництво житлової нерухомості.
4.6
16 відгуків
"Paradise" – новий рівень комфорту життя в центрі Хмельницького!
4.8
6 відгуків
Сучасний житловий комплекс на околиці Хмельницького.
3.7
67 відгуків
Європейська класика у зручному розташуванні з дотриманням якості будівництва.
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
4.2
11 відгуків
Новий сучасний житловий комплекс у мікрорайоні Озерна.
4.1
8 відгуків
Яскравий, високоякісний, сучасний житловий комплекс.
4.7
4 відгука
Комфортне житло, створене із застосуванням сучасних матеріалів і технологій
4.0
15 відгуків
Елегантний будинок в стилі прованс
5.0
3 відгука
Розташований в спокійному для життя мікрорайоні Озерна
4.0
6 відгуків
Новий житловий комплекс. Десятиповерхові секції з власним внутрішнім двором.
4.3
4 відгука
Територія комплексу облаштована дитячим майданчиком та стоянкою
0.0
4 відгука
Продаж квартир та комерційної нерухомості.
4.9
2 відгука
Комфортні квартири сучасного планування
3.7
22 відгука
Новий сучасний будинок у тихому районі
4.6
2 відгука
Новий житловий будинок, який розташований по вулиці Зарічанська
0.0
3 відгука
Природні та екологічні умови в поєднанні з ідеальною інфраструктурою.
4.5
5 відгуків
Комплекс побудований за європейськими технологіями