Діта, будівельна компанія

7 відгуків Додати відгук
Будівельна компанія "Діта" - фото 1
Будівельна компанія "Діта" - фото 2
Будівельна компанія "Діта" - фото 3
Будівельна компанія "Діта" - фото 4
Будівельна компанія «Діта» будує житлові приміщення та комерційні об'єкти вже близько 20 років. З перших днів головним завданням компанії стало завоювання ринку ремонтно-будівельних ро... Дізнатися більше
вул. Європейська... Показати
gm
(0382) 65 02 xx Показати
Відправити e-mail
facebook.com
vk.com
http://dita.ua/
ok.ru
google.com
youtube.com
$ $ $
Відгуки (7)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Оксана Мединська 4.5
14 червня 2016
Придбала квартиру в другій черзі ЖК Левада. Будинок здали вчасно, навіть трошки раніше. ОСББ було створено ще у попередній черзі, тому з нашим під'їздом проблем не виникло. Всі роботи в будинку виконані дуже якісно. Дещо не сподобались міжкімнатні перегородки з піноблоків, тому замінили їх на цегляні, але дизайнер сказав, що цього робити не варто. ПІд час виконання робіт з розводки електрики зіштовхнулись з великою товщиною штукатурки. Майстри сказали, що в новобудовах таке вперше бачуть. В компанії сказали, що по нормах має бути від 3 до 5 см. Не дуже сподобалось, що один з двох проїздів до будинку перекрили клумбами проживаючі в першій секції. Але ОСББ вже має рішення на демонтаж і проїзд знову буде відкритим.
Поскаржитися
Цибулько Максим 5.0
12 листопада 2015
Все чудово. Термін здачі, якість будівництва набагато кращий серед інших забудовників.
Поскаржитися
Вугман Эстер 5.0
10 листопада 2015
Все вовремя! Очень качественные материалы, приятный персонал. Чесная компания, одна из первых в городе. Мэр города дает им свои заказы, на сколько мне известно они делали нашу Рада и Электроапарат возле Фуршета.
Поскаржитися
Марія 4.3
15 жовтня 2015
Строки здачі дотримані. Зовсім не пішли на поступки(навіть мінімальні!) Директор - неприємна людина. Ще дуже неприємна жіночка-адвокат(якщо не помиляюсь), так років тридцяти, з темним фарбованим волоссям. Після проплати всіх коштів(навіть трохи завчасно) почала відмовлятись відповідати на коректні питання по темі і почала хамити. Думали взяти ще одну однокімнатну для здачі в оренду, але тепер візьмемо десь в іншому місці.
Поскаржитися
Bohdan Bondar 5.0
12 жовтня 2015
Швидко , якісно, комфортно . І це тільки мінімальний набір хороших якостей цієї будівельної компанії.
Поскаржитися
Жулинский Андрей 5.0
12 жовтня 2015
Найперше, що сподобалося - це персонал. Джуе милий і привітний! Дали відповіді на всі питання, які мене цікавили, порадили найоптимальніший варіант! Якість будівництва дуже порадувала. Ну і строки, все як обіцяли. Одним словом, найкраща будівельна компанія в місті, все на найкращому рівні!
Поскаржитися
Анонім 5.0
14 вересня 2015
Персонал приветливый, сроки сдачи моего дома соблюдены. Все хорошо.
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Житлові комплекси, забудовники

Дивитися