Міламед, медичний центр

5 відгуків Додати відгук
Прийом лікарів: Гінеколога Уролога Невропатолога Кардіогола Гастроентеролога Ендокринолога Терапевта Дерматовенеролога Мамолога УЗ діагностика Сучасна медична лабораторія... Дізнатися більше
вул. Соборна... Показати
gm
(0382) 65 43 xx Показати
http://milamed.com.ua
$ $ $
Відгуки (5)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Інна 5.0
10 жовтня 2016
Робила генетичні аналізи в МілаМеді, все було нормально, претензій немає ніяких! Ціни значно нижчі за інші лабораторії, обслуговування повністю влаштовує.
Поскаржитися
ст 1.0
30 червня 2016
робили генетичний аналіз при вагітності, дали б...... показники НЕАДЕКВАТНІ , ОБХОДБТЕ ДЕСЯТОЮ ДОРОГОЮ!!!
Поскаржитися
Карабаева Таша 1.0
23 червня 2016
Обходьте стороною цей "медичний"заклад. Підтримую попередній відгук, вагітним вішають лапшу на вуха,користуються положенням,що вагітна пійде на все і її родичі аби дитинка була здорова,і здадуть і заплотять купу не потрібних і дорогущих аналізів.Сама будучи вагітною,потрапила до них.Не йдіть туда,побережіть свої нерви та гроші.
Поскаржитися
Татьяна Гореликова (Клёц) 2.3
21 червня 2016
Лабораторія береться побити всі аналізи. Не раджу нікому здавати при вагітності скринінги, особливо старшим 30 років. Не враховують ні результатів УЗД, ні прийому лікарських препаратів. Мені поставили ризик 1:69. Пішло маса нервів і моїх, і родини. Перездали в інших лабораторіях "Діла", "Сінево" - ризик 1:3000. Як згодом виявилось при спілкуванні з іншими вагітними в пологовому будинку, такі ризики ставили всім вагітним у віці + 30 років на основі результатів аналізу крові. При тому, що всі показники були в межах норми.
Поскаржитися
Клієнт 5.0
06 жовтня 2015
лікарі - професіонали своєї справи, ціна/якість на високому рівні, місцезнаходження зручне,
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Приватні клініки

Дивитися