OLA, языковая школа

15 отзывов Добавить отзыв
Языковая школа OLA (ОЛА) предлагает постоянное общение с носителями языка, продолжение обучения за рубежом, разнообразные программы изучения языка, изучение не только языка, но и культуры, менталитета... Узнать больше
переулок... Показать
gm
(0382) 70 78 xx Показать
Отправить e-mail
http://www.ola.com.ua/
$ $ $
Отзывы (15)
Добавить отзыв
дате рейтингу рекомендации
Буланова Елена 4.8
17 октября 2016
Моя люба школа, дякую тобі за те, що ти є!
Пожаловаться
Lutsenko Vladislav 5.0
12 сентября 2016
Сучасна та інноваційна школа і дуже професійні викладачі. Займаюсь по Skype, так як для мене це найзручніший спосіб підтягнути мову. Всі викладачі, з якими мав уроки, в тому числі і іноземці, молоді але досвідчені, уроки проходять весело і невимушено, а головне є результат. Так тримати!
Пожаловаться
Гринчишина Наталія 5.0
09 сентября 2016
Це школа, у якій хочеться і вчитися, і працювати. Затишні та оригінальні аудиторії, які так і спонукають отримувати нові знання. Приємні та дружелюбні викладачі, які завжди готові допомогти під час навчання. Цікаві іноземці, з якими можна весело та корисно провести час за горнятком кави. Мені завжди приємно тут бути. Рекомендую всім!!!
Пожаловаться
Мартинюк Руслан 5.0
23 ноября 2015
Адміністратори-красуні! Викладачі - красуні! Про те, що всі працівники розумні і віддані своїй роботі, можна і не казати - це само собою. А іноземці в Хелсі-кафе ОЛА такі уважні, що навіть я, маючи до-початковий рівень англійської, спромігся замовити чай і десерт. Сенк ю вері мач!
Пожаловаться
Вишневская Ирина 5.0
22 ноября 2015
В цій школі класно все - сучасне приміщення в центрі міста, професійні викладачі, дотепні іноземці, оригінальні конкурси і мовні заходи, міжнародні програми. Рекомендую всім!
Пожаловаться
Дрозд Яна 5.0
20 ноября 2015
Чудова школа! Тут дійсно можна отримати знання! Дуже сильні викладачі і надзвичайно затишна атмосфера)
Пожаловаться
Лучкова Ріта 5.0
20 ноября 2015
Без сумніву найкраща мовна школа Хмельницького, яка може скласти гідну конкуренцію всім закладам такого типу в Україні. Надзвичайно сильні викладачі – справжні майстри своєї справи, люб'язний персонал, що завжди охочий допомогти, висока якість наданих послуг, постійне спілкування з привітними іноземцями, чимала бібліотека літератури іноземними мовами, чудовий, стильний інтер’єр й винятково чаруюча атмосфера лаундж кафе, в якому хочеться цілодобово проводити час. Мовна школа "ОЛА" – це більше, ніж просто школа, це осередок для інтелектуальної, творчої молоді міста, де ви завжди зможете знайти цікавого співрозмовника, подивитись фільм, пограти в гру, або ж просто почитати книгу мовою, яку ви вивчаєте.
Пожаловаться
Толстихин Сергей 5.0
18 ноября 2015
Однозначной найкраща мовна школа Хмельницького!
Пожаловаться
Дрозд Инна 5.0
18 ноября 2015
Як тільки заходиш в школу ОЛА,одразу настрій покращується. Особливо мені подобається кафешка і аудиторія Франція. Класно те,що можна займатися з іноземцями. Теннер,Пол і Бенжамін, хеллоу!
Пожаловаться
Дубчак Томуська 5.0
17 ноября 2015
зі всіх курсів іноземних мов у Хмельницькому, в яких я бувала, ці найкращі! Тут дійсно ХОЧУТЬ вас навчити, викладачі всі фанати своєї справи і добре змотивовані:) Атмосфера просто неймовірна і сприяє бажанню вивчення мови, хочеться повертатись туди знову і знову.
Пожаловаться
Малютина Александра 4.5
12 ноября 2015
Уютная атмосфера! Отличная школа!
Пожаловаться
Маярчук Катерина 5.0
26 октября 2015
Якщо Ви бажаєте вивчити іноземну мову, то мовна школа ОЛА саме те, що необхідно! Найкращі викладачі, приємна атмосфера, постійна можливість спілкуватись з носіями мови, додаткові розмовні класи, перегляд фільмів та багато іншого... І доречі найсмачніше та найкорисніше печиво Хеппі Пілс в кафешці ОЛА - не залишать нікого байдужим!))))) Ви кращі!
Пожаловаться
Andrey Zhuk
11 сентября 2013
I really love this school! :)
Пожаловаться
Dima Khatko
25 апреля 2013
Комфортно и уютно!
Пожаловаться
Sergi Gavr
16 марта 2013
Хороший speaking club. Но только когда вас не больше 5 человек.
Пожаловаться
Топ 20 компаний направления

Курсы иностранных языков

Смотреть