Оксфорд Медікал, медичний центр

12 відгуків Додати відгук
«Оксфорд Медікал Хмельницький» - це філіал мережі медичних центрів «Оксфорд Медікал». «Оксфорд Медікал Хмельницький» - це багатопрофільний медичний заклад, що сп... Дізнатися більше
вул. Подільська... Показати
gm
(0382) 70 20 xx Показати
Відправити e-mail
http://khmelnitsky.oxford-med.com.ua
$ $ $
Відгуки (12)
Додати відгук
даті рейтингу рекомендації
Viktoriia Ryzhuk 3.8
13 жовтня 2016
Вирішила залишити свій відгук для таких же дівчат/жінок, як і я, які довго й нудно вибирають хорошого гінеколога у Хмельницькому: враження у мене двоякі: з одного боку за результатами обстеження я цілком здорова, з іншого - це мені влетіло в копієчку ))) Персонал дуже приємний, лікар Ткачук також все докладно пояснює, але негативний момент таки є: вийшла якась плутанина з аналізами, замість 5 обіцяних днів, їх робили цілих 8, а результати мені довелось видзвонювати кілька разів самій. Ціни за аналізи одні з найвищих в місті, але лікарем я задоволена. Так що вирішуйте самі, звертатись чи ні. ;-)
Поскаржитися
Анастасія 2.0
16 вересня 2016
Може всі і привітні, але поставити діагноз не змогли (гінекологія). останній коментар був : ой мабуть у вас з щитовиткою щось не те. Після витрачених грошей на прийоми, аналізи, рецепт, ліки , часу може і здоров'я, забрала свої документи і звернулась до іншого фахівця, який був здивований рецептом,прописаним мені, і назначив інше лікування. Вже рік ні на що не скаржусь. Непотрібно вестись на круту рекламу , що свого часу зробила я.
Поскаржитися
Анонім 4.8
15 вересня 2016
Мені подобається даний заклад. Була в терапевта та гінеколога на огляді. Відношення з боку персоналу чемне та ввічливе. Лікарі приємні та уважні. Дякую за надане мені лікування!
Поскаржитися
Олексій Хмельницький 5.0
12 вересня 2016
Шановна Тетяна! Для з'ясування ситуації просимо Вас звернутися до нашого центру Оксфорд Медікал Хмельницький за адресою: вул. Подільська 10, або зателефонуйте: 097 470 20 30. Адміністрація "Оксфорд Медікал Хмельницький".
Поскаржитися
Елена 4.8
07 вересня 2016
После курса биоревитализации у меня существенно улучшилось качество кожи. Прошла сухость, прекратились высыпания, кожа посвежела. Спасибо врачу Ирине Валерьевне за назначения и процедуру. Здесь, как говорится "результат на лицо".
Поскаржитися
Таня 4.0
29 серпня 2016
Зробили операцію з видалення геморою - пообіцяли мені так сказать "без відриву від роботи"! Лікар так спішив, щоб я не передумала навіть клізму не зробив. В результаті після "оправлення" - розрив швів, зараження, півроку лікування, а врешті дуже великі ускладнення та складна операція в обл.лікарні.
Поскаржитися
анна 5.0
10 серпня 2016
Прошла курс лечения от целлюлита, нахожусь на диете+тренажерный зал. Все это в комплексе дает отличный результат. По отдельности уже проверяла, трата времени и денег. После Велы кожа меняется, но если ничего в жизни не поменять, все вернется назад.
Поскаржитися
zanna 4.3
20 липня 2016
Обращалась к врачу по поводу лечения трещины заднего прохода. К сожалению сама усугубила болезнь самолечением из-за страха обратиться к врачу. А врач оказался очень приятным человеком, аккуратно обследовал и провел лечение.Рада, что попала в частную клинику и пролечила такую болезнь в комфортных условиях. Виктор Иванович Петров, спасибо вам!
Поскаржитися
sergo 5.0
14 червня 2016
Мне нравится наблюдаться у терапевта. Приходишь с жалобами, она назначит определенные анализы, потом рекомендует врача, к которому идти, или сама назначит лечение.Был случай, когда у меня возник срочный вопрос и я рискнула обратиться к ней в воскресенье. на трубку взяла и на все вопросы дружелюбно ответила. Врач Ольга Попова.
Поскаржитися
sergo 5.0
01 червня 2016
Врач Билык Александр Николаевич помог мне в решении интимных проблем. Я рад, что у нас в городе есть частная клиника и врачи, которые могут помочь в таких вопросах.
Поскаржитися
Руслана Фрич 5.0
14 серпня 2015
Привітний персонал. Кваліфіковані спеціалісти. Рекомендую.
Поскаржитися
Руслана Фрич 5.0
14 серпня 2015
Працюють фахівці своєї справи. Привітний персонал. Кваліфіковані спеціалісти. Рекомендую.
Поскаржитися
Схожі по тематиці
Топ 20 компаній напрямку

Приватні клініки

Дивитися