Холодильне обладнання у Хмельницькому. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Холодильне обладнання у Хмельницькому

Заклади класу хорека, а також магазини, в асортименті яких є продукти харчування, просто зобов'язані мати у себе спеціальне холодильне обладнання. Воно дозволяє продовжити термін зберігання товару і не дає йому передчасно зіпсуватися. Для кожного типу продуктів необхідно встановити різну температуру, крім того, окремо зберігаються м'ясні та рибні продукти.

Купити холодильні камери в Хмельницькому або будь-які інші холодильні установки легко. Ринок пропонує вироби з різними експлуатаційними характеристиками від різних виробників. Всі вони працюють за одним принципом охолодження, але мають відмінні режими температур. Частина обладнання є охолоджувальним, а повітряні потоки в ньому рухаються по системі самостійно. Це холодильні вітрини, які в Хмельницькому найчастіше застосовуються для незапакованих продуктів. Друга частина - це морозильні камери - низькотемпературні установки з декількома вентиляторами. У Хмельницькому найчастіше в них зберігають запаковану їжу і напівфабрикати.

Також у продажу є різні види холодильних установок:

  • горизонтальна морозильна камера (в Хмельницькому її застосовують в торгових залах) і вертикальна (зручна на кухнях, складах);
  • охолоджуючі агрегати незалежні і вбудовані;
  • закрита холодильна вітрина і відкрита;
  • установки, що передбачають різні температурні режими.

Купити хорошу, довговічну морозильну камеру в Хмельницькому або будь-яке інше обладнання, досить легко. Багато постачальників пропонують техніку від кращих виробників, що має сучасний дизайн, низький клас енергоспоживання, ергономічну конструкцію і виготовлену з різних матеріалів. Хорошим варіантом вважається модель з особливо міцного пластику і пофарбованої сталі. Дверцята можуть виконувати з того ж пластику і стали, а також зі скла. Дорогі агрегати оснащуються додатково теплоізолюючим прошарком і підсвічуванням. Крім нових установок є в продажу в Хмельницькому холодильні вітрини б/у.

Знайти контакти постачальників холодильного обладнання в Хмельницькому можна на нашому сайті 20.ua. Там же публікуються відгуки від клієнтів і інша корисна інформація.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип ПП "АО Промхолод" м. Хмельницький
ПП "АО Промхолод"
Підприємство займається виготовленням: напольних та підвісних повітроохолоджувачів рекуператорів тепла кожухотрубних та панельних (плівочних) теплообмінників. Виготовлення та ремонт чіллерів на базі кожухотрубних і пластинчастих теплообмінників з використанням як нових так і вживаних ко...
5.0
12 березня 2015 "Дуже швидко вирішують поставлену задачу, максимально професійно та якісно."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ЧП "Холод Плюс" г. Хмельницкий
Холод Плюс
Продаж, обслуговування, гарантійний та післягарантійний ремонт: Кондиціонери, фанкойлів, чилера Вентиляційні системи, мікроклімот Холодильне та морозильне обладнання Холодильні та морозильні камери Холодильні та морозильні двері
5.0
10 червня 2015 "Очень довольный работой компании: быстро был подобран кондыционер по заказанным нами параметрам, оперативная доставка..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ПП АО Промхолод м. Хмельницький
ПП АО Промхолод
ПП АО Промхолод пропонує Вашій увазі повний спектр товарів і послуг в сфері промислового і комерційного холодильного обладнання. Обладнання виготовлене лідерами європейського ринку, відповідає світовим стандартам і вимогам українського ринку зокрема.
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Показати адресу
Показати телефон
Логотип ПП "Ісхак" м. Хмельницький
ПП "Ісхак"
Продукція: Камери холодильні Двері холодильні Сендвіч панелі Холодильне обладнання Нейтральне обладнання Добірні елементи
0.0
У цієї компанії немає жодного відгуку. Твій відгук може буде першим :) !
Показати адресу
Показати телефон