Холодильне обладнання Хмельницький

ТОП 20 компаній по продажу холодильного обладнання за відгуками та оцінками хмельничан

Заклади класу хорека, а також магазини, в асортименті яких є продукти харчування... Показати ще

Заклади класу хорека, а також магазини, в асортименті яких є продукти харчування, просто зобов'язані мати у себе спеціальне холодильне обладнання. Воно дозволяє продовжити термін зберігання товару і не дає йому передчасно зіпсуватися. Для кожного типу продуктів необхідно встановити різну температуру, крім того, окремо зберігаються м'ясні та рибні продукти.

Купити холодильні камери в Хмельницькому або будь-які інші холодильні установки легко. Ринок пропонує вироби з різними експлуатаційними характеристиками від різних виробників. Всі вони працюють за одним принципом охолодження, але мають відмінні режими температур. Частина обладнання є охолоджувальним, а повітряні потоки в ньому рухаються по системі самостійно. Це холодильні вітрини, які в Хмельницькому найчастіше застосовуються для незапакованих продуктів. Друга частина - це морозильні камери - низькотемпературні установки з декількома вентиляторами. У Хмельницькому найчастіше в них зберігають запаковану їжу і напівфабрикати.

Також у продажу є різні види холодильних установок:

  • горизонтальна морозильна камера (в Хмельницькому її застосовують в торгових залах) і вертикальна (зручна на кухнях, складах);
  • охолоджуючі агрегати незалежні і вбудовані;
  • закрита холодильна вітрина і відкрита;
  • установки, що передбачають різні температурні режими.

Купити хорошу, довговічну морозильну камеру в Хмельницькому або будь-яке інше обладнання, досить легко. Багато постачальників пропонують техніку від кращих виробників, що має сучасний дизайн, низький клас енергоспоживання, ергономічну конструкцію і виготовлену з різних матеріалів. Хорошим варіантом вважається модель з особливо міцного пластику і пофарбованої сталі. Дверцята можуть виконувати з того ж пластику і стали, а також зі скла. Дорогі агрегати оснащуються додатково теплоізолюючим прошарком і підсвічуванням. Крім нових установок є в продажу в Хмельницькому холодильні вітрини б/у.

Знайти контакти постачальників холодильного обладнання в Хмельницькому можна на нашому сайті ТОП 20юа. Там же публікуються відгуки від клієнтів і інша корисна інформація.

ПП "АО Промхолод" - фото 1
Промхолод
Підприємство займається виготовленням: напольних та підвісних повітроохолоджувачів...
Дякуємо, ми перевіримо
Холод Плюс, холодильне обладнання
Холодильне та морозильне обладнання, морозильні камери, морозильні двері.
Дякуємо, ми перевіримо
ПП АО Промхолод - фото 1
ПП АО Промхолод
Товари і послуги в сфері промислового і комерційного холодильного обладнання.
Дякуємо, ми перевіримо
Ісхак
Продукція: Камери холодильні. Двері холодильні. Сендвіч панелі. Холодильне...
Дякуємо, ми перевіримо
Росс Поділля, інженерні системи
Продаж та встановлення обладнанням для опалення, холодильних обладнанням.
Дякуємо, ми перевіримо
Кріо, холодильне обладнання
Холодильне обладнання від кращих виробників.
Дякуємо, ми перевіримо
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її