WunderKind, курсы иностранных языков

12 отзывов Добавить отзыв
Специализированный центр по изучению иностранных языков WunderKind предлагает Вашему вниманию: Курсы иностранных языков для детей и взрослых Немецкий Польский Английский Бюро пе... Узнать больше
ул.Свободы... Показать
gm
(097) 445 16 xx Показать
Отправить e-mail
http://wunderkind.at.ua
$ $ $
Отзывы (12)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Шкребета Соня 5.0
24 октября 2016
Дуже класні курси. На уроках ми спілкуємося німецькою мовою, що допомагає нам удосконалити нам наші знання. Кожний урок дуже цікавий.
Пожаловаться
Дублянский Александр 5.0
20 октября 2016
Найкращі курси, всім раджу! Індивідуальний підхід та доступний виклад матеріалу
Пожаловаться
Аторис Антон 5.0
20 октября 2016
Лучшие курсы по немецкому языку! Очень нравиться замечательная подача материала. Все легко и не принужденно!))
Пожаловаться
Шефер Дарья 5.0
20 октября 2016
Замечательные курсы, всем советую!) Материал конкретно объясняется, разные формы занятий. Благодаря Wunderkind у меня уровень В-2)) Советовала подружкам, советую и Вам)
Пожаловаться
Aleksandra Panasova 5.0
20 октября 2016
Німецька мова стала для мене другою іноземною. Це була друга спроба почати її вчити і тільки завдяки Костянтину Васильовичу мені почала вона подобатися і вчитися легко. Дякую
Пожаловаться
Blagun Ilona 5.0
20 октября 2016
Курси Wunderkind безперечно дали багато знань.Тут я підняла мову майже з нуля. Здала успішно тест на сертифікат А2 в Goethe інституті вже після першого року навчання, зараз планую здавати В1. Професійний підхід викладача до кожного учня помічається одразу.Та і результати не заставляють довго чекати :) Вивчала мову в школі декілька років, але вільно розмовляти почала тільки завдяки Констянтину Васильовичу. Дуже вдячна за той рівень володіння мови,який маю зараз. Шкодую що не пішла раніше, тому сестру віддали вже в 6 классі :)
Пожаловаться
Панасов Іван 5.0
20 октября 2016
Дякую за Вашу роботу! Задоволена рівнем знань своєї старшої дочки, тому з впевненістю віддала сина. На мою думку Вам все вдається. З найкращими побажаннями!!!
Пожаловаться
Панасов Іван 5.0
20 октября 2016
Найкращі курси німецької мови! Тут навчалася моя сестра, зараз вчуся Я !!!
Пожаловаться
Субцельный Александр 5.0
20 октября 2016
Найкращі курси німецької мови, які я відвідував. перебрав декілька курсів, перед тим, як натрапити на Wunderkind.Тільки завдяки Wunderkind я нарешті почав вільно розмовляти німецькою мовою,що підтвердили не тільки численні тести, але й поїздки у німеччину) Ich bin sehr Dankbar Konstantin Wasilievitsch)
Пожаловаться
Тян Анничка 5.0
20 октября 2016
Вчуся тут вже другий рік дуже подобається
Пожаловаться
Миша 5.0
05 сентября 2016
На этих курсах дочка учила немецкий, остались довольны, поэтому записали и сына
Пожаловаться
Марина Яковлева 5.0
09 августа 2016
Поменяла до этого несколько курсов, т.к. подготовка на них оставляла желать лучшего. Неудачная сдача А1 в Гете институте подтвердила, что надо менять курсы. Знакомая училась в Вундеркинде, с первого раза сдала экзамен на 96 баллов, сейчас живет в Германии. Как я жалею, что тоже не пошла в Вундеркинд с ней! Спасибо Константину Васильевичу, который подготовил меня всего за 2 месяца и я сдала А1 на gut. Советую всем, не теряйте время, а обращайтесь к профи! Не пожалеете!.
Пожаловаться
Похожие по тематике
Топ 20 компаний направления

Курсы иностранных языков

Смотреть