Педіатрична допомога, медичний кабінет

2 відгука Додати відгук
Амбулаторний прийом за попереднім записом Можливий виклик лікаря на дім Сучасні методи діагностики та лікування Контроль проміжних результатів лікування, в т.ч. по телефону Робота в режимі... Дізнатися більше
вул. Петра... Показати
gm
(0382) 77 73 xx Показати
Відправити e-mail
http://vassagok07.wix.com/peddop#!resources
$ $ $
Відгуки (2)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Хом'як Юлія 4.8
23 червня 2016
Дівчата, хто має маленьких діток і в пошуках компетентного, порядного, адекватного педіатра, всім раджу Зелінську Марину Олегівну. Уважна, все подивиться, нічого не омине, все розкаже і по здоровю і по прикорму, дасть відповіді на усі запитання. Вона єдина хто врятував нас від вживання антибіотиків, в той час як в поліклініці вже їх з криками заставляли приймати, не маючи медих підстав для їх призначення((( Щоправда спонтанно до неї не потрапити, лише по попередньому запису, але це все тому що багато діток у неї завжди!
Поскаржитися
Dmytro Strelbytskyi 4.5
22 жовтня 2014
Дуже рекомендую кабінет. Особисто прийшов сюди за рекомендацією знайомої і результатом більш ніж задоволений. Безмежно вдячний безсумнівно кваліфікованому отоларингологу Сергію Олександровичу, який свого часу допоміг при рецидиві після інфекційної лікарні (!). Після його лікування не маю турбот із горлом доволі тривалий час, що важко було собі уявити перед тим.
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Приватні клініки

Дивитися