Холодильне обладнання Хмельницький

ТОП 20 холодильного обладнання за відгуками та оцінками хмельничан

Заклади класу хорека, а також магазини, в асортименті яких є продукти харчування, просто зобов'язані... Показати ще

Заклади класу хорека, а також магазини, в асортименті яких є продукти харчування, просто зобов'язані мати у себе спеціальне холодильне обладнання. Воно дозволяє продовжити термін зберігання товару і не дає йому передчасно зіпсуватися. Для кожного типу продуктів необхідно встановити різну температуру, крім того, окремо зберігаються м'ясні та рибні продукти.

Купити холодильні камери в Хмельницькому або будь-які інші холодильні установки легко. Ринок пропонує вироби з різними експлуатаційними характеристиками від різних виробників. Всі вони працюють за одним принципом охолодження, але мають відмінні режими температур. Частина обладнання є охолоджувальним, а повітряні потоки в ньому рухаються по системі самостійно. Це холодильні вітрини, які в Хмельницькому найчастіше застосовуються для незапакованих продуктів. Друга частина - це морозильні камери - низькотемпературні установки з декількома вентиляторами. У Хмельницькому найчастіше в них зберігають запаковану їжу і напівфабрикати.

Також у продажу є різні види холодильних установок:

  • горизонтальна морозильна камера (в Хмельницькому її застосовують в торгових залах) і вертикальна (зручна на кухнях, складах);
  • охолоджуючі агрегати незалежні і вбудовані;
  • закрита холодильна вітрина і відкрита;
  • установки, що передбачають різні температурні режими.

Купити хорошу, довговічну морозильну камеру в Хмельницькому або будь-яке інше обладнання, досить легко. Багато постачальників пропонують техніку від кращих виробників, що має сучасний дизайн, низький клас енергоспоживання, ергономічну конструкцію і виготовлену з різних матеріалів. Хорошим варіантом вважається модель з особливо міцного пластику і пофарбованої сталі. Дверцята можуть виконувати з того ж пластику і стали, а також зі скла. Дорогі агрегати оснащуються додатково теплоізолюючим прошарком і підсвічуванням. Крім нових установок є в продажу в Хмельницькому холодильні вітрини б/у.

Знайти контакти постачальників холодильного обладнання в Хмельницькому можна на нашому сайті 20.ua. Там же публікуються відгуки від клієнтів і інша корисна інформація.

ПП "АО Промхолод" - фото 1
Промхолод
5.0
середній бал на основі
Підприємство займається виготовленням: напольних та підвісних повітроохолоджувачів...
Дякуємо, ми перевіримо
Холод Плюс
5.0
середній бал на основі
Продаж, обслуговування, гарантійний та післягарантійний ремонт: Кондиціонери...
Дякуємо, ми перевіримо
ПП АО Промхолод - фото 1
ПП АО Промхолод
0.0
середній бал на основі
ПП АО Промхолод пропонує Вашій увазі повний спектр товарів і послуг в сфері промислового...
Дякуємо, ми перевіримо
Ісхак
0.0
середній бал на основі
Продукція: Камери холодильні. Двері холодильні. Сендвіч панелі. Холодильне...
Дякуємо, ми перевіримо
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її