Ведучий, тамада Кривий Ріг

Рейтинг кращих ведучих в Кривому Розі по відгукам криворожців

Тамада - це особлива людина. Він зустрічає гостей та не замовкає до самого кінця... Показати ще

Тамада - це особлива людина. Він зустрічає гостей та не замовкає до самого кінця дійства. Він знає, коли ще має тривати музика, а коли сідати до столу. Як класно повеселитися, залагодити бійку, або ж спричинити її, якщо ви таке замовите. Тому, вдало обрати таку людину завдання не просте. Адже, як уже зрозуміло, від цього залежить успішність вашого свята.
Майстерний ведучий має бути не просто артистичним, але й постійно вдосконалюватись та любити свою справу. Як і в будь-якій творчій професії. Звісно, в нього має бути чітка дикція, гарна мова та ніяких слів-паразитів. Одяг також повинен відповідати події та вбранню гостей. Справжній професіонал сам уточнить всі деталі у замовників та запропонує їм сценарій свята.
Тамада на весілля має розуміти, що центром уваги повинен бути не він, а молодята. Адже, коли для одного це просто робота, для інших - це надзвичайний і неповторний день. Тому, якщо ви розповідаєте про весілля у сучасному стилі, а вам пропонують конкурси з 90-х про перевдягання чи тому подібне, сміливо відмовляйтеся від послуг такої людини. Вона не розуміє свого завдання та настрій майбутньої події.
Всім хочеться, щоб його свято було дійсно особливими. Тому, ведучий на весілля повинен дбати про індивідуальний підхід до кожного. Зрозуміти бажання наречених, їх настрій та вподобання. Налагодити контакт не тільки з гостями, але й з фотографами, персоналом закладу. Вони всі відповідають за гарно проведений час.
Кожен тамада має відгуки про свою роботу. Буде приємним бонусом подивитися його попередні виступи, щоб мати уявлення про рівень майстерності. Адже це відповідальне та важливе рішення.

 

Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її