Музеї, виставки у Хмельницькому. Топ 20 компаній

Дізнайтеся більше про Музеї, виставки у Хмельницькому

Багато хто вважає, що музеї – це своєрідне сховище древніх і, як правило, непотрібних речей, чий час давно канув в Лету. Але не будемо забувати, що музеї покликані виконувати низку соціальних функцій, серед яких найбільш значущі – пізнавальна, освітня, світоглядна, комунікативна, виховна та естетична.

Музеї зберігають предмети, які дозволяють нам моделювати минулі події і пам'ять про них, тим самим ми можемо з більшою або меншою вірогідністю відтворювати минуле. Це дає нам нові знання про дійсність. Освітня функція музеїв реалізується на основі предметності і наочності культурних артефактів. Як відомо, в такій формі, знання краще засвоюються і запам'ятовуються. Вони довше залишаються в пам'яті. Музеї відповідають і за розвиток певної ментальності громадян, особливо молодого покоління, оскільки розглядаючи експонати, відвідувачі наочно бачать як загальні риси людських цивілізацій, так і їх відмінні риси, їх різноманітність. Все це є основою для формування узагальнених думок про культуру та події в історії людства.

Музеї реалізують комунікативну функцію, сприяють встановленню взаєморозуміння між поколіннями, між представниками різних культур і конфесій.

Батькам і педагогам не слід забувати про те, що музеї виконують і виховну функцію. У музейних залах ефективні виховні бесіди про шанобливе ставлення до минулого, по формуванню патріотичних почуттів і пам'яті про героїзм, страждання і досягнення нашого народу. І звичайно, музеї розвивають художній смак. Виставки, які організовують музеї, знайомлять відвідувачів з полотнами майстрів минулого і сьогодення, формують смаки в сфері краси.

Не менш важливу соціальну функцію виконують виставки, на яких представлені досягнення в області науки, народного господарства, культури. Як відомо, виставки позначають як самі заходи, так і місце їх проведення. Саме виставки знайомлять нас з сучасними досягненнями вчених, діячів культури і мистецтва, дають можливість заглянути в найближче і досить віддалене майбутнє.

Виставки виконують і цілком утилітарну функцію. Вони сприяють просуванню товарів і послуг на національному та світовому ринках. У наш час – час інформаційних технологій – головним фактором розвитку виробництва є інформація. Виставки – найважливіший комунікаційний канал, завдяки якому відвідувачі отримують необхідні знання про сучасний ринок.

Рейтинг Кількість відгуків А-Я
Логотип Експерементариум, музей познавательной техники г. Хмельницкий
Експерементаріум, музей пізнавальної науки
У Хмельницькому січень 2017 року розпочинається з експериментів. Мешканці міста очікують на відкриття грандіозного науково - розважального центру “Експерементаріум”. Музей пізнавальної науки демонструє чудернацькі явища навколишнього світу, закони науки, які перевернуть ваше мислення з ніг на голову...
5.0
24 листопада 2016 "Як чудово, що в нас у місті відкриється такий заклад. Відвідував такий музей з дітьми в Києві. Діти були в повному..."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Музей Проскурівського підпілля м. Хмельницький
Музей Проскурівського підпілля
Музей працює з 9.00 до 18.00 перерва з 13.00 до 14.00 вихідні - неділя, понеділок
5.0
11 грудня 2015 "Відвідувала з подругою цей музей , були враженні кількістю експонатів та дуже цікавою екскурсією."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Художній музей м. Хмельницький
Художній музей
Художній музей на дає інформацію про діяльність, постійної експозиції, колекціях, виставках.
4.0
09 листопада 2014 "Люблю посещать эту галерею . Много очень интересных экспонатов."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Хмельницький обласний літературний музей м. Хмельницький
Хмельницький обласний літературний музей
Зібрання матеріалів та предметів, що висвітлюють історію, становлення і сьогодення літературного і культурного процесу в краї, присвячені окремим видатним його персоналіям; культурно-просвітницький осередок міста та області.
3.5
21 жовтня 2014 "Відвідувала з з мамою цей экспозицію , були враженні кількістю експонатів та дуже цікавою екскурсією."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Подільський культурно-просвітницький центр ім. М.К.Реріха м. Хмельницький
Подільський культурно-просвітницький центр ім. М.К.Реріха
Подільський культурно-просвітительский Центр імені М. К. Реріха здійснює культурно-просвітницьку діяльність, базуючись на концепції Культури, сформульованій М. К. Реріхом.
3.5
24 березня 2015 "Люблю посещать этот музей . Много оригинальных экспонатов."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Музей історії міста Хмельницького м. Хмельницький
Музей історії міста Хмельницького
На даний момент немає детального опису цієї компанії
3.5
09 травня 2015 "Відвідувала з друзями цей экспозицію , були враженні кількістю експонатів та дуже цікавою екскурсією."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип "Краєзнавчий музей" м. Хмельницький
"Краєзнавчий музей"
"Краєзнавчий музей" - велике зібрання матеріалів і предметів з історії та культури Подільського краю, про його відомих земляків.
3.3
30 листопада 2014 "Люблю посещать этот музей . Много оригинальных экспонатов."
Показати адресу
Показати телефон
Логотип Арт-галерея "Ренесанс" м. Хмельницький
Арт-галерея "Ренесанс"
На даний момент немає детального опису цієї компанії
3.3
12 листопада 2014 "Відвідувала з подругою цей музей , були враженні кількістю експонатів та дуже цікавою екскурсією."
Показати адресу
Показати телефон