Одвісмед, медичний центр

6 відгуків Додати відгук
ОДВІСМЕД – сучасний комплексний медичний центр, в якому про Вас подбають досвідчені лікарі, використовуючи найкраще діагностичне та хірургічне обладнання. У нашому центрі ми допоможемо виявити... Дізнатися більше
Львівське... Показати
gm
(0382) 66 04 xx Показати
Відправити e-mail
http://odvismed.com
$ $ $
Відгуки (6)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Yulia 5.0
04 грудня 2015
Чоловікові зробили МРТ абсолютно безкоштовно. Ми були приємно вражені, что таке можливе в приватному медичному центрі. Піздніше від знайомих не одноразово чули, что у Одвісмед учасникам АТО надаються безкоштовні обстеження. Дякую керівництву і працівникам центру за те, що так підтримуєте наших хлопців. Успіху і процвітання вашому медичному Центру!
Поскаржитися
Сергій Скоробогатий 5.0
02 грудня 2015
я, мій брат та моя мама обслуговувались в Медицинскому центрі "Одвісмед", ми отримали якісу консультацію лікаря.
Поскаржитися
я 5.0
02 грудня 2015
Записаться можно по телефону - никаких очередей. Принимаю в назначенное время. Внимательный и доброжелательный персонал. В таком центре понимаешь, что будущее за частными клиниками.
Поскаржитися
alex 5.0
02 грудня 2015
Будущее отечественной медицины представляю себе именно в таком формате! Без 3-х очередей:"по записи", "по очереди" и "я только спросить". Без хамства и пофигизма врачевателей. Молодцы!!!
Поскаржитися
я 1.0
30 листопада 2015
Прекрасне ставлення до пацієнта. Професійні лікарі. Після року поневірянь по різним лікарям, лише тут змогли визначити причину болю в нозі. Приємний персонал.
Поскаржитися
Evgeniy 4.8
30 листопада 2015
Бував там декілька разів. Набагато краще обслуговування в порівнянні із міською лікарнею.
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Приватні клініки

Дивитися