Косметологічні клініки Київ

Рейтинг кращих косметологічних клінік в Києві по відгукам киян

Косметологія - це ціла індустрія, яка покликана допомогти жінкам завжди залишатися... Показати ще

Косметологія - це ціла індустрія, яка покликана допомогти жінкам завжди залишатися привабливими. Хоча чого таїти, до її послуг вдається не тільки прекрасна половина людства, а й чоловіки. Ось чому в кожному українському місті працює цілий косметологічний центр або хоча б така клініка.

Косметологічна лікарня сильно відрізняється від звичайного медичного закладу, який відвідують при різних хворобах. Проте, вибір закладу - задача дуже відповідальна, тому підходити до неї потрібно з усією серйозністю. На що варто звернути увагу в першу чергу, так це на кілька моментів.

  1. Асортимент послуг - чим він ширший, тим краще. Найбільш затребуваними процедурами є видалення небажаної рослинності на обличчі і тілі, догляд за обличчям, волоссям і шкірою голови, тіла, рук і ніг, пластична і естетична хірургія.
  2. Професіоналізм співробітників, його компетентність і досвід. Косметолог, що виконує будь-яку процедуру, повинен вміти працювати з різними типами шкіри, досконало знати особливості дії різних засобів. Перевірити рівень майстерності працівників косметологічного центру можна по їх завантаженості, позитивних відгуках, наявності дипломів і сертифікатів.
  3. Характер застосовуваних косметичних засобів, які зобов'язані бути професійними, гіпоалергенними, високоякісними і дуже ефективними.
  4. Будь-яка косметологічна клініка зобов'язана стежити за чистотою своїх кабінетів, охайністю співробітників, стерильністю інструментів і інвентаря не менше, ніж хірургічні відділення в своїх операційних. Адже від цього залежить успішність процедури, її безпекчність і ризик виникнення ускладнень.
  • Вартість послуг, яка багато в чому залежить від цінової політики закладу, характеру застосовуваного обладнання та косметики.

Оптимально вибирати косметологічну лікарню або косметолога за відгуками людей, яким ви довіряєте (родичів, друзів, знайомих), які особисто користувалися послугами вподобаного закладу і можуть від першої особи розповісти про його роботу зсередини.

4.7
561 відгук
Лазерна косметологія, епіляція, подолог, масаж, татуаж
4.9
45 відгуків
Пластичний хірург з 18-річним стажем
4.8
70 відгуків
Естетична хірургія, класична та ін'єкційна косметологія, стоматологія
Не знайшли потрібну компанію? Ви можете додати її
5.0
32 відгука
4.9
48 відгуків
Лазерна епіляція, чистка обличчя, мезотерапія, масаж, ін'єкції краси, пілінги.
4.8
41 відгук
Методики омолодження без операцій, ін'єкції краси, мезотерапія, чистка обличчя
4.5
83 відгука
Лазерна епіляція, механічна чистка обличчя, пілінги, ліфтинги, масаж обличчя.
4.7
34 відгука
Gold Laser, косметологічний центр - знаходиться в м. Києві, вул. Лева Толстого, 8...
4.7
25 відгуків
Широкий спектр пластичних та реконструктивних операцій,якісна анестезія.
4.6
31 відгук
Естет-студія, косметологія - знаходиться в м. Києві, вул. Саксаганського, 30-Б.Наше...
4.5
35 відгуків
4.2
84 відгука
Лазерна епіляція,безопераційна підтяжка грудей,корекція фігури.