Краєзнавчий музей

4.6
Персонал
4.6
Добре
Ціна
4.6
Добре
Якість
4.6
Добре
8 відгуків Додати відгук

"Краєзнавчий музей" - велике зібрання матеріалів і предметів з історії та культури Подільського краю, про його відомих земляків.

Контакти
Дякуємо, ми перевіримо

Відгуки про Краєзнавчий музей (8)

Нові рейтинг Корисні
Юлія Julia
Юлія Julia
18 червня 2018
Дуже подобається ❤ . Була там кілька разів вже. Дуже цікаво. Картини захоплюють, перемикають мозок на інший лад :) Хочеться щоб люди ходили в такі місця , давали їм можливість розвиватись
Антон Гукевич
Антон Гукевич
08 червня 2018
Очень понравился музей . Рекомендую!
Max Lyashuk
Max Lyashuk
17 квітня 2018
Був там під час CoreCamp - чудовий був захід. Приміщення підійшло на диво добре. Багато різних картин та предметів мистецтва, є внутрішній дворик.
Алина Клименко
Алина Клименко
22 лютого 2018
Сьогодні я була в музеї на історичній конференції "Символіки та геральдики Хмельницького та України в цілому". Заодно мала змогу побачити прекрасну виставку по Другій Світовій війні. Обов'язково завітайте до музею та подивіться цю вистаку
роман албул
роман албул
22 грудня 2017
Поки що музей працює чудово. Є постійна експозиція музею і постійно проходять виставки сучасних художників, та виставки фонду музею. Але новий директор оприлюднив свою програму, яка може значно погіршити роботу музею. Туалет є.
Anima Libera
Anima Libera
11 грудня 2017
Хотіла влітку відвідати, але було зачинено у робочий час.... Чекала-чекала і так нікого не дочекалась... Дуже шкода...Сподіваюсь, при наступному відвідуванні міста зможу змінити свій відгук про цей музей на кращий.
Anima Libera
Anima Libera
11 грудня 2017
Дуже привітний персонал, просторі зали. Багато цікавих робіт. Відвідували музей разом із сином (5р.), йому теж сподобалося)
Анастасия Бородаенко
Анастасия Бородаенко
22 червня 2016
Интересные выставки, экспозиция. Можно отследить историю отечественного искусства на рубеже 20-21 веков. Представлены основные художественные школы Украины и направления.
Контакти
вул. ГрушевськогXX Показати
Показати {{ phone.phone }} Номер телефону
Показати E-mail